Yves Rocher El Kremleri

3

Havaların soğuk gitti bu günlerde, soğuk ile ilk temas eden organımız olan ellerin bakımı, korunması ve yenilenmesi hayati öneme sahip. Bu amaçla kullanılan ürünlerin başında el kremleri geliyor. Bu yazımızda, Yves Rocher markası tarafından geliştirilen el kremleri ve nemlendiricileri inceleyeceğiz ve gerçek kullanıcı yorumlarına yer vereceğiz.

Yves Rocher, 50 yılı aşkındır hizmet veren, ürünlerinden olabildiğince doğal malzemeye ağırlık veren kozmetik firmasıdır. Bu yazımızda aşağıdaki el bakım ürünlerini inceleyeceğiz:

  • Gençleştirici ve Yenileyici El ve Tırnak Kremi
  • Nemlendirici Günlük El Bakım Kremi
  • Soğuğa Karşı Onarıcı Konsantre El Kremi

Sırasıyla ürünleri tanıtmak istiyorum.

Gençleştirici ve Yenileyici El ve Tırnak Kremi: Hem ellerinize hem tırnaklarıza yönelik bakım özelliği barındıran üründür. El ve tırnakları onarmak, nemlendirmek ve canlılığını arttırmak amacıyla kullanılır. İçeriğinde  güçlendirici provitamin B5 ve yatıştırıcı, koruyucu, yapılandırıcı özelliğe sahip Organik Arnika içerir. Tırnakları besler ve güçlendirir. Hızlı emilen dokusu ile pratik bir kullanım sunar. Paraben içermez.

Nemlendirici Günlük El Bakım Kremi: Hafif ve ince dokusu ile yatıştırıcı, koruyucu ve yapılandırıcı özelliği vardır. Elleri yoğun ve kalıcı bir şekilde nemlendirir ve cilde yumuşaklığını geri kazandırır. Hızlıca emilen dokusu ile pratik bir kullanım sunar, yağlı bir his bırakmaz. İçeriği:

  • %93’ten daha fazla bitkisel içeriğe sahiptir
  • Mineral yağ, silikon, paraben içermez.

Soğuğa Karşı Onarıcı Konsantre El Kremi: Soğuktan yıpranmış elleri anında onaran ve besleyen bitkisel formülü yatıştırıcı, koruyucu ve yapılandırıcı özelliklere sahiptir. Yoğun ve akışkan dokusu ile elleri anında nemlendirerek soğuktan korur, aynı zamanda yıpranmış elleri onarır ve besler.

Yves Rocher El Kremleri Kullanan Gerçek Kullanıcı Yorumları:

1)İlk yorumu yazar olarak ben yapmak istiyorum. Günlük el bakım kremini kullandım. Kokusu çok hoş. Koklayanlar parfüm gibi hoş bir his duyumsadırlar. İlk sürmede yoğunluğu var fakat yağımsı değil. Hemen emilip cilde işliyor ve oldukça etkili bir ürün. Kullanım oldukça memnun kaldığım el kremlerinin başında geliyor Yves Rocher ürünleri.

2)Biraz koyu kıvamlı bir el kremidir. Emilmesi zor olmuyor ve yapışkan bir his bırakmıyor. Çok kuru bir cildiniz, yoksa soğuk havalarda bile nemlendirmesi yeterli oluyor.

3)Nemlendirme açısından çok kuru bir tene sahip değilseniz yeterli oluyor. Herkese tavsiye ederim.

4) Çok çok kuru ciltler memnun kalmayabilir. Kışın bana tatminkar bir nemlendirme sağladı.

5)Elleri yumuşacık yapıyor, tavsiye ederim. Fakat kokusunu çok sevemedim ne yazık ki..

6)Ellerimi yumuşattı mı evet ama bundan sonraki süreçte ellerim o kadar kurudu ki, normalde nadir kuruyan ellerim bu kremle kurumanın alasını gerçekleştirdi resmen. Bende böyle kötü bir etkisi oldu, umarım sizde olmaz.

7)İnce yapılı ve kolay emilen bir krem. Fiyatı düşündürücü. Çok kuru ellere kışın yeterli gelmeyebilir. Kokusunu çok hoş buluyorum hafif ve ıtırlı.

8)Yaz başından beri kullandığım el-tırnak kremi. Elleri çok kuruyan kişiler için nemlendirme özelliği çok zayıf. Kış ayı için hele pek bir etkisi olacağını zannetmiyorum. Fakat bu krem tırnaklarda bir harika!

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

9)Nemlendirmesi de başarısız. sevmedim. Bu kremi yanımda biri varken her sürüşümde kokusu hakkında bir laf işittim.

10)Kokusunu başkalarının aksine oldukça seviyorum. Çabuk emilen bir krem.nemlendirmesi iyi.

Ürün türüne göre fiyatlar 19 TL’den başlayıp 30 TL fiyatlara kadar değişmektedir. Yves Rocher El Kremleri ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

Sağlıcakla kalın.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here