Yengeç Burcu Yorumu

0

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

13 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Bugün arkadaşlık ilişkilerinizde can sıkıcı olaylar yaşanabilir iyi niyetinize rağmen ön yargılı yaklaşımlara maruz kalabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise anlık kızgınlıklarla yanlış seçimler yapmamaya dikkat etmelisiniz bugün.  Geçmişte ki pişmanlıklarınıza yenilerini eklemek istemiyorsanız eğer tutarlı olmaya özen göstermeye çalışın.

12 Eylül, 2018

Hem duygusal hem de fiziksel açıdan yükseldiğiniz bir dönem. İsteklerinizi gerçekleştirmek için yeni projeler yapabilir ve dostlarınızın desteğini alabilirsiniz. Bu arada dedikodular ile fazla ilgilenmeyin ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Çeşitli organizasyonlara katılabilir ve ilginç kişiler ile tanışabilirsiniz. Ancak fikirlerinizi ve projelerinizi girişimde bulunmadan önce herkese anlatmasanız iyi olacak.

11 Eylül, 2018

Dikkatiniz yükseliyor ve projelerinizi gözden geçireceksiniz. Eski arkadaşlarınızı arayabilirsiniz ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz. Eviniz, aile bireyleri ve çocuklar ile ilgilenmeniz gerekebilir. Çözümleyici ve yapıcı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyebilirsiniz. Öğleden sonra alacağınız davetlere arkadaşlarınız ile birlikte gidebilirsiniz ve karşılaştığınız etkileyici kişiler dikkatinizi çekebilir. Yaşantısında radikal değişiklikler yapmak isteyenler için uygun zaman.

10 Eylül, 2018

İletişim açısından hareketli bir geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla, komşularınızla ve kardeşlerinizle daha sık görüşebilirsiniz. Sohbet ve konuşmaların, paylaşımların bolca olduğu bir gün geçirebilirsiniz.

9 Eylül, 2018

Bugün gerçekleşen yeni ay iletişim çevrenizi genişletmenizi sağlayan yeni adımları, girişimleri kolaylaştırabilir. Ayrıca bugün burç değiştiren Venüs ile birlikte aşktan yana heyecan ve tutku dolu, şanslı bir döneme adım atabilirsiniz.

8 Eylül, 2018

Aileyle ilişkiler bugün ani gelişen tansiyona biraz daha çaık olabilir. Aile bireylerinize karşı sabırlı ve hoşgörülü davranmayı ihmal etmemelisiniz. Geçmişte kalan konulara takılı kalmak yorucu olabilir.

7 Eylül, 2018

Bugünden itibaren Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte ikili ilişkilerin, evlilik ve ortaklık konularının önündeki engelleri kaldırabilir. Bu alanda kontrol dışı, beklenmedik gelişmeler hız kesebilir.

6 Eylül, 2018

Bugün Merkür’ün burç değiştirmesiyle iletişim kanallarınız da açılıyor. Kendinizi çok daha güzel ifade edebilir, anlatabilir, anlaşma ve pazarlıklarda iddialı olabilirsiniz.

5 Eylül, 2018

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken iddialı ve çekicisiniz, gözler ve dikkatler üzerinizde olabilir. Işığınızla ve cazibenizle parlarken cesur ve girişimci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.

4 Eylül, 2018

Sabah saatlerinde dalgınlık, ihmal ve unutkanlık başgösterebilir. Ancak öğleden itibaren Ay burcunuzda ilerlerken özgüveniniz yüksek olabilir ve ilişkilerinizde söz ve güç sahibi olabilirsiniz. Kendinizden emin yönünüzle kararlı adımlar atabilirsiniz.

3 Eylül, 2018

Hayatı akışına bırakmak bazı kabullenmeleri de beraberinde getirebilir. Ancak kontrolünüz dışı durumlara, ihmal ve dalgınlıklara dikkat etmelisiniz.

2 Eylül, 2018

Yoğun birkaç günün ardından dinlenmek, yalnızlığın tadını çıkarmak için güzel bir gün olabilir. Kendi halinizde keyifli uğraşlar edinebilirsiniz. Sessizliğinizi, sakinliği, huzuru tercih edebilirsiniz. Spiritüel, mistik konular ilginizi çekebilir.

1 Eylül, 2018

Arkadaşlarınızla birlikte sosyal bir gün geçirebilirsiniz. Ortak çalışmalara yatkın olabilirsiniz. Yenilikçi fikirleriniz ve tarzınızla dikkat çekebilirsiniz. Teknolojiden her şekilde yararlanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here