Yay Burcu Yorumu

0

Günlük Yay Burcu Yorumu

13 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Gökyüzü bugün dostlarınız aracılığı ile iş hayatınızda olumlu girişimler yapabileceğinize işaret etmekte. Yaptığınız işler tam da istediğiniz gibi ilerleyebilir bugün önemli toplantı ve görüşmelerinizi aksatmadan yapmaya özen gösterin  günün sonunda yorgunluğunuza değecektir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin düşüncesizce konuşmaları gerginliklere yol açabilir bugün.

12 Eylül, 2018

Güne keyifli başlayacak ve sevdikleriniz ile ilgileneceksiniz. Bu arada anneniz ve yakınlarınız arasındaki anlaşmazlığı çözmek için siz araya girmeseniz iyi olacak. Geçmişte yaşanan kırgınlıklara dayanan fikir çatışmalarını anlayabilmeniz güç olabilir. Tartışmalardan uzak durun ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere yöneltin. Evraklar, yazışmalar ve anlaşmalar konusunda tedbirli davranın. Evinizin veya arabanızın anahtarını unutabilirsiniz fakat çabuk hatırlayacaksınız.

11 Eylül, 2018

Yoğun duygular ve farklı bir heyecan ile güne başlayacaksınız. Özellikle burcun son günleri doğmuş olanlar sabah saatlerinde duygusal olabilir ve geçmişte yaşadıkları olayları hatırlayabilirler. Özellikle eviniz, anneniz ve annenizin yaşadığı olaylar bilinçaltınızın derinlerinden yükselebilir. Ancak hareket halinde olmak ve dışarıda yapılması gereken işleriniz ile ilgilenmek sizi rahatlatacak. Öğlene doğru haliniz değişiyor. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınıza tesadüf edebilirsiniz veya beklemediğiniz ziyaretçileriniz olabilir ve kafanız karışabilir.

10 Eylül, 2018

Kariyer ve iş anlamında hareketli bir gün olabilir. Üst düzey görüşme ve toplantılar yapabilirsiniz. Otorite konumunda kişilerle bir araya gelebilir, hedef ve planlarınızın üzerinden geçebilirsiniz.

9 Eylül, 2018

Bugün gerçekleşen yeni ay iş hayatınızda, kariyerinizde yepyeni başlangıçlara işaret edebilir. Ayrıca bugün burç değiştiren Venüs ile birlikte kendinizi ruhen daha mutlu ve huzurlu hissedebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

8 Eylül, 2018

Sosyal alanda, arkadaşlık ilişkileri açısından oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ancak farklı ve yenilikçi fikirlerden doğabilecek düşünce çatışmalarına ve tartışmalara dikkat etmeniz gerekiyor.

7 Eylül, 2018

Bugünden itibaren Satürn’ün düze dönmesi maddi konuları organize etmenizi kolaylaştırabilir. Maddi konularda, iş konularında daha sağlam ve yapıcı adımlar atabilirsiniz.

6 Eylül, 2018

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte iş ve kariyer yaşamınıza zihinsel olarak daha çok odaklanabilir, kendinizi üstlerinize, yönetcilerinize daha rahat ifade edebilir, iletişim gücünüzü ve becerilerinizi sergileyebilirsiniz.

5 Eylül, 2018

Duygusal hassasiyetlerinizin yüksek olduğu bir gün olabilir. İçinizde negatif duyguları biriktirmemeye çalışmalı ve özgüveninizi yüksek tutmak ve rahat hareket etmek için gayret sarfetmelisiniz.

4 Eylül, 2018

Sabah saatlerinde ikili ilişkilere biraz daha dikkat etmek gerekiyor. Öğle sonrasında ortak maddi konular, alışveriş ve harcamalar gündeminize gelebilir. Eşinizin maddi konuları, işi veya parası üzerinde ortak düşüneceğiniz konular olabilir. Yatırım, alım satım işlerine zaman ayırabilirsiniz.

3 Eylül, 2018

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ilişkilerde hassasiyet ve çalkantıları göz önüne almalısınız. İkili görüşme ve diyaloglara açık bir günde olabilirsiniz.

2 Eylül, 2018

Bugün ikili ilişkiler, evliliğiniz ve beraberliğiniz gündeme geliyor. Eşinizle veya sevgilinizle birlikte hareket etmek isteyebilir, birlikte programlar yapabilirsiniz. Birine danışmak, uzman görüşü almak için uygun bir gün olabilir.

1 Eylül, 2018

Günlük iş ve uğraşlarınız epeyce zamanınızı alabilir. Detaylara daha çok dikkat etmek durumunda kalabilirsiniz. Bunun gereksiz kaygı ve kuruntuya yol açmamasına dikkat etmelisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here