Wow Oyunu Yorumları – Oynanışı

0

Son zamanlarda kelime oyunları ciddi bir popülerlik kazandı. Bizde konseptimizde farklı bir konu başlığı oluşturarak kelime oyunlarının son dönemlerde popülerleşen yıldızı words of wonders yani namı diğer wow oyunu cevapları, oynanışı ve genel özellikleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Nedir bu oyun? Nasıl oynanır ve ayrıcalıkları nelerdir? Sorularının cevaplarını birlikte arayacağız.

Wow Oyunu Nedir Nasıl Oynanır

Farklı bir oyun bu wow, farklı demişken a word, kelime gezmece, kelime tatlısı, kelime bahçesi oyunlarından aşina olduğumuz bir sisteme sahip görünüyor. Oysa ki wow cevapları
diye arattığımız zaman farklı siteler olmasına rağmen en kaliteli olanlarının bile bazı cevaplarda farklılık gösterdiğini görebiliyoruz. Oyun cevapları itibariyle bizi farklı yönlendirebiliyor.

Oynanışına geri dönecek olursak, oyun boyunca farklı ülkeleri geziyoruz. Tüm kelime oyunlarında olduğu gibi bize verdiği harflerden en farklı kelimeleri bulmamızın amaçlandığı bir oyun olarak ön plana çıkıyor. Son derece eğlenceli ve bir o kadar da zor bir oyun.

Ekstra Kelimeler İle Farklı Olanı Sen Bul

Oyunda diğer kelime oyunlarında olmayan avantajlı bir nokta daha bulunuyor. Ekstra kelimelere ulaşarak avantajlı bir yere gelmeyi başarabiliyorsunuz. Ekstra kelimeler cüzdanınızda bulunuyor o sayede sizde elmas kazanabiliyorsunuz. Kazandığınız elması takıldığınız yerde harf bulmak için kullanabiliyorsunuz. Üstelik bunun için internette bazı cevaplardan da yararlanabiliyorsunuz. Her ne kadar tüm oyun cevapları bir arada yer almıyor olsa da yine de avantajın size geçtiği başlıklar da olmuyor değil…

Elmas Başka Nasıl Kazanılır

Elmas kazanmanın üç yolu bulunuyor. İlki hiç şüphesiz biraz önce de bahsettiğimiz gibi farklı kelimeler bularak kazanma yöntemi, ikinci yöntem biraz daha farklı. Bu yöntem bütün oyunların reklam izletip elmas verdiği taktik. Yani reklam izliyorsunuz ve bir elmas kazanıyorsunuz. Kazandığınız bu 1 elmas pek bir işe yaramıyor. Bu elmasın uygulanabilir olması için en azından iki tane elmasa ihtiyaç duyuyorsunuz. Yani kısaca açıklamak gerekirse oyun içerisinde bir cevap yani bir harf cevabı verebilmek için iki elmasa ihtiyaç duyuyorsunuz. Bir kelimede takıldığınız zaman iki reklam izliyor ve bir harf ancak bulabiliyorsunuz. Bu durum her zaman için mutlu  olmanızı sağlamıyor. Bazen çok zorlanabiliyorsunuz. Çünkü tek bir harfle soruyu çözmek ne yazık ki mümkün olmuyor.

Elmas kazanmanın son yolu: Parayla satın almak! Tabi ki bu konuda sizi zorlamıyorlar, ekstra kelimeler ve reklamlarla bu işi son derece kolay bir şekilde halledebiliyorsunuz. Wow cevapları itibariyle bu hususta ön plana çıkmış farklı bir oyun olarak dikkatleri üzerinde topluyor. Dilerseniz siz de kelimeleri daha kolay ulaşılabilir hale getirmek için elmas satın alabiliyorsunuz. İhtiyacım hiç olmadı ama ihtiyacı olanlar için farklı paketler satılabiliyor. Yılbaşı, sevgililer günü ve diğer özel günlerde elmas paketleri indirime giriyor.

Hangi Ülkeler Gezildi

Yanlış hatırlamıyorsam ilk bölüm Türkiye’de başlamıyordu. Fransa, ABD, Türkiye, Tayvan gibi pek çok farklı bölgeyi gezebiliyorsunuz. Soruların sayısı zorluğa göre arttığı gibi aynı zamanda kelime haznesi de yükseliyor. Bu da sizi ciddi anlamda yorabiliyor. Yorulmamak adına kelimelerle cidden oyun oynamanız gerekiyor. Ekstra kelimeler bakımından diğer oyunlardan bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz. Son zamanların en eğlenceli kelime oyunlarından bir tanesi olarak dikkatleri üzerinde topluyor. Bu da bu oyunu biraz farklı hale getirmek için yeterli bir sebep diyebiliriz.

Wow Artı Yanları

Tabi ki ekstra kelimelerin dağıtılmış olmasını en önemli artı olarak sayabilirim. Bunun dışında reklam izleyerek kelime bulabilmemizde iyi bir seçenek olarak ön plana çıkıyor. Bunun dışında farklı ülkelerin adını bile duymadığım yerlerinin kelime oyununda bile olsa karşıma çıkmasının hoşuma gittiğini söyleyebilirim. Bunun dışında oyun bir kelime oyunundan beklenen bütün artıları üzerinde barındırıyor.

Wow Eksi  Yanları

Oyunun en kötü özelliği telefonu yavaşlatması! Oyunu indirdiğiniz zaman play store yorumlarına göz attığınız takdirde bile oyunun son derece yavaş bir özellik taşıdığını görebiliyorsunuz. Bu da oyunu biraz daha geri plana itebiliyor. Eski bir telefonunuz varsa telefonunuzun çabuk ısınması gibi sorunlarla karşılaşabiliyorsunuz. Bunun nedenini bilmiyorum ama oyunun tek olumsuz özelliğinin bu olduğunu da söylemeden edemeyeceğim.

Wow Nasıl İndirilir

Piyasada indirmenin en kolay ve en hızlı yolu olarak doğrudan play store bölümünden words of wonders yazarak aratmak  olduğunu söyleyebilirim. Dilerseniz internette araştırma yaparak apk olarak da bakabilirsiniz. Bulabilir misiniz bilmiyorum ama gerek yok. Oyunun zaten wow hile bölümü ile yararlanmak isterseniz doğrudan farklı özellikte yer alan sitelere göz atabilirsiniz. Oyun cevapları sitelerinin neredeyse tamamının bu oyunun cevaplarını paylaştığını biliyoruz. Bu da sizin ayrıca bir hile arayışına girmenizin gereksiz olduğunu gösteriyor.

Wow Hile Var mı

Şu ana kadar bu konuda çok fazla soru geldiği için bu sorunun net bir cevabı olduğunu zannetmiyorum. Wow hile varsa bile şu ana kadar bunu herhangi bir internet sitesinde görme imkanım olmadı. O sebepten net bir cevap veremeyeceğim. Bana göre oyunun oynanışının iyi olması ve rahat bir şekilde oynanabilir olması da diğer avantajları arasında yer alıyor. Kolaylıkla oynayabilirsiniz.

Bu içerik reklam amaçlı yayınlanmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here