Wellcare D Vitamini

3

D vitamini insan vücudu için hayati öneme sahip bir mineraldir. D vitamini düzeyinin korunması  genel sağlık ve iyilik hali için de çok önemlidir. Çocuklarda normal büyüme ve kemik gelişimi için D vitamini hayati öneme sahiptir. Wellcare D vitamini, bu konuda piyasaya sürülmüş bir gıda takviyesidir. Bu makalemizde, ilgili ürünün tanıtımı, genel özellikleri ve Wellcare D Vitamini kullanan gerçek kullanıcı yorumlarına yer vereceğiz.

D vitamini D3 vitamini (kolekalsiferol) ve D2 vitamini (ergokalsiferol) şeklinde iki biçimde bulunur. Vitamin D2 bitkiler tarafından üretilirken, Vitamin D3 insanlarda cilt dokusunun güneşten gelen UVB ışını yardımıyla edinilir. Wellcare vücuda alındığında, hemen emilip vücudun D vitamini ihtiyacını giderir.  Wellcare D Vitamin Intense, oral yoldan alınan ve D vitamini desteği sağlayan bir gıda takviyesidir. Çocuk ve yetişkinlerde ihtiyaç duyulması halinde D vitamini ihtiyacını karşılamak amacıyla kullanılır. Ürünün fiyatı 30 ile 60 TL arası değişmektedir. Eczane ve sanal mağazalardan alınabilir.

Wellcare D Vitamini nasıl kullanılır?

Mutlaka doktor tavsiyesi ve belirtilen ölçülerde kullanın. Bu sayede güvenle D vitamini eksiğinizi giderebilirsiniz. Tavsiye edilen ve kullanılması önerilen D vitamini miktarı ve yaş skalası aşağıdadır:

Wellcare içeriğinde ne var?

  • Alkol ve şeker yok.
  • Sprey formu ile kolay şekilde kullanılır.
  • BHA içermez
  • Çocuklarda kullanılabilir.

Wellcare D Vitamini kullananlar ve gerçek kullanıcı yorumları:

Ürünü doktor tavsiyesi ile çocuğum için aldım. Eğer doktor tavsiyesi varsa ve D vitamini eksikliği yaşıyorsanız, mutlaka bu sorunu tedavi ettirin. Birçok sağlık problemleri ve genişim sorunları bu nedenle oluşabiliyor.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

Wellcare D Vitamini ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

Sağlıcakla kalın.

3 YORUMLAR

  1. Küçük kızım için kullanacağım ama önce mutlaka bir doktora danışacağım , kullanacak olanların da ilk önce doktora danışmasını öneririm.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here