Vichy Dercos Energisant Saç Dökülmesine Karşın Etkin Şampuan

Saç dökülmesi sorunu toplumun her bireyinde görülebilen bir durum. Bu nedenle dökülmeye karşı önlem niteliği taşıyan takviyeler son derece önem taşıyor. Vichy Dercos Energisant Saç Dökülmesine karşı etkin Şampuan bu sorunla savaşmak için üretilmiş bir ürün. Kullanım yöntemine baktığımız da ise genel yıkama proseslerinin takip edilmesinin yeterli olduğu görülüyor. Öncelikle saçı ıslatmak ardından şampuan ile köpürtmek ve yıkama işlemini tamamlamak yeterli olacaktır.

Ne işe yarar? Nasıl kullanılır?

Vichy Dercos Energisant Saç Dökülmesine karşı etkin Şampuan isminden de anlaşılabileceği gibi saç dökülmesine karşın mücadele etmek amacı ile uygulanan etken bir üründür. Saçlarda ortaya çıkan genetik ve vitaminsizliğe bağlı dökülmeler için destek sunmaktadır.  Ortalama 10 yıllık ar-ge dönemini tamamlayan ürün dökülmelerde %80 oranında azalma sağlamaktadır.

Ne zaman kullanılır?

Vichy Dercos Energisant Saç Dökülmesine karşı etkin Şampuan kullanım dönemlerine baktığımızda çok özel bir dönemden söz etmek doğru olmayacaktır. Kullanıcı dökülmeyi fark ettiği an kullanmaya başlayabilir. Bu nokta da belirleyici unsur saçın her yıkamada mutlaka söz konusu şampuan ile yıkanması gerekliliğidir. İçinde 2 patent yer alan ürün parepen içermemektedir. Ayrıca saçlarda oluşan cansızlık ve incelmeye karşı da son derece etkili bir ürün olma özelliği taşımaktadır.

Kullanıcı yorumları

Ürünü büyük bir endişe ile aldım. Bir bayan olarak son derece önem verdiğim saçlarımı kaybetmemek için pek çok ürün denemiş olmama karşın en kaliteli çözümü bu üründe bulduğumu söyleyebilirim”

“ Saçlarımı kaybetme korkusu ile yaşamaktansa ürünü denemeye karar verdim iyi ki denemişim. Şimdilerde saçımın çok daha güçlü olduğunu hissediyorum. Özellikle ilk kullanımdan itibaren farkını hissettiğimi söyleyebilirim.”

“ Aradığınız güçsüz saçlar ile mücadele edecek bir ürünse bu ürünü tavsiye ediyorum. En başta ben de herkes gibi endişe ile yaklaşmış olsam da zaman içinde işe yaradığını görmek beni son derece mutlu etti. Bu nedenle düzenli şampuanım olmuş durumda. Saçımın hacmi genişlerken oluşan gerginlik hissi ile de kendime olan öz güvenimi geri kazandığımı söyleyebilirim.”

Yazar: Ayşe DİKMEN

Merhaba 1yorum.com sitesine yorumlarınızı yazabilir aklınızdaki soruları sorabilir ve bizimle paylaşmak istediğiniz ne varsa bize yazabilirsiniz.

5 thoughts on “Vichy Dercos Energisant Saç Dökülmesine Karşın Etkin Şampuan

  Umut Haylaz

  (Mart 13, 2018 - 6:10 pm)

  Çok etkili bir ürün olduğunu düşünüyorum yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve saçlarım bir hayli güçlendi.

  Arif Ayvacı

  (Mart 18, 2018 - 8:50 pm)

  Saç dökülmesinde gerçekten çok etkili bir ürün, yeni saçlar çıkarmıyor ancak olan saçları güçlendiriyor.

  Cihan Yanık

  (Nisan 1, 2018 - 3:29 am)

  Ben kullandığım zaman maalesef pek etkisini göremedim, arkadaşımda etkili olduğunu söylüyordu

  Yaşar Hasan

  (Nisan 8, 2018 - 3:11 pm)

  Saç dökülmesinde gayet etkilidir, kullanımımdan bir süre sonra etkisini göstermeye başladı

  Anar Kılıç

  (Nisan 11, 2018 - 8:27 pm)

  Saçım dökülüyordu kullandım bir süre sonra dökülmesi yavaşladı şuan için memnunum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir