Vestfrost VF ÇM 5800 Çamaşır Makinesi Yorumları

0

Her şeyin giderek daha pahalı olduğu bir dönemden geçiyoruz. Aldığımız ürünlerin kalitesi sabit kalmasına rağmen hızlı bir şekilde fiyatlarının artması bizi daha ekonomik ürünler aramaya yöneltti. Kesinlikle Vestfrost VF ÇM 5800 yaklaşık 1000 TL civarında ki fiyatıyla uygun fiyatlı çamaşır makinesi arayanların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik özelliği ile ön plana çıkıyor.

Vestfrost VF ÇM 5800 Nasıl Alınır mı

Öncelikle çamaşır makinesinin 147 kw elektrik tüketimi ile ortalamanın oldukça üzerinde bir enerji tüketim performansı (A++) olduğunu söyleyebiliriz. Ortalama bir çamaşır makinesinden istediğimiz pek çok özelliği üzerinde barındırdığını görebiliyoruz.

Yıkama kapasitesinin 5 kg ile sınırlı kalması da büyük ailelerin vazgeçmesi anlamına gelebilir. Çünkü ortalama bir ailenin 7 kg yıkama kapasitesine sahip bir çamaşır makinesi arayışında olduğunu düşünecek olursak Vestfrost VF ÇM 5800 bu bakımdan oldukça geriden takip ediyor. Çoğunlukla iki kişilik aileler ve bekarlar tarafından daha sık tercih ediliyor. Fiyatını da düşünecek olursak bu durumun nedenini anlamak çok zor değil.

Vestfrost VF ÇM 5800 Yorumlar

Cemal: Kısa programının olması bu makineyi oldukça cazip bir hale getirmiş. Maksimum 4 kişiye kadar olan aileler kullanabilir.

Aykut: Tam bir fiyat performans ürünüdür. Gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Aslına bakarsanız Vestel ürettiği bu ürünlerin son derece başarılı olduğunu da unutmamak gerekiyor. Zaman içerisinde daha da geliştirileceğine eminim.

Cansu: Bana kalırsa yeterli değil, tabi ki 7 kg bir ürün olsaydı. Daha mantıklı olurdu diye düşünüyorum. O sebepten, eksikliklerinin bir tanesinin bu olduğunu söyleyebilirim. Bir de program sayısı eksik kalıyor. Kaliteli olmasına kaliteli ama pek çok yönden geri bir makine olduğunu söyleyebilirim. Bekarlar için olabilir ama aileler için biraz zor olur diye düşünüyorum. Yine de ekonomik tabi ki…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here