Terazi Burcu Yorumu

0

Günlük Terazi Burcu Yorumu

13 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Gökyüzü bugün eş ya da sevgilinizi kıskanarak onu incitecek yaklaşımlar içinde olabileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri yanlış anlayıp hırsla vereceğiniz tepkiler sonucunda üzülen siz olabilirsiniz. İş hayatınızda ise bugün resmi belgeler ile ilgili sıkıntılar karışıklıklar yaşanabilir kontrolü elden bırakmamaya gayret edin ve işlerinizin takibini daha özenli yapmanız gerektiğinin farkına vararak ilerleyin.

12 Eylül, 2018

Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sabah alacağınız bir haber kafanızı karıştırabilir ve ilgilenmeniz gereken başka bir konu ortaya çıkabilir. Yardıma ihtiyacı olan bir yakınınız ile ilgilenmeniz gerekebilir ayrıca arkadaşlarınızın da size ihtiyacı olabilir ve planladığınızdan daha farklı bir gün geçirebilirsiniz. Gelişen teknoloji ve yeni keşifleri takip etmekten keyif alacaksınız. Kendinize yeni bir telefon veya bilgisayar almak isteyebilirsiniz. Sizi özgürleştirecek konulara ilgi duyabilirsiniz ve seyahat programları yapabilirsiniz. Yabancı ülkelere gitmek ve farklı insanları tanımak, bakış açınızı değiştirmenize yardımcı olabilir.

11 Eylül, 2018

Güne keyifli başlayacaksınız ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Hareket halinde olmak moralinizi ve kendinize olan güveninizi yükseltecek. Ayrıca farklı kalabalıklar, dostlarınız ile birlikte olmak ve ilişkilerinizi güçlendirmenize yardımcı olacak ortamlarda bulunmak keyfinizi yerine getirecek. Öğleden sonra karşılaştığınız olaylar ve kişiler sizi heyecanlandırabilir ve daha önce farkında olmadığınız bazı ayrıntılar dikkatinizi çekebilir. Daha iyimser ve anlayışlı bir tavır içine girdiğinizi hissedebilirsiniz ve size daha önce zor gelen konulara yönelik bakış açınızın değişmeye başladığını anlayabilirsiniz.

10 Eylül, 2018

Kontrolünüz dışı gelişmeleri de dikkate almanız gereken bir gün olabilir, dalgınlık ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz. Sakin ve kendi halinizde bir gün geçirmek isteyebilirsiniz.

9 Eylül, 2018

Bugün gerçekleşen yeni ay bilinçaltınızda, ruhunuzda yepyeni uyanış ve farkındalıklara işaret edebilir. Anlamlı rüyaları, güçlü sezgi ve hisleri beraberinde getirebilir. Ayrıca bugün burcunuzun yöneticisi olan Venüs burç değiştiriyor, maddi konularda şanslı bir döneme adım atabilir, güçlü ve mücadeleci olabilirsiniz.

8 Eylül, 2018

İlişkilerde kontrol sizde gibi görünüyor ancak bugün ortaya çıkabilecek gerilim ve tansiyonu da kontrol etmek size düşebilir. Anlayışlı, sabırlı, toleranslı davranmayı ihmal etmemelisiniz.

7 Eylül, 2018

Bugünden itibaren Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte ev ve aileye dair konularda önünüze çıkan engeller azalıyor. Kendinizi ruhen daha az engellenmiş ve rahat hissedebilirsiniz.

6 Eylül, 2018

Merkür’ün bugün burç değiştirmesi sizi ruhsal, manevi, spiritüel konulara ilgi duyanlarla bir araya getirebilir. Bu konularda konuşmaktan, duygu ve hislerinizi paylaşmaktan keyif alabilirsiniz.

5 Eylül, 2018

Şefkatli, merhametli yönünüz ise herkes tarafından fark edilebilir. Geleceğe yönelik hedefler belirleyebilir, planlar yapabilirsiniz. Ciddi ancak sorumluluk sahibi davranışlarınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

4 Eylül, 2018

Sabah saatlerinde ani ve beklenmedik yolculuk, ziyaret ve görüşmeler ortaya çıkabilir. Sonrasında görev ve sorumluluk bilinciyle hareket etmek isteyebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz. Duygusal yönlerinizi ortaya koymakta zorlanmayacağınız bir gün olabilir.

3 Eylül, 2018

Uzaklar, yabancılar ve yurt dışı bağlantılı konular gündeminize gelebilir. Seyahat planları yapabilirsiniz. Dışarıdan ve uzaktan alacağınız haberler olabilir.

2 Eylül, 2018

Ay sabah saatlerinde İkizler burcuna ilerlerken bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, farklı insanlar, kültürler, yerler ve mekanlar tanımak isteyebilirsiniz. Bu da sizi daha fazla yolculuğa, gezilere ve harekete yöneltebilir. Düşüncelerinizi herkesle paylaşmak, fikirlerinizi aktarmak size keyif verebilir.

1 Eylül, 2018

Duygusal açıdan hassas olabilirsiniz zira her şeyi olduğundan daha güçlü ve derin algılayabilirsiniz. Mücadele yönünüzü ortaya koyabilirsiniz. Fazla huzur ve sakinlikten rahatsız olabileceğiniz bir gün olabilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here