Terazi Burcu 17 – 23 Eylül Haftalık Burç Yorumları

0

Terazi Burcu 17 – 23 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Terazi burçları bir check-uptan geçebilirsiniz; göz veya diş doktoruna gitmeniz gerekebilir. Sizi çok yoracak ve sorumluluklarınızı arttıracak bir yükün, işin altında da girebilirsiniz. İletişim yeteneklerinizi çok hünerli ve yaratıcı bir şekilde ortaya koyabileceksiniz.

Daha çok anlatmak, anlamak, okumak, iletişim kurmak isteyeceksiniz. Hafta boyunca Mars ile Uranüs arasında da gergin bir görünüm oluşacak. Öncelikle özel hayatınız, aşk hayatınızla ilgili stresli durumlara hazır olun. Aniden ortaya çıkan kavgalar, tartışmalar yüzünden ayrılıklar ve kopmalar söz konusu olabilir.

Terazi’ler bu aralar alacağınız yatırımla ilgili tüyoları dikkatle analiz edin, hatta bana sorarsanız yatırımlar için pek de öyle uygun bir dönemde değilsiniz. Nereden baksanız 1 ay kadar beklemekte fayda var.

Kredilerinizi, borçlarınızı yapılandırmanın yolunu bulmakta fayda var. Çocuklarınızla ilgili de stresli durumlar meydana gelebilir, çocuğunuzla tartışmayın veya kavga etmeyin, sakin olmaya bakın!

Merkür’ün Terazi sürecinde iletişim konularınızı yönlendirebileceğiniz alanlar, tamamen kendinizle, kişiliğinizle, kişisel yeteneklerinizle ilgili konular olabilecektir. Terazi burçları; yaşamınızda huzur ve dengeyi yakalama uğruna daha fazla çene yormak, çaba sarf etmeni gerekebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here