Teo Botanical Saç Şampuanı

10

[dropcap]F[/dropcap]arklı saç şampuanları denemek isteyen, henüz saç derisine ve saçlarına iyi gelen şampuanı bulamayan insanlardan mısınız? Bu yazımızda Teo Botanical Saç Şampuanı hakkında gerçek bir kullanıcı yorumunda bulunacağım.

Teo Botanical Saç şampuanı Gratis markası tarafından ülkemizde satılıyor. Gratis’e giden kadınlar hemen bu marka şampuanları göreceklerdir. Oldukça iddialı olan ürün,  içeriğinde paraben ve parafin bulundurmuyor. SLS ise içeriyor.

İçeriğinde zeytinyağı var. Zeytinyağı derinleşerek saçlara nüfuz ediyor, güçlü ve besleyici hale getiriyor ve dış tarafta inanılmaz derecede parlaklık katıyor. Her saç tipine ve saç ihtiyacına uygun dört doğal özden oluşan şampuanın iddiaları bunlar.

Teo Botanical Saç Şampuanı Çeşitleri

  • Normal saçlar için.
  • Yağlı saçlar için
  • Kuru saçlar için
  • Boyalı saçlar için

Teo Botanical Saç Şampuanı Gerçek Kullanıcı Yorumları

Öncelikle fiyatı çok uygun. İlk denediğim şampuanı (kırmızı) olandı. fiyatı uygun olduğu için alıp denedim. Şampuan fazla köpürmüyor fakat güzel bir temizlik hissi sağlıyor. Banyo sonrası koku bırakmıyor. Mineralli olanı kullandım. Hayretler içinde baya memnun kaldım. Saçımı yumuşacık yaptı etkisi uzun süre kaldı.

İkinci denediğim yeşil olanı. Saçlarımın çok yağlandığı zaman almıştım. Saçımı sert yaptı. Fazla kullanamadım.

Üçüncü kullandığım mavi olanı. Saç dökülmesi oldu, bu şampuan kaynaklımı bilmiyorum ama uzak duruyorum.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

Teo Botanical Saç Şampuanı ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

Sağlıcakla kalın.

10 YORUMLAR

  1. Ben teo botanicalın yağlı saçlar için olan şampuanını kullandım etkisini çok iyi gördüm diğer şampuanları ne kadar etkili bilemiyorum ama yağlı saçlar için olanı çok etkili

  2. Teo Botanical bir çok saç için şampuanı var ben yağlı ve boyalı saçlar için olan şampuanlarından aldım kullanıp ona göre devamına karar vereceğim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here