Tears Naturale Free Göz Damlası

7

Tears Naturale Free, suni bir gözyaşı damlası olup, göz ile ilgili sorunların çözümü için kullanılmaktadır. Bu yazımda, Tears Naturale Free göz damlası hakkında gerçek bir kullanıcı yorumunda bulunacağım.

Gözyaşı, gözümüzü koruyan bir tabakadır. Gözümüzü dış etkenlerden korumak ve göz kapağının hareketini kolaylaştırmak için bu tabakanın sağlıklı çalışması gerekir. Bazı insanlarda bu tabaka az çalışır ya da bazı etkiler nedeniyle gözyaşı eksikliği olur. Bu durumda gözde yanma, batma, acı, yorgunluk ve rahatsızlık hissi oluşacaktır. Bu da hayat kalitesini çok azaltır. Bu sorunlar nedeniyle gözde güneşe, ışığa ve başka etmenlere hassasiyet ve rahatsızlık oluşur.

Ben gözyaşı olarak hassas biriyim. Gözlerimde ışık alerjisi var. Sabahları yataktan kalkmak istemiyorum desem yeridir. Gün içinde sürekli gözlerimde bir rahatsızlık ve huzursuzluk hissi var. Gözlerimin kuru ve nemsiz olduğunu hissediyorum. Bu durum için göz doktorum bu göz damlasını önerdi ve ben de aldım.

Tears Naturale Free suni göz yaşı damlası, Alcon firması tarafından ülkemiz dışında üretilmektedir. İthal bir ilaçtır. Bu nedenle fiyatı biraz pahalıdır. Gözleri nemlendirmek, gözyaşı eksikliğinine etkilerini azaltmak ve gözleri rahatlatmak gibi birçok işlev için kullanılmaktadır.

Tears Naturale Free ne için kullanılır?

Bu damla, aşağıdaki sorunlar ve problemlerin çözümü için kullanılmaktadır:

 • Lens kullanımını kolaylaştırmak
 • Göz tahrişlerini azaltmak
 • Gözleri nemlendirmek
 • Gözyaşı eksikliğinin oluşturduğu problemleri gidermek
 • Göz kapağı ile göz arasında uyumu arttırmak
 • Göz yanma ve tahrişlerini azaltmak
 • Güneş, rüzgar vb. etmenler nedeniyle hassaslaşmış gözü rahatlatmak

Tears Naturale Free içeriğinde ne vardır?

Suni gözdamlasının içeriği oldukça saf ve gerçek gözdamlasına çok yakındır.

 • 1 mg/ml dekstran 70
 • 3 mg/ml hipromelloz
 • sodyum klorür
 • potasyum klorür
 • sodyum borat (dekahidrat)
 • saf su

TEARS NATURALE FREE suni gözyaşı olarak adlandırılanir ilaçtır. Kullanıldığında gözde

 • Kuru gözde rahatlık
 • iritasyon durumunda da rahatlama
 • hızlı ve uzun süreli rahatlamayı sağlamak

amaçlarıyla kullanılır. İçeriği doğal gözyaşı ile birlikte suda çözünen yapıdadır.

Tears Naturale Free Gerçek Kullanıcı Yorumu

Yazımın üst kısmında belirttiğim gibi çok hassas bir göz yapım var. Gözlerimde ışık alerjisi var. Sabahları yataktan kalkmak istemiyorum desem yeridir. Gün içinde sürekli gözlerimde bir rahatsızlık ve huzursuzluk hissi var.

Damla tüpler halinde bir kutuda satılıyor. İthal olduğu için biraz pahalı. Tüplerin ucunu kırıp açıyorsunuz. Bu kırılan kısım ağız olarak kapanıyor. Bit tüpü kırıp açtığınızda bir gün içinde bitirmeniz gerekiyor. Sabah akşam kullanıp atabilirsiniz. Her tüpte 6-8 damla ilaç mevcut. Sürekli aynı tüpü kullanmayacağınız için hijyen sağlanmış oluyor.

Sabah kullanıp, çantanıza atıp gün boyu ihtiyaç olunca kullandıktan sonra atabilirsiniz.

Damla gerçekten işe yarıyor. Gözde bir rahatlama, sululuk hissi oluşuyor. Hassasiyeti alıyor. Kullandıktan sonra şöyle 4-5 dakika gözleri yumuk beklerseniz daha rahatlatıcı bir etkisi oluyor.

Bir damladan fazla damlatırsanız, göz kirpiklerinde böyle beyazımsı bir tortu kalabiliyor. Çok ekrana bakanlar, doktor tavsiyesi ile bu kurtarıcı ürünü deneyebilirler. Ağır bir göz damlası değil. Zaten çok hafif bir içeriği var.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

Tears Naturale Free Suni Gözyaşı Damlası ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

7 YORUMLAR

 1. Gözleri hassas olanların hiç kaçırmadan alması gereken bir ürün bir çok dış etkene karşı koruyor zaten damlattıktan sonra etkisni hemen görüyoruz

 2. Siz siz olun gözlerinde bir problem varsa bu ürünü kessinlikle kullanın, göz problemleri git gide arttığı zaman ileride çok büyük sorunlar oluyor rahat rahat önünüzü göremiyorsunuz bile.

 3. İşim gereği bilgisayarla fazla ilgileniyordum hemen bir tozda gözlerimde çok acı hissiyatı oluşuyordu, göz damlası ile bu acı hissiyatını minumuma indirmeyi başardım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here