Syoss Saç Şampuanı

8

[dropcap]S[/dropcap]aç şampuanı seçmek bir çiledir. Bir türlü tatmin olmaz insan. Ben de sizler gibi bir türlü hangi şampuanı seçsem tam tatmin olamıyordum. Bu yazımda, Syoss saç şampuanı kullanan gerçek bir kullanıcı yorumunda bulunacağım.

Şampuan, günlük hayatta kullandığımız en önemli sağlık-temizlik ürünlerinin başında gelir. Markette satılan ürünlerden tutun, eczanelerde ve özel butiklerde satılan yüzlerce şampuan çeşidi ve markası var. Peki biz hangi markayı seçeceğiz? Saçlarımız için hangi ürünü kullanacağız? Bu konuda onlarca marka denemiş biri olarak bu yazıda, Syoss şampuan ile yaşadığım deneyimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Syoss markası, Alman menşeli Schwarzkopf firmasının bir ürünü. Firmanın başka saç bakım ürünleri de mevcut. Syoss marka saç şampuanının aşağıdaki alanlarda ürünleri mevcut:

  • Keratin
  • Renk
  • Onarıcı
  • Parlaklık
  • Hacim
  • Seramid

Yukarıda bahsettiklerim dışında da ürün gamı olabilir, tam bilmiyorum. Bu ürün gamı içinde benim kullandığım Syoss Saç Şampuanı Keratin oldu.

Ürünün tanıtımında kuaförler tarafından geliştirildiği ve test edildiği belirtiliyor. SYOSS KERATIN’de % 80 daha fazla Keratin içeriği mevcut. Saçlar yıkandıktan sonra. % 100 tamir, yumuşaklık ve parlaklık vaadi var. Bildiğiniz üzere keratin  dişlerimizde, tırnaklarımızda ve en çok da saçlarımızda bulunan bir tür protein. Saçlarımızın esnek yapısı keratin sayesinde korunmaktadır. Keratin ayet,nde saçlarımız mevcut yapısını korumaktadır.

Syoss Şampuan Kullanmış Gerçek Kullanıcı Yorumu

Kendi saçım kuru ve yıpranmış durumda. Cansız ve ince bir yapısı var. İncelediğimde en uygunun Keratin ürünü olduğu kanısına vardım.

Ürünü 1 aydır kullanıyorum. 1 kutu bitirdim. Bundan önce, eliyor, blendax, h&s vb. birçok marka ile deneyimlerim oldu.

Syoss şampuanlar ucuz değiller. Syoss şampuan fiyatları, diğer muadil ürünlere göre 1.5 katına yakın bir fiyat gamında yer alıyorlar. İlk kullanımdan itibaren vaad ettiklerini gerçekten sağlıyor şampuan. Saçlarım bu şampuan ile daha esnek, parlar ve canlı oldu. Kolay şekil aldı ve kolay tarandı. Hergün duş alıp yıkanan biri olarak gerçekten faydasını gördüm. Kokusu ve saçlarınızda bıraktığı hissiyatı çok iyi. Bu kadar memnun kaldığım başka bir saç şampuanı bu güne kadar olmamıştı.

Yeni bir şampuan arayanlara mutlaka bu ürünü tavsiye ederim.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Yukarıdaki ürünü de içeren hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

Syoss Şampuan ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

8 YORUMLAR

  1. İlk başlarda saç şampuanımı pek önemsemezdim ne varsa onunla duşumu alırdım ama artık dikkat ediyorum güzel bir şampuan bulamadım, en sonunda syossu denedim şuanlık memnunum.

  2. Benim saçlarım normalde çok kuru oluyor, syoss ile kuruluğa çözüm buldum diyebilirim diğer alanlarda ne kadar iyi bilmiyorum ama kuru saçlar için çok etkili

  3. Sık sık reklamları ile karşılaşıyordum , son zamanlarda kendi şampuanım saçımı tahriş etmeye başlamıştı, bu şampuana geçtim ve memnunum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here