Sütaş Süt

3

[dropcap]Ç[/dropcap]ocuğu-bebeği olupta süt alışverişi yapmayan yoktur. Bebeklerin en çok tükettiği gıdaların başında süt ve süt ile verilen ek gıdalar gelmektedir. Bu makalemde, Sütaş Süt konusundaki gerçek kullanıcı yorumumu sizlerle paylaşacağım.

Çoğu zaman markete gidip, süt reyonları arasında dolaşırken marka bağımsız olarak en ucuz bulduğumuz sütü alıp geçeriz. Eve getirip, evladımıza bu aldığımız ürünü gıda olarak veririz. Peki, tüm süt markaları aynı kaliteyi mi sunuyorlar? Fiyat farkının herhangi bir sebebi -kar marjı dışında- yok mu? Tabiki var.

Sütün temin edildiği hayvanlar, hayvanların beslenme biçimleri, aldıkları ilaçlar, sütlerin sağılması, stoklanması, fabrikaya ulaşımı, fabrikada UHT işlemine tutulması, dağıtımı, ambalajlanması… Bunlar gibi birçok kıstas, paket sütlerin fiyatını etkiliyor, belirliyor.

Sütün tam yağlı, yarım yağlı ve yağsız olması da fiyatı etkileyen bir diğer etmen. Tüm bu kriterlere damak tadı ve sütün kokusu gibi etmenler de ekleniyor. Tüm bu çerçevede kullanıcı olarak Sütaş 1 lt Süt hakkında sizlere yorumumu aktaracağım.

Sütaş Süt Gerçek Kullanıcı Yorumu

Öncelikle şu hususun altını çizmek istiyorum; herhangi bir marka takıntım yok. Kaliteli olduktan sonra ve verdiğim parayı hak ettikten sonra hiçbir ürünle bir problemim olmaz.

Sütaş süt, muadillerine göre %10 civarı daha ucuz olduğu için aldım. Kendim de süt tüketen biriyim. Aldığım sütün kullanım tarihinde herhangi bir sorun yok. Paketi sağlam ve ambalaj zararı yok. Tüm dış etmenler sorunsuz kısacası.

Sütaş süt pakedini açtığımda aldığım süt kokusu, açıkçası benim duyularıma hitap etmiyor. İçtiğimde aldığım damak tadı kesinlikle kaliteli hissi vermiyor. Çocuklar da içti, hiç memnun kalmadılar. Sütün üretim ağımı ya da hayvanların beslenmesi mi bilmiyorum. Sütaş sütleri bana tat vermiyor. Bu nedenle tavsiye etmiyorum.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Yukarıdaki ürünü de içeren hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

Sütaş süt ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

3 YORUMLAR

  1. Sütaş en çok kullandığım süt markasıdır. Çocuklarıma güvenle bu sütü içirebiliyorum özellikle çilekli ve kakaolularını çok seviyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here