Suni Gözyaşı Damlası

6

[dropcap]G[/dropcap]özyaşı, gözümüz için hayati öneme sahip bir salgıdır. Sağlıklı bir gözlere sahip olmak için gözyaşlarımızın düzgün çalışması gerekir. Eğer gözyaşlarımız tam çalışmazsa ya da eksik olursa, suni gözyaşı damlaları kullanmamız gerekir.

Hayat kalitemiz için gözlerimizin sağlıklı olması kaçınılmaz. Birçok insan, gözyaşı eksikliği çekmesine rağmen bunun farkına varamıyor. Gözyaşı eksikliği gözlerle yanma, bulanma, acı, rahatsızlık hissi ve sürekli uyuma hislerine neden olabiliyor.

Lazer operasyonu geçirmiş kişiler, tozlu ortamlarda çalışanlar, gözdamlası bezleri tam çalışmayanlar, gözleri ile ilgili huzursuzluk ve rahatsızlık hissedenler genellikle gözyaşı eksikliği çeken hastalar oluyorlar.

Yukarıda saydığım tüm sorular için suni gözyaşı damlaları insanların hizmetindedir.

Suni gözyaşı fiyatları ne kadardır?

İlacına göre değişmekle birlikte 15 ile 45 TL arası bir fiyatla satılmaktadır.

En iyi suni gözyaşı damlası hangisidir?

Benim kullanıcı yorumum, Tears Naturale Free gözyaşı damlası olacaktır. Tears Naturale Free suni göz yaşı damlası, Alcon firması tarafından ülkemiz dışında üretilmektedir. İthal bir ilaçtır. Bu nedenle fiyatı biraz pahalıdır. Gözleri nemlendirmek, gözyaşı eksikliğinine etkilerini azaltmak ve gözleri rahatlatmak gibi birçok işlev için kullanılmaktadır. Bir diğer alternatif: Systane Damla


Suni gözyaşı damlası ne işe yarar?

Suni gözyaşı damlaları, normal gözyaşı damlalarımızla etkileşime geçip gözleri nemlendirmekte, gözyaşı eksikliğinin neden olduğu problemleri azaltmaktadır.

Suni gözyaşı damlaları reçetesiz kullanılabilir mi?

Bu damlalar reçetesiz satılsa bile, gözünüzdeki problemin tam kaynağını öğrenmek için öz doktoruna başvurmalısınız. Eğer sorun gözyaşı eksikliği ise, bu ilaçları hayat boyu kullanmanız gerekebilir.

Kimler suni gözyaşı damlası kullanma ihtiyacı hissedebilir?

  • Lens kullananlar
  • Göz tahrişi olanlar
  • Gözleri nemsiz olanlar
  • Gözyaşı eksikliği olanlar
  • Göz kapağı ile göz arasında rahatsızlık hissedenler
  • Gözde yanma ve tahriş olanlar
  • Güneş, rüzgar vb. etmenler nedeniyle hassaslaşmış gözleri olanlar

 

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

Konu hakkında merak ettiklerinizi ve sorularınızı aşağıdaki bölümden bana iletebilirsiniz.

6 YORUMLAR

  1. Lens kullanan biri olarak, bir süre lens kullandıktan sonra göz yaşı damlası ihtiyacı hissetiğimi fark ettim gerçekten göz ile alakalı bir çok problemi ortadan kaldırıyor.

  2. İş ortamım gereği gözlerim çok toza maruz kalıyor, iş arkadaşlarım bu ürünü tavsiye ettiler o günden beri gözlerimde gerçekten inanılmaz bir derecede rahatlama var.

  3. Hastalığımın teşhisi olarak göz damlası eksikliği olduğu anlaşıldı, bu sebepten kullanmaya başladım iki haftadır kullanıyorum gerçekten rahat rahat vakit geçirebiliyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here