Solante Pigmenta Güneş Kremi

2

İlkbahar aylarının yaklaşması ile güneş kremi ihtiyacı ve arayışları artmaya başladı. Güneş kremi seçerken cilt tipi ve ihtiyacın önemli olduğunu artık çoğu insan biliyor. Bu yazımızda Solante Pigmenta Güneş Kremi hakkında genel bilgiler ve kullanan gerçek kullanıcı yorumlarına yer vereceğiz.

UV’nin deri üzerindeki en belirgin ve kısa sürede ortaya çıkan şekli lekedir. Deride oluşan lekenin tedavisi zordur ve zahmetli bir süreç gerektirir. Hem leke tedavisinin , hem yapılan tedavi ve uygulamaların deride pigmentasyona neden olmaması için bir güneş koruyucunun bu tedavilere eklenmesi gerektiği yaygın olarak bilinmektedir. Aslında, güneş koruyucularının en çok kullanıldığı alan da pigmentasyon tedavisi ve pigmentasyon riskinin önlenmesidir.

Solante Pigmenta Sun Care Lotion özellikleri nelerdir?

  • Çok Yüksek UVA/UVB Koruması
  • Gün Boyu Süren Etki
  • DNA Hasarına karşı Özel Koruma
  • Cilt bakımı

İçeriğinde ne var?

Deriyi yoğun bir şekilde nemlendirir. Yağsızdır, suya-tere dayanıklıdır. Parfüm ve paraben içermez. Solanteo SPF 50+ Pigmenta benzersiz ve güçlü güneş koruyucu özelliğinin yanında, leke tedavilerine destek olur.

Solante Pigmenta Güneş Kremi kullanan gerçek kullanıcı yorumları:

1)Ben bu ürünü yaklaşık bir yıl yaz kış kullandım. Yapısı biraz ağır evet hatta bazen sivilce yaptığından bile şüphelendim ancak emin değilim. Yalnız emin olduğum bir şey var bu ürün güneşten gerçekten koruyor. Baya baya başarılı bir ürün. Makyaj altında hiçbir problem yaratmıyor bende hatta baz görevi görüyor bile diyebilirim. Benim her daim alacağım bir krem kendisi.

2)Her gün  kullanan bir tanıdığım var. Aramızda 15 yaş var. Cildi nerdeyse benimki gibi. Katkısının çok olduğunu söylemişti.

3)Çok yoğun bir yapısı var. Ağır bir krem.

4)Yalnızca 2 ay kullanmaya dayanabildim. 30 yaşımda alnımı sivilceler bastı. Yapısı yoğun, ben de buradaki yorumlara bakarak hep çok az sürdüm, rahat yetiyor ve nemlendirmesi iyi ancak yine de bana ağır geldi.

5)Yüzüme dağıtamadığım güneş kremi. bende parlamaya da sebep oldu maalesef.

6)Leke kısmına işe yaramıyor. Hiç bir leke gitmiyor. Yeni leke oluşumunu engelliyor demeyeceğim çünkü güneş koruma kremi dediğin kremin zaten amacı cildi koruyup lekelerin oluşmasını engellemek.

Solante Pigmenta Güneş Kremi ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

Sağlıcakla kalın.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here