Sinoz Leke Kremi

5

[dropcap]C[/dropcap]ilt lekeleri, birçok kişinin çözmeye çalıştığı yüz problemlerinin başında geliyor. Sivilce-akne izleri, güneş izleri, yaşlılık problemleri günümüz insanlarının en büyük sorunlarının başında gelmektedir. Leke probleminin  tedavisi için birçok krem ve yöntem deneniyor.. Bu yazımızda Sinoz Leke Kremi kullanan gerçek bir kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Sinoz  Leke Kremi etken maddesi nedir? İçinde ne var?

Sinoz  Leke Kremi içerisinde aktif madde olarak  AynSefa Yağı ve Papatya Ektraktı yer almaktadır.

Sinoz  Leke Kremi Ne İçin Kullanılır?

  • Sivilce lekeleri
  • Yaşlılık lekeleri
  • Hamilelik izleri
  • Güneş izleri

Sinoz  Leke Kremi yüzdeki cilt izlerini geçiri mi?

Krem oldukça güçlü bir etken maddeye sahiptir. Uzun süreli kullanımlarda kişinin cilt yapısına bağlı olarak ciltte yer alan sivilce izlerine olumlu etkileri olur.

Sinoz  Leke Kremi hakkında gerçek kullanıcı yorumları:

1)Lekelerde işe yaramıyor ama cilt tonunu açıyor.

2)1 ay düzenli kullanmama ragmen hiç bir faydasını görmediğim gibi var olan lekelerimi koyulaştırdı ve kararttı.Hayal kırıklığı bir ürün abartıldığı kadar hiçte güzel değil.

3)Leke kremi olarak aldım üç ayda geçirdi.

4)Harika bir ürün, bende çok ise yaradı. 2. kutuya geçeceğim fakat arkadaşımda pek işe yaramadı. Anlayacağınız denemeden bilinemeyecek bir ürün fikrindeyim.

5)Bir haftadır kullanıyorum ama henüz yüzümde olumlu anlamda bir değişiklik yok; aksine yüzümde ufak ufak sivilceler çıktı. Sürülmesi kolay fakat yüzüme dokunmak bile istemiyorum çünkü çok yağlı. Bir süre daha devam edicem belki sivilcelenme biter diye umut ediyorum. Lekesiz ve pürüzsüz bir cilt istiyorum çünkü. .

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

6)Krem anladığım kadarıyla %90 etkili bazı insanlarda etkisini göstermiyor. Bende aldım çok hafif çillerim ve renk düzensizliğim var. Kremin sürülüşü çok rahat sürdükten sonra yüzünüz yağlı durmuyor aksine krem kuruyor ne kuru ne yağlı orta bir cildiniz oluyor kokusu çok güzel o yüzden rahatlıkla kullanabiliyosunuz. Etkisini bu kadar hızlı görmek imkansız ama ilk sürdüğümden itibaren umudum daha çok arttı. Başlangıç olarak gerçekten güzel . Sonrası ne olur %100 geçirir mi düzelir mi bilemiyorum.

Sinoz  Leke Kremi ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

Sağlıcakla kalın.

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here