Roche-Posay Effaclar Yüz Yıkama Jeli

İçerisinde bulunan bileşenler sayesinde cilde nüfuz ederek son derece etkili bir cilt bakımı yapmanıza olanak sağlayan bir yüz yıkama jelidir. günlük bakımda kullanılması uygun görülen ve günde en az iki kez kullanılması önerilen Roche-Posay Effaclar yüz yıkama jeli, içerdiği moleküller sayesinde cildi temizler, nemlendirir, fazla kir ve makyaj kalıntılarını arındırır ve aynı zamanda peeling etkisi gösterir. Yüz temizliğinde düzenli olarak kullanılması gereken ve özellikle de yağlı cilt tipine sahip olan bireylerin kullanması önerilen bir cilt bakım ürünüdür.

Ne İşe Yarar?

Cilt üzerinde biriken yağların dışarı atılması, makyaj kalıntıları ve kirin oluşturduğu sivilce, akne ve siyah nokta gibi problemlerin zamanla kaybolması için üretilmiştir. Tamamen güvenilir bir ürün olan ve rutin cilt bakımlarında rahatlıkla kullanılabilen Effaclar yüz yıkama jeli ciltteki yağ dengesinin oranlanmasına yarıyor. Ciltte oluşan yağ moleküllerinin en aza indirilmesine ve cildin daha yumuşak bir hale gelmesine olanak sağlıyor. İçerdiği hoş koku ve bileşenleri sayesinde cildin sıkılaşmasında, cildin genç kalmasında, cildin derinlemesine temizlenmesinde oldukça etkili bir kullanıma sahiptir.

Nasıl Kullanılır?

Roche-Posay Effeclar yüz yıkama jeli, yüz bir kez sade suyla yıkandıktan sonra kullanılır. Parmak uçları ile cilde uygulanır ve köpürtülür. Yaklaşık iki dakika boyunca tüm cilde iyice yedirilir ve tüm cilde etki etmesi beklenir. Köpüren ve hoş kokusu ile ferahlık sağlayan bu ürünün kullanımı oldukça kolaydır. Yüzünüzü hafif ıslattıktan sonra, ürünün köpürmesi ve aynı zamanda cildinize daha derin bir şekilde nüfuz etmesi için parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Köpüren ürünün daha sonra ılık suyla duruluyarak cildinizi kurutabilirsiniz.

Roche-Posay Effaclar Yüz Yıkama Jeli Kullanan Gerçek Kullanıcı Yorumları

Daha ilk kullanımdan itibaren etkisini görmeye başladım çok memnunum.

Cildim aşırı derecede yağlıydı, özellikle de T bölgemde çok fazla siyah nokta ve sivilce var, bu ürünün iyi geleceğini umuyorum kullanmaya başladım.

Çok hoş bir kokusu ve çok hafif bir yapısı var, yüzüme masaj yaparken ve köpürtürken çok mutlu hissediyorum.

Siyah noktalarımda gözle görülür azalma oldu.

Yazar: Ayşe DİKMEN

Merhaba 1yorum.com sitesine yorumlarınızı yazabilir aklınızdaki soruları sorabilir ve bizimle paylaşmak istediğiniz ne varsa bize yazabilirsiniz.

4 thoughts on “Roche-Posay Effaclar Yüz Yıkama Jeli

  Filiz İlkay

  (Mart 13, 2018 - 6:51 pm)

  Kullandığım yüz yıkama jelleri arasında neredeyse en iyisi bu diyebilirim, çok etkili ve gözenekleri azaltıyor.

  Damla Oner

  (Mart 18, 2018 - 8:51 pm)

  Sık tercih ettim yüz yıkama jelidir, kullanmak isteyenlere tavsiye ederim çok iyi bir ürün.

  Pınar Akgül

  (Nisan 8, 2018 - 3:12 pm)

  Favori yüz yıkama jelim, sık sık kullanıyorum diğerlerine göre daha iyi

  Handan Terzi

  (Nisan 18, 2018 - 9:26 pm)

  Güzel bir ürün ama bence biraz pahalı …interneti araştırırsanız daha uygun fiyata daha güzel ürünler bulabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir