Promega Omega3 Balık Yağı

6

Balık vücudumuz için en önemli protein kaynaklarından. Balık sevmeyen çocuklar ise anne-babaların en büyük endişe kaynakları. Bu sorunun çözümü için üretilmiş olan bir gıda takviyesi olan Promega Omega 3 balık yağı hakkında gerçek bir kullanıcı yorumunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

İki çocuğumda bu sene anaokuluna başladılar. Hemen hemen tüm ebeveynlerin bildiği gibi bu dönem, özellikle okulların ilk açıldığı zaman hastalık dönemidir. Okula yeni başlayan çocuklar ve buna kış ayının girişi eklenince hastalıklar, mikroplar kaçınılmaz oluyor. Bizim çocuklar da bu döneme aynen yukarıda anlattığım gibi giriş yaptılar. Hastalık… Hastalık.. Hastalık… Gittiğim çocuk doktoru, Miltiver Propolis Şurup,  ….. ve bu ürünü yazdı.

Ürünün içeriğini aşağıdakiler oluşturuyor:

  • omega 3 balık yağı                1000mg
  • -dha                                       120 mg
  • -epa                                       180 mg
  • vitamin E                                     1 mg
  • Sebze kapsülü

İşte o kapsüller: 

Minik minik ne güzel gözüküyorlar değil mi? Peki benim görüşüm ne mi oldu? 2 aylık deneyimimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Promega Omega3 Balık Yağı Gerçek Kullanıcı Yorumu

Kendi çocuklarımı kısaca anlatayım; biri oldukça pimpirikli, pek birşey ağzına atma. Diğeri de seçicidir. Bu takviyeyi ilk gördüklerinde, çiğneyerek yutabileceklerini, iyi olacağını söyledim. Kabul etmediler. Balık sevmiyorlar çünkü.

Aklıma balık mı kokuyor acaba sorusu geldi. Kapsül halinde ürün balık kokusu içermiyor. İçindeki yağ ise tabiatı gereği balık yağı kokuyor. ne yapsam ne etsem derken delip kaşıkta vermeyi denedim. Çocuklardan biri içti, midesi bulanmadı, rahatlıkla kabul etti. Diğer ise kesinlikle kabul etmedi. Meyve suyuna karıştırdığımda dahi anladı. Yani balık kokusuna hassas çocuğunuz varsa, işiniz zor biraz.

Bu ürünü kullanan kızım kilo aldı, iştahı açıldı. Direkt bu ürünle mi alakalı bilmiyorum ama faydasını gördüm. Biraz daha büyüdü, yapılılaştı. Hastalığına pek fayda sağlamadı gözlemlerime göre. Tabiki tamamen subjektif yorumluyorum.

Fiyatı diğer takviye ürünlerle eşit miktarlarda. 35 TL fiyat ile aldım. Eğer balık sevmeyen bir çocuğunuz varsa şans verebilirsiniz.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Yukarıdaki ürünü de içeren hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

Promega Omega3 balık yağı ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

Sağlıcakla kalın.

6 YORUMLAR

  1. Omega 3 balık yağı çocuklar için çok faydalı bir ürün ancak içirebilirseniz ben bir türlü içiremedim maalesef o yüzden farklı şeyleri deneyeceğim.

  2. Balık yağının zaten çok faydalı olduğunu biliyordum, normal yağ şeklinde çocuklarımıza içiremiyoruz maalesef ama bu kapsüller çok işime geliyor.

  3. Boy uzatma olsun kiloları dengeleme olsun çok etkili bir yağdır. Normal halde içimi zordur ancak kapsülün kullanımı çok rahat ve tadı olmadığı için çocuklarıma kullandıra biliyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here