Otribebe Monodoz Deniz Suyu

2

Bebeklerde burun tıkanıklığını tedavi etmek için birçok ürün üretilmiştir ancak bunların içinde  Otribebe bebekler için en etkili ve kesin çözüm getiren ilk tedavi setidir.

Ortibebe deniz suyu ne işe yarar?

Bebekler soğuk algınlığı, gribal enfeksiyonlara çok fazla yakalandıkları için sık sık burun tıkanıklığı rahatsızlığı çekerler. Henüz bedensel becerilerinin tam olarak gelişmediği bebekler de burun tıkanıklığı normal bir bireye nazaran büyük bir sorun yaratabilir. Çünkü 6 aya kadar bebekler ağızdan nefes alabilmekte ve burunlarını sümkürerek temizleyememektedirler. Bu içgüdü henüz oluşmadığı için de bebekler nefes almakta zorlanmakta ve huysuzlanmaktadırlar. Ayrıca burun tıkanıklığı bebeklerde orta kulak iltihabı, sinüzit gibi hastalıklara da yol açabilir. O yüzden ciddiye alınıp tedavi edilmesi gereken bir durumdur. Henüz konuşamayan ve anneyle iletişimi sınırlı olan bebeklerin burun tıkanıklığından dolayı huysuzlanmasını anneler hemen anlayamamak da ya da ne yapmaları gerektiğini bilememektedirler. Bu yüzden burun tıkanıklığının verdiği huzursuzluğu dindirmek ve ciddi sorunlara sebebiyet vermemesi için Otribebe Monodoz Steril Flakon Deniz Suyu seti tasarlanmıştır. Ürün piyasada 20 TL civarı fiyatlara satılmaktadır.

Ürün İçeriği nedir?

Bir paket içersinde 20 flakon bulunan ürün %100 steril ve izotonik deniz suyu içermektedir.

Otribebe Monodoz Steril Flakon Deniz Suyu Nasıl Kullanılır?

Öncelikle %100 deniz suyu olan monodozla bebeğin burun delikleri nemlendirilir. Böylece burun içinde ki mukus yumuşatılır. Daha sonra kutu içerisinde bulunan tek kullanımlık uç aspiratörün içerisine yerleştirilir. Aspiratörün yumuşak uçlu ağzı bebeğin burnuna temizlemesi için takılır. Aspiratörün diğer ucunu anne ağzına alarak nefes gücüyle burnu temizler. Bu işlem iki burun deliği için de uygulanır. Temizleme işlemi bittikten sonra kirlenen uç enfeksiyona sebebiyet vermemesi için çöpe atılır. Tek kullanımlık uç diğer sefere hazır olması için aspiratörün ucuna takılır ve kutusuna yerleştirilir. Bu işlem burun tıkanıklığı geçene kadar günde 4-5 kez ve her sefer de 3-4 damla olacak şekilde kullanılmalıdır.

Otribebe Bebek Burun Temizleme Aparatı Kullanan Gerçek Kullanıcı Yorumları

1)İlk bebeğim de aspiratör kullandım ancak bir etkisini göremedim. Daha sonra bir tavsiye üzerine Otribebe kullandım ve çok memnun kaldım.

2)İlk başta aspiratörün bir ucunu ağzınıza alıp daha sonra diğer ucunu tıkalı burna yerleştirip sizin nefesinizle bu sorunun çözülebileceğine inanmasanız da ilk işlemi yaptıktan sonra bebeğinizde ki o rahatlamayı ve gülümsemeyi görünce büyük bir nimet olduğunu anlıyorsunuz.

3)Daha önce hiçbir çocuğum da burun tıkanıklığı için bir ürün kullanmamıştım. Ancak küçük bebeğimin çok huysuzlanması üzerine Otribebe aldım. Kullanımı çok kolay ve tamamen burnun içine girmediği için tahriş etmiyor.

4)Burun tıkanıklığı için başka bir ürün kullandık ancak bir etkisini göremedik. Kızımız diğer ürünü vakum oyuncağı gibi kullandığı için Otribebe’yi denedik. Kullanırken biraz huysuzluk edip ağlıyor ancak burun tıkanıklığı sorununu kısa sürede Otribebe ile çözüyoruz.

5)Oğlum 2 aylıkken kullanmaya başladım ve çok da memnunum. Hem çok kullanışlı hem de tıkanan burnunu hemen açıyor.

6)Bende doktor tavsiyesi üzerine kızımda kullandım. Çok etkili bir ürün tavsiye ederim.

7)Bebeğim için kullanıyorum, kesinlikle öneririm, etkisini göreceksinizdir.

8)Oğlum çok hareketli olduğu için sabit tutup burnuna bile yaklaştıramadım. Ürünü tam olarak kullanamadığım için bana klasik el pompaları daha uygun geldi.

9)Bende Otribebe’yi tavsiye ediyorum ancak çok fazla kullanmayın, tahriş edebilir.

10)Bebekler büyüyüp daha da hareketlendikçe her türlü burun aspiratörünü kullanmak zorlaşıyor ancak Otribebe güzel temizliyor ve burun tıkanıklığını açıyor.

11)Bebeğim doğduğundan beri Otribebe kullanıyorum. Oğlumun çok hoşuna gidiyor, düzgün nefes almaya başladıkça daha da keyifleniyor.

Benzer bir ürün olan Sterimar Deniz Suyu Burun Spreyi makalemize de bakmanızı tavsiye ederim. Otribebe Monodoz Steril Flakon Deniz Suyu ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

Sağlıcakla kalın.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here