Oğlak Burcu Yorumu

0

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

13 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Gökyüzü bugün maddi konularda harcamalarınızı kontrol altında tutmanız için uyarıyor sizleri. Gelen parayı har vurup harman savurmak ilerleyen günlerde finansal krizlere yol açabilir. Bugün imza gerektiren resmi belgelerde dikkatli olmalı bir anda kararlar verip okumadan hiç bir şeye imza atmamalısınız. Özel yaşamınızda ise duygularınızdan emin değilseniz kararlar almamalısınız bugün.

12 Eylül, 2018

Kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Yaşam enerjiniz yükseliyor ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kararlı bir tavır sergileyeceksiniz. Bu arada sürpriz gelişmelerden rahatsız olabilirsiniz. Aslında meydana gelen olaylar sizi değişiklik yapmanız için zorluyor. Hatta radikal değişiklikler yapmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Fakat hırslı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Bu arada kendinize pek de uygun olmayan birine aşık olma ihtimaliniz var. Tedbirli olun ve skandallardan uzak durun.

11 Eylül, 2018

Arkadaşlarınız ile birlikte olmak keyfinizi yerine getirecek. İletişim trafiğinizin hareketlendiği bir dönemdesiniz. Öğlene doğru karşılaştığınız olaylar ve alacağınız haberler bilinçaltınızı uyandırabilir ve unutulmuş arzular açığa çıkabilir. Duygusal ve alıngan bir tavır içine girebilirsiniz fakat mantıklı davranacaksınız ve olaylara gerçekçi bir açıdan bakmayı başaracaksınız. Üstelik yakınlarınız ve arkadaşlarınız sizi destekleyecek. Bu arada sezgilerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve günün ilerleyen saatlerinde alacağınız haberler hayal gücünüzü uyandıracak.

10 Eylül, 2018

Uzaklardan alacağınız haberler olabilir, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Seyahat planları yapabilirsiniz.

9 Eylül, 2018

Bugün gerçekleşen yeni ay uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda yeni adım ve başlangıçları işaret ediyor. Yeni bir seyahat gündeme gelebilir. Ayrıca bugün burç değiştiren Venüs ile birlikte sosyal çevrenizin yıldızı olabilirsiniz.

8 Eylül, 2018

Özellikle ilişkiler açısından biraz daha dikkatli ve dengeli davranmanız gereken bir gündesiniz. Her zamanki sabrınızı bugün sergilemeniz biraz daha zor olabilir, daha fazla emek ve gayret gerektirebilir.

7 Eylül, 2018

Bugünden itibaren Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte hayatınıza daha fazla çeki düzen verebilir, ipleri yeniden elinize alabilirsiniz. Düzenli, disiplinli yönlerinizi, organizasyon becerilerinizi ortaya koyabilirsiniz.

6 Eylül, 2018

Merkür’ün bugün burç değiştirmesi bulunduğunuz ortamın dışında, uzaklarda çok daha hareketli olabileceğiniz bir döneme işaret ediyor. Yurt dışı kontaklarınızı artırabilir, seyahatlere hız verebilir, kabuğunuzun dışına çıkabilirsiniz.

5 Eylül, 2018

Adil, eşitlikçi tarafınız ortaya çıkarken, politik ve dengeli davranmak zorunda hissedebilirsiniz kendinizi. Bugün herhangi bir iş yaparken veya aktivitede bulunurken yalnız olmak istemeyebilir, yanınızda en yakınınızı arayabilirsiniz.

4 Eylül, 2018

Sabah saatlerinde özellikle sağlığınızla ilgili tedbirli davranmayı unutmayın. Öğleden sonra ikili ilişkiler, evlilik veya ortaklık gibi konular gündeminize gelirken, ilişkilerinizde dengeyi tutturmak gibi bir önceliğiniz olabilir. Ancak merhametli, şefkatli davranmakta zorlanmayabilirsiniz.

3 Eylül, 2018

Detaylar, hesap kitap gerektiren ufak tefek işler bugün gündeminizi meşgul ederken sizi de yorabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

2 Eylül, 2018

Hizmet duygularınız ve çalışma arzunuz artıyor. Hesap işleri ve detaylarla uğraşabilirsiniz. Çalışma ortamınız ve gündelik yaşamınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Kaygı ve kuruntulardan uzak kalıp işinize odaklanmaya çalışmalısınız.

1 Eylül, 2018

Sevdiklerinizi, aşkınızı, tutkularınızı daha ön plana çıkarabileceğiniz bir gün olabilir. Kişiliğinizin özgün yönleri yaratıcılıkta sınır tanımamanızı sağlayabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here