Oğlak Burcu 17 – 23 Eylül Haftalık Burç Yorumları

0

Oğlak Burcu 17 – 23 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Fikirlerinizi, düşüncelerinizi üstlerinizle, yöneticilerinizle paylaşmaktan çekinmeyin. Rahatsız olduğunuz konular var ise eğer, onlarla kibar, nazik bir şekilde iletişim kurun. Derdinizi anlatın, ifade edin.

Hafta boyunca Mars ile Uranüs arasında da gergin bir görünüm oluşacak. Oğlak burcu olanlar; parasal konularda bir rahat yüzü yok sanırım size… Maddi konular hayatınızın stres kaynağı haline dönüşebilir. Maddi konularla ilgili kimseyle tartışmamaya özen gösterin.

Parasal konularla ilgili başınıza bela almayın! Eşyalarınız kırılabilir, bozulabilir. Alacaklarınızı toparlamakta zorlanabilirsiniz. Maddi konularla ilgili özgürlük elde etmek isteyebilirsiniz. Fakat bunu yaparken köprüleri de yıkmayın.

Oğlak burçları için hafta boyunca ardı ardına masraflar çıkabilir, bu masrafların bir kısmı sağlık harcamaları ile ilgili olabilir.

Merkür’ün Terazi sürecinde üstlerinizden övgüler alabilir, başarılı işlere imza atabilirsiniz. İş arayan Oğlak’lar; bu süreçte birçok iş görüşmesine gidecekler. İşiniz için seyahatlerde söz konusu olabileceği gibi; anlaşmalar, sözleşmelerde söz konusu olabilecektir bu süreç içinde.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here