Noacne Merhem

19

[dropcap]S[/dropcap][dropcap][/dropcap]ivilce genç yetişkin birçok insanın mücadele ettiği bir cilt sorunu. Birçok sebebi olmakla birlikte sivilce tedavisi de kişiden kişiye değişen bir durum. Bu yazımda Noacne Merhem isimli sivilce karşıtı ilaç hakkında gerçek bir kullanıcı yorumunda bulunacağız.

Noacne Merhem, Dinçsa tarafından Türkiye’de üretilmektedir. Her 1 g Noacne merhem 30 mg Tetrasiklin hidroklorür içerir. Aktif maddesi budur.  İltihaplı ve yüzeysel sivilcelerin tedavisi için kullanılır.

Doktor tavsiyesine göre kullanılmakla birlikte sivilce üzerine ve çevresine günde üç defa uygulanmaktadır. Temiz cilde masaj eşliğinde yedirilerek uygulanması tavsiye edilir.

Noacne içerisinde yer alan aktif ve yardımcı maddeler şöyledir:

 • Tetrasiklin hidroklorür
 • Beyaz vazelin,
 • orta zincirli trigliserit,
 • titanyum dioksit,
 • kahverengi demir oksit,
 • kırmızı demir oksit

Noacne merhem nasıl kullanılır?

 • Doktor tavsiyesine uyunuz. Doktorun dediği sıklıkla kullanmalısınız.
 • Uygulama yapılacak bölgeyi iyice temizleyin. Sivilce üzerine yavaşça ve masaj yaparak uygulayın.
 • Günde 1-2 defa uygulayabilirsiniz.

Kaç TL fiyatla satılıyor?

İlacın fiyatı 22 ile 25 TL arası değişiyor.

Noacne Krem Hakkında Gerçek Bir Kullanıcı Yorumu

1)Merhaba. Cildimde oldukça fazla sivilce mevcut. Bunlar derin yaralar şeklinde ve yüzeysel çıkıyorlardı. Bu sorun için doktorum bana bu ilacı yazdı.

Yaralarımda aşırı işe yaradı diyemem. Sivilcelerimi yatıştırdı fakat iyileşmeleri yönünde aşırı etkisi olmadı. Bende etkisi olmadı sanırım ama tabiki bu ilaçlar kişiden kişiye değişen etkilere sahiptirler. Doktorunuza danışıp uygun görürse kullanabilirsiniz. 20 g’lık Alüminyum tüpte ve karton kutu içinde satılmaktadır. Antibiyotik içeriklidir. Bu nedenle dikkatli ve reçeteli kullanılmalıdır. Cilt rengine uyumlu olduğu için fondoten gibi sivilceleri bir nebze de olsa örtüyor.

2) Arkadaşlar ben kullandım. Yüzünüze uyumlu bir ürün ise noacne nin faydasını görüyorsunuz. Bu tarz kremlerde önemli olan cildinize uyumlu mu değil mi? Uyumluysa sivilcelere elveda : ))

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

Noacne Merhem ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

19 YORUMLAR

 1. İçerisinde orta zincirli trigliserit gibi güçlü 6 adet bileşen bulunmakta bu bileşenler ile gerçektende çok etkili bir merhem ortaya çıkmış tavsiye edebilirm ben çok faydasını gördüm.

 2. Yüzümde oldukça fazla diyebileceğim kadar sivilce vardı, yaklaşık bir ay içerisinde inanılmaz bir etkisini gördüm şuan yüzümde seyrek seyrek sivilceler bulunmakta.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here