Noacne Merhem

[dropcap]S[/dropcap][dropcap][/dropcap]ivilce genç yetişkin birçok insanın mücadele ettiği bir cilt sorunu. Birçok sebebi olmakla birlikte sivilce tedavisi de kişiden kişiye değişen bir durum. Bu yazımda Noacne Merhem isimli sivilce karşıtı ilaç hakkında gerçek bir kullanıcı yorumunda bulunacağız.

Noacne Merhem, Dinçsa tarafından Türkiye’de üretilmektedir. Her 1 g Noacne merhem 30 mg Tetrasiklin hidroklorür içerir. Aktif maddesi budur.  İltihaplı ve yüzeysel sivilcelerin tedavisi için kullanılır.

Doktor tavsiyesine göre kullanılmakla birlikte sivilce üzerine ve çevresine günde üç defa uygulanmaktadır. Temiz cilde masaj eşliğinde yedirilerek uygulanması tavsiye edilir.

Noacne içerisinde yer alan aktif ve yardımcı maddeler şöyledir:

 • Tetrasiklin hidroklorür
 • Beyaz vazelin,
 • orta zincirli trigliserit,
 • titanyum dioksit,
 • kahverengi demir oksit,
 • kırmızı demir oksit

Noacne merhem nasıl kullanılır?

 • Doktor tavsiyesine uyunuz. Doktorun dediği sıklıkla kullanmalısınız.
 • Uygulama yapılacak bölgeyi iyice temizleyin. Sivilce üzerine yavaşça ve masaj yaparak uygulayın.
 • Günde 1-2 defa uygulayabilirsiniz.

Kaç TL fiyatla satılıyor?

İlacın fiyatı 22 ile 25 TL arası değişiyor.

Noacne Krem Hakkında Gerçek Bir Kullanıcı Yorumu

1)Merhaba. Cildimde oldukça fazla sivilce mevcut. Bunlar derin yaralar şeklinde ve yüzeysel çıkıyorlardı. Bu sorun için doktorum bana bu ilacı yazdı.

Yaralarımda aşırı işe yaradı diyemem. Sivilcelerimi yatıştırdı fakat iyileşmeleri yönünde aşırı etkisi olmadı. Bende etkisi olmadı sanırım ama tabiki bu ilaçlar kişiden kişiye değişen etkilere sahiptirler. Doktorunuza danışıp uygun görürse kullanabilirsiniz. 20 g’lık Alüminyum tüpte ve karton kutu içinde satılmaktadır. Antibiyotik içeriklidir. Bu nedenle dikkatli ve reçeteli kullanılmalıdır. Cilt rengine uyumlu olduğu için fondoten gibi sivilceleri bir nebze de olsa örtüyor.

2) Arkadaşlar ben kullandım. Yüzünüze uyumlu bir ürün ise noacne nin faydasını görüyorsunuz. Bu tarz kremlerde önemli olan cildinize uyumlu mu değil mi? Uyumluysa sivilcelere elveda : ))

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

Noacne Merhem ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

[dropcap]S[/dropcap][dropcap][/dropcap]ivilce genç yetişkin birçok insanın mücadele ettiği bir cilt sorunu. Birçok sebebi olmakla birlikte sivilce tedavisi de kişiden kişiye değişen bir durum. Bu yazımda Noacne Merhem isimli sivilce karşıtı ilaç hakkında gerçek bir kullanıcı yorumunda bulunacağız. Noacne Merhem, Dinçsa tarafından Türkiye'de üretilmektedir. Her 1 g Noacne merhem 30 mg Tetrasiklin hidroklorür içerir. Aktif maddesi budur.  İltihaplı ve yüzeysel sivilcelerin tedavisi için kullanılır. Doktor tavsiyesine göre kullanılmakla birlikte sivilce üzerine ve çevresine günde üç defa uygulanmaktadır. Temiz cilde masaj eşliğinde yedirilerek uygulanması tavsiye edilir. Noacne içerisinde yer alan aktif ve yardımcı maddeler şöyledir: Tetrasiklin hidroklorür Beyaz vazelin, orta zincirli trigliserit, titanyum dioksit,…

Noacne Merhem

Fayda
Fiyat

Puanım

User Rating: 3.6 ( 2 votes)

Yazar: Ayşe DİKMEN

Merhaba 1yorum.com sitesine yorumlarınızı yazabilir aklınızdaki soruları sorabilir ve bizimle paylaşmak istediğiniz ne varsa bize yazabilirsiniz.

14 thoughts on “Noacne Merhem

  şerif dal

  (Kasım 27, 2017 - 4:05 pm)

  Bu merhemi önceden kullanmadım, bir çok sivilce kremi kullandım ama bunu önceden hiç kullanmamıştım sizin tavsiyeleriniz nedir acaba?

   Ayşe DİKMEN

   (Mart 2, 2018 - 1:51 am)

   Doktor tavsiye ettiyle güvenle kullanabilirsiniz.

   Ayşe DİKMEN

   (Mart 2, 2018 - 1:56 am)

   Doktor tavsiye ediyorsa rahatlıkla kullanırsınız.

  murat dal

  (Kasım 28, 2017 - 4:52 pm)

  Sivilce benim en büyük derdim ya bir türlü kurtulamadım tam anlamıyla artık bunuda deneyeceğim bakalım sonuçları buraya yazarım.

  irem kalp

  (Kasım 29, 2017 - 8:17 pm)

  İçerisinde beyaz vazelin ve titanyum dioksit gibi maddeleri bulundurmasından gerçektende cilt için çok etkili bir merhem.

  murat arslan

  (Aralık 1, 2017 - 7:11 pm)

  İçerisinde orta zincirli trigliserit gibi güçlü 6 adet bileşen bulunmakta bu bileşenler ile gerçektende çok etkili bir merhem ortaya çıkmış tavsiye edebilirm ben çok faydasını gördüm.

  Mert kır

  (Aralık 2, 2017 - 7:09 pm)

  Yüzümde oldukça fazla diyebileceğim kadar sivilce vardı, yaklaşık bir ay içerisinde inanılmaz bir etkisini gördüm şuan yüzümde seyrek seyrek sivilceler bulunmakta.

  murat dinç

  (Aralık 4, 2017 - 7:52 pm)

  Yaralı sivilceler için etkisi çok üst seviye olmuyor ama normal sivilcelerde etkisi çok hızlı oluyor.

  İlker Dalveren

  (Mart 2, 2018 - 5:02 am)

  İlk kez sivilcelere karşı bu kremi denedim, bundan önce birçok kez krem denedim ancak bu ürün gayet etkili oldu, öneririm

  serra

  (Mart 18, 2018 - 10:42 am)

  bu kremi kullanlar acaba sizinde cildinizde ilk bi kustumu krem sivilce çıkardımı

  Nurcan Yıldırım

  (Mart 21, 2018 - 1:28 am)

  Ben yeni kullanmaya başladım, hafiften etkilerini görüyorum şu an için memnunum.

  Seyma

  (Mart 22, 2018 - 11:01 pm)

  Bu krem nasıl kullanıloyor

   Ayşe DİKMEN

   (Mart 24, 2018 - 12:47 am)

   Kullanımı yazı içinde anlatılıyor.

  Gülşah Yılmaz

  (Mart 24, 2018 - 2:35 am)

  Yüzümdeki sivilceler için kullanmaya başladı yavaş yavaş etkisini göstermeye başladı çok şükür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir