Nivea Yüz Yıkama Köpüğü

11

Yüz yıkama köpükleri, cilt temizliği için tercih edilen ürünlerin en başında geliyor. Bu makalemde Nivea Yüz Yıkama Köpüğü hakkında gerçek bir kullanıcı yorumumu sizlerle paylaşmak istiyorum. Nivea, yüz temizliği ürün gamında yıkama köpüğü ürününe de yer vermekte.

Sağlıklı bir cilde sahip olmak için, beslenme kadar cilt temizliğine de dikkat etmek gerekiyor. Sabah ve akşam yapılması gereken bu temizlik için yüz yıkama köpükleri bir seçenek olarak tüketici olan bizlere sunulmuş durumda.

Hangi yüz temizleme ürününü tercih etmeliyim?

Bu soru herhalde tüm kadınların cevabını aradığı konu; jel mi losyon mu süt mü ya da köpük mü? Yüz yıkama jeli, losyonu, sütü ya da temizleme köpüğünden hangisini seçeceğiniz konusu tamamen size ve cildinizin yapısına bağlı.

Nivea Yüz Temizleme Köpüğü iki ürün türü olarak bizlere sunulmuş. Çilt tipinize göre seçmeniz gerekiyor:

 • Hassas Ciltler İçin: Yatıştırıcı etkisi vardır.
 • Normal Karma Ciltler İçin:  Canlandırıcı etkisi vardır.

Canlandırıcı cilt temizleme köpüğü içeriğinde E Vitamini ve Hydra IQ mevcut. Hassas ciltler için üretilen yatıştırıcı cilt temizleme köpüğünde ise Doğal Badem Yağı ve Hydra IQ mevcut.

Nivea Yüz Temizleme Köpüğü Faydaları nelerdir?

Nivea, bu ürünlerinin aşağıdaki faydaları sağladığını belirtiyor:

 • Cildi rahatlatır, yatıştırır ve temizler.
 • Günlük cilt hijyen ihtiyacını karşılar.
 • Cildi besler ve korur.
 • Cildi derinlemesine ve nazikçe temizler.
 • Cildi tahriş etmez.
 • Cildin dengesini sağar.

Nivea Yüz Temizleme Köpüğü yüzümü kızartır mı?

Hassas ve nazik bir cildiniz varsa kesinlikle yatıştırıcı özelliği olan pembe ürünü tercih etmelisiniz. Diğer mavi renk olan ürün bu soruna neden olabilir.

Nivea Yüz Temizleme Köpüğü nasıl kullanılır?

Sabah akşam ıslak yüze nazikçe masaj eşliğinde yedirilir ve su ile durulanır.

Nivea Yüz Temizleme Köpüğü Hakkında Gerçek Kullanıcı Deneyimi

Benim cildim yağlı, sivilce oluşumuna yatkın fakat hassas bir yapısı var. Bu nedenle yatıştırıcı olan ürünü tercih ettim ve bitirdim. Açıkçası ürün bende pek etki oluşturmadı. Köpük değil de jeller benim cildime daha uygun göşündeyim. Bu iş için kullandığım ürün: Nivea Arındırıcı Peeling

Bu köpüğü kullanan diğer arkadaşlarım ise fikir ayrılığına düştüler. Çok soft yani hafif bulan kadar işini iyi yaptığını belirtenler de mevcut. Çok rahat ve hafif bir temizlik keyfi sunduğunu belirtiyorlar. Ağır değil hafif cilt temizliği için bu ürün tercihe edilebilir. Kızarıklık problemi yaşamadıklarını söylediler.

Sadece bir arkadaşımda aşırı sivilce oluşumuna neden oldu. Bu nedenle hemen bu ürünün kullanımına son verdi. Sonuç olarak çok farklı tepkiler alan bir ürün diyebilirim. Kesinlikle denenmeli ve yüze uygun ürün tercih edilmeli. Ağır temizlik hissi sağlamadığı unutulmamalı. Köpükler derinlemesine temizlik sağlamıyorlar.

Kokusu ise gayet iyi. Bu konuda sorun yaşamadım. Kapağı ve pompası sorun çıkarmadı, bozulmadı. Fiyatı normal Nivea ürünleri ile aynı düzeyde.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Bu ürünün dahil olduğu hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

Nivea Yüz Temizleme Köpüğü ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

11 YORUMLAR

 1. Niveanın ürünlerini çoğu kez yüz bakımındaki kalitelisiyle övülürken gördüm ama hiç denemedim bu ilk olacak bakalım nasıl sonuçlar göreceğiz

 2. Öncesinde bir çok yüz yıkama köpüğünü kullandım, aralarında en etkililerinden birisi niveanın sabah yıkıyorum akşama kadar etkisini çok iyi olarak alıyorumç

 3. Bugunlerde yüz yıkama köpüklerinden birini alacağım ama hangisini alacağıma karar veremedim daha diri ve besli ciltler için yeterli bir ürün sanırım?

 4. Hassas ciltler için yatıştırıdı özelliği olduğunu duyduğum için alıyorum burada gördüğüm kadarıyla yapılan yorum olumlu yönde inşallah bendede olumlu etki eder.

 5. Ben mavi olan yüz yıkama köpüğünü kullanıyorum. Cildim karma bir yapıya sahip, burun ve çene bölgem yağlı. Özellikle yaz aylarında ve güneşe maruz kaldığımda yatıştırıcı ve tazeleyici bir kurtarıcı olduğundan banyomdan eksik etmiyorum 🙂 Kış aylarında rüzgarın ve soğuğun bıraktığı kirli hissi de alıyor. Ayrıca günde birkaç kez kullanıma uygun. Fiyatı gayet normal. Ben çok çeşitli bakım ürünleri kullanan biri değilim, bu sebeple ilk kullanımda bir sivilce ve tahriş olur diye endişelendim. Fakat hassas olmama rağmen gayet güzel sonuç aldım. Kısacası, beni yarı yolda bırakmadı ve aldığım birkaç ürün arasından tek vazgeçilmezim bu köpük arkadaş 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here