Nivea Arındırıcı Peeling

12

[dropcap]Y[/dropcap]üz temizliği her kadının en öncelikli bakım konularından biridir. Peeling ürünleri, ölü hücrelerin ciltten atılıp taze ve pürüzsüz cilt için hemen hemen tüm kadınların tercih ettikleri kozmetiklerdendir. Bu yazımda Nivea Arındırıcı Peeling ürünü hakkında gerçek bir kullanıcı yorumunda bulunacağım.

Peeling kavramı, zamanla cildimizde oluşan ve en üst tabakayı oluşturan üst ölü hücrelerin, yani cildimizin bu hücrelerden arındırılarak daha taze, sağlık ve temiz alt cilt tabakalarının ortaya çıkarılması işlemine verilen isimdir. Peeling sayesinde cildimiz daha sağlıklı, canlı, genç ve doğal bir renk tonuna kavuşur. Peeling ürünleri aşındırıcı ürünler olduğu için cilt tipine ve kullanılan ürüne çok dikkat etmek gerekiyor.

Nivea Peeling arıncıdıcı krem  E Vitamini ve Hydra IQ ile zenginleştirilmiş formülüyle cildi ölü hücrelerden tamamen arındıracağını vaat etmektedir. Nivea bu ürünü iki tip cilde göre ürün gamına eklemiş

 • Normal-Karma ciltler
 • Problemli Ciltler

Nivea Arındırıcı Peeling ne için kullanılır?

 • Cildi ölü hücrelerden derinlemesine arındırır.
 • Cildin nem dengesini koruyarak cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir.
 • Cilde nazikçe etki eder.
 • Cilt gözle görülür bir şekilde arınır, sağlıklı ve güzel görünür.
 • Cilt ile uyumu dermatolojik olarak onaylanmıştır.
 • Cildi ölü hücrelerden arındırır.
 • Cildin nem dengesini koruyarak cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir.
 • Cilde nazikçe etki eder.

Nivea Arındırıcı Peeling nasıl kullanılır?

Peeling ürünlerinin uygulanışında belli başlı yöntemler şu şekildedir:

Peeling Cilt Maskesi: ürün türüne göre, peeling kremi yüze bolca sürülür, hafifçe masaj yardımıyla yedirilir ve 5 dakika ile yarım saat arası beklenilir. Daha sonra ılık suyla bolca yıkanıp temizlenir. Peeling maskelerinde, ürünün içeriğine ve etkisine çok dikkat etmek gerekiyor. Fazla ve aşırı uygulama cildinizde yanıklara neden olabilir.

Peeling Cilt Temizliği: Cildimizi hafif ılık suyla ıslattıktan sonra peeling ürününü cildimize nazik masaj hareketleri ile yediriyoruz. Daha sonra çok bekletmeden bol suyla yıkıyoruz.

Nivea Arındırıcı Peeling Hakkında Gerçek Kullanıcı Yorumum

Benim cildim yağlı ve karma bir yapıya sahip. Sivilce problemlerim var. Cildimde gözenekler mevcut. Siyah nokta sorunlarım var. Daha önce kullandığım neutrogena visibly clear sivilce temizleme jeli cildimde daha fazla sivilce oluşumuna neden olduğu için Nivea Peeling denemeye karar verdim.

Jel içerisinde minik aşındırıcı tanecikler var. Cildinize hemen etkie diyor ve ferahlık sağlıyor. temizlik sonrası benim cildimde kızarma olmadı. Cilt rengim matlaştı ve doğallaştı. Dediğim gibi, yağlı-karma ciltler için çok uygun ve iş gören bir ürün. Hassas cildiniz varsa aşındırma nedeniyle yanık ve tahriş yapabilir.

Cildimde nivea peeling sonrası sivilceler azaldı. Yeni oluşumlar gözükmedi. Sivilce problemimi tabiki tam çözmedi ama temizlik ve rahatlık hissini verdi. Uygulamasını kendi cildinize göre planlamalısınız. Ben sabah akşam uyguladım. Hafif şekilde ve hızlıca yıkadım. Peeling maskesi yapmadım.

Kokusu ve cildinizde bıraktığı his iyi. Temizlik sonrası kızarıklık ve tahriş gözlemlemedim. Ürün vaad ettiğini sağlıyor. Söyleyebileceklerim bu kadar.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Bu ürünün dahil olduğu hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

Nivea Arındırıcı Peeling ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

12 YORUMLAR

 1. Cilt ile alakalı bir çok soruna tek paket ile çözüyoruz, cilt tahrişinden ölü hücrelere kadar bir çok cilt ile alakalı sorunu rahatlıkla çözüyor

 2. Nivea’nın arındırıcı peeling’ini uzun süredir kullanmaktayım benim için tüm ihtiyaçlarımı rahatça karşılıyor uzun süre daha sanırım bu ürünü kullanacağım.

 3. Nivea arındırıcı peeling’in en sevdiğim özelliği cilte çok hassas ve zarif bir şekilde etki etmesi, etkisini hızlı ve sakin olarak görüyorsunuz.

 4. Niveanın buna benzer diğer ürenlerindede hepsinde dermatolojik onay alması ve kullanıcıların olumlu yorumları gerçekten niveanın kaliteli olduğunu gösteriyor.

 5. Uzun zamandır kullanıyorum, genelde nivea ürünlerini tercih ederim, bu da sık kullandığım bir peeling , kullanmak isteyenlere öneririm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here