Newjoy Laura Genç Odası

2

[dropcap]M[/dropcap]erhaba. Bu yazımızda Newjoy Laura genç odası hakkında gerçek bir kullanıcı yorumu ve deneyimini sizlerle paylaşacağız. Küçük bir kız çocuğumuz olduğunda, hemen oda arayışına geçmiştik. İlk tercihimiz bebek odası olması yönündeyken, daha sonra genç odası almaya karar verdik. Böylece, kız çocuğumuz büyüdüğünde de bu odayı kullanmaya devam edebilecekti. Düşünsenize; küçükken dolabın kapağına yaptığı bir  figürü, genç bir kız olduğunda da izleyebilecek! Böylece geçmişi ile daha duygusal bir bağ kurabilecek.

Bu fikir altyapısı ile birçok mağaza-marka gezdik. Kimi çok uygun, kimi çok uçuk rakamlar söyledi.  Aman Allah’ım, bu seçenekler nedir! Doğrusu hangisini alacağımızı şaşırmıştık; her tüketici gibi başımız dönmüştü.

Birçok farklı marka ve genç odası modeli inceledikten sonra Newjoy Markası ile karşılaştık. 1986 kuruluş yılı olan NewJoy markası, Sakarya merkezli çalışan bir Türk firması. Ürünlerini incelediğimizde, bütçemizi de düşünüce en uygun ürünlerinin Laura Genç Odası olduğuna karar verdik.

Markanın ürün gamı orta segment diyebiliriz. Malzeme kalitesi de bu ölçü ile doğru orantılı. Bizim tercihimiz olan Laura Genç odası, markanın bayisi tarafından en ön planda sunulan üründü. Sebebini sorduğumuzda en çok satılan ürünleri olduğunu, yıllardır aynı ürün grubunu güncelleyerek satışa devam ettiklerini belirttiler. Bu kadarlık ön giriş bölümünden sonra, Newjoy Laura Genç odası hakkında kullanıcı yorumumuzu belirtmek istiyorum.

Newjoy Laura Genç Odası  Gerçek Kullanıcı Yorumu

Öncelikle malzeme kalitesinden bahsetmeliyim. Kullanılan boya sağlığa zararlı değil. bebek-çocuk gruplarında bu husus çok önemlidir. Bizim deneyimimize göre, kapaklar ve kaplama tabakası çizilmeye dayanıklı, çizilmiyor ve boyandığında silinmesi kolay. Ehh çocuğu olan herkesin bildiği gibi, çocuklar mobilyaları buldukları ilk fırsatta boyarlar : ))

Laura grubu, görünüş olarak oldukça estetik bir takım. Hoş bir şeker pembe tonuna sahip. Kulplarda bulunan püsküller takıma hareket katmış. Fakat bu püsküller zamanla renk atmakta ya da çocuklar tarafından parçalanmakta. Bu hususa dikkat etmelisiniz.

Kuruluma gelen ustalar lego parçaları gibi kurup gidiyorlar. Kurulduktan sonra sök-tak yapılmadıkça uzun yıllar sorunsuz kullanılacak bir yapısı var. Esneme-bozulma yapmıyor. Başlık gibi hatlı kısımlara su değmemeli, yoksa malzeme yapışkan kısmından salma yapabiliyor. Çekmeceleri stoperli ve aç-kapa konusunda sorunsuz. Fakat çok hassaslar, çocuklar hor kullanırsa, çekmeceyi tutan vida ve mandallarda kırılma-bozulma olabiliyor.

Laura Genç Odası Komidin

Dolabın içine hareket sensörlü led aydınlatmalı askılı koyuluyor. Oldukça pratik ve işe yarar. Böylece, çocuğunuz uyurken ışıkları açmadan dolaptan birşeyler alabilir, eşyalarını düzenleyebilirsiniz.

Yazımı sonlandırırken son değerlendirmemi yapmak istiyorum. Laura genç odasını alalı tam 3 yıl oldu. Bu zaman dek yaşadığım izlenim bana şu sözü söyleme hakkını veriyor; fiyat-performans ürünü arıyor ve bu tarz tasarımdan hoşlanıyorsanız, bu ürünü alabilirsiniz. Benim kullanıcı yorumum bu şekilde.

Ürün tanıtım videosu:

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Yukarıdaki ürünü de içeren hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

Newjoy Laura Genç odası ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here