Neutrogena Visibly Clear Sivilce Temizleme Jeli

Sivilce, akne, siyah nokta, yağlı yüz… Cilt, özellikle yüz bölgesi problemleri say say bitmez. Bu konuda bir çözüm olarak öne çıkan Neutrogena Visibly Clear Sivilce Temizleme Jeli hakkında gerçek kullanıcı yorumlarımı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Kendimi anlatmakla başlayayım; ben 30’lu yaşlarında, yağlı ciltli ve sivilcelerle mücadele eden biriyim. Bildim bileli yüzümde sivilceler vardır. Hemen hemen çoğu yüz temizleme ürünü ve akne karşıtı çözümleri denemiş biri olarak Neutrogena Visibly Clear Sivilce Temizleme Jeli ürünü hakkında fikirlerim aşağıdaki gibidir.

Neutrogena Visibly Clear Sivilce Temizleme Jeli Hakkında Gerçek Kullanıcı Yorumu

Ürün, tek adımda ve günlük kullanım ile sivilcelerin azalmasına ve aynı zamanda oluşumunu engellemeye yardımcı bir ürün olduğu iddasında. İçeriğinde %2’lik salisilik asit oranı ve MicroClear® Teknolojisi ile ilgili birşeyler bulunuyor. Ciltteki yağı, kiri, ölü hücreleri temizleME ve tıkalı gözenekleri açmaya yaradığını belirtiyor. Ürün içerisinde yağ bulunmuyor.

Öncelikle söylemek istediğim bu ürünü kullanıyorsanız, gözünüzden uzak tutun! Salisilik asit gerçekten yakıyor.

Jel içinde yer alan salisilik asitin yakıcı etkisini gerçekten yüzünüzde hissediyorsunuz. Sivilceleri iyice yaktığını ilk kullanımda anlıyorsunuz. Kullanım sonrası yüzünüzde hafif kızarıklık oluşuyor. Hemen dışarı çıkma durumunuz varsa bu ürünü kullanmanızı bu durumda tavsiye etmem. Cildin dinlenmesi için evde biraz zaman geçirmeniz gerektiğini deneyimledim.

Bu jeli kullandığınızda temizlik hissini gerçekten hissediyorsunuz. O hissi ve dokunuşu veriyor. Kimi arkadaşımda, o asitin yakıcı etkisi nedeniyle uykudaki sivilceler uyandığı için ilk başlarda sivilce artışına neden oldu. Bu durumdakiler dikkati olmalı.

Şahsi kanaatime gelince, hassas cildiniz varsa biraz ağır gelebilir. Yağlı bir cildiniz varsa deneyin ve cildinizle uyumunu test edin.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Yukarıdaki ürünü de içeren hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

Neutrogena Visibly Clear Sivilce Temizleme Jeli ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

Sivilce, akne, siyah nokta, yağlı yüz... Cilt, özellikle yüz bölgesi problemleri say say bitmez. Bu konuda bir çözüm olarak öne çıkan Neutrogena Visibly Clear Sivilce Temizleme Jeli hakkında gerçek kullanıcı yorumlarımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Kendimi anlatmakla başlayayım; ben 30'lu yaşlarında, yağlı ciltli ve sivilcelerle mücadele eden biriyim. Bildim bileli yüzümde sivilceler vardır. Hemen hemen çoğu yüz temizleme ürünü ve akne karşıtı çözümleri denemiş biri olarak Neutrogena Visibly Clear Sivilce Temizleme Jeli ürünü hakkında fikirlerim aşağıdaki gibidir. Neutrogena Visibly Clear Sivilce Temizleme Jeli Hakkında Gerçek Kullanıcı Yorumu Ürün, tek adımda ve günlük kullanım ile sivilcelerin azalmasına ve aynı zamanda oluşumunu engellemeye yardımcı…

Neutrogena Visibly Clear Sivilce Temizleme Jeli

Sivilce Oluşumu
Temizlik Hissi
Sivilce Mücadelesi
Fiyat
Hassasiyet
User Rating: 3.75 ( 1 votes)

Yazar: Ayşe DİKMEN

Merhaba 1yorum.com sitesine yorumlarınızı yazabilir aklınızdaki soruları sorabilir ve bizimle paylaşmak istediğiniz ne varsa bize yazabilirsiniz.

7 thoughts on “Neutrogena Visibly Clear Sivilce Temizleme Jeli

  şerif can

  (Kasım 27, 2017 - 4:03 pm)

  Yüzünüz kullandıktan hemen sonra açılıyor sivilceler varsa zaten gözle görülecek şekilde hemen etkisini gösteriyor.

  filiz can

  (Kasım 30, 2017 - 6:59 pm)

  Akne ve siyah noktalar için çok işe yarıyor ben uzun zamandır kullanıyorum ciddi derecede etkisini gördüm.

  merve ak

  (Aralık 2, 2017 - 7:17 pm)

  Ben siyah noktalardan artık bıkma derecesine geldim, bakalım şimdi neutrogena visibly clear sivilce temizleme jelini deniyorum etkisi nasıl olacak.

  suna gül

  (Aralık 3, 2017 - 4:33 pm)

  Yüzüm normaline göre çok fazla yağlı benim bakalım etkisini nasıl gösterecek.

  Şevval Ak

  (Mart 7, 2018 - 1:49 am)

  Çok etkili bir jel , ben kullandığımda herhangi bir yan etkisi ile karşılaşmadım, kısa zaman içinde yüzümdeki sivilceler azaldı.

  Fatıma

  (Mart 11, 2018 - 2:59 am)

  Ben daha iki defa kullandım ama cildime iyi geldiğini farkettim
  Şuanlik herhangi bir yan etkisi yok

  Gülşen Sezer

  (Mart 13, 2018 - 7:53 pm)

  Çok fazla kullanmadım ama bir dönem kullandığım zamanlarda gayet etkisini gördüğüm bir jeldir, sivilcelerden kurtulmama bir hayli yardımcı oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir