Nadixa Krem

3

Cilt sorunlarının başında sivilce ve akneler gelmektedir. Özellikle yüz bölgesinde çıkan sivilceler, insanın sosyal hayatına oldukça olumsuz etkiler yapmaktadır. Günümüz beslenme alışkanlıklarının değişmesi ve gıdaların yapısındaki bozulmalar, insanlarda sivilce problemlerini oldukça arttırdı. Bu nedenle, birçok kişi farklı yöntemlerle sivilcelerinden ve aknelerinden kurtulmaya çalışıyor. Bu makalemizde, sivilce-akne tedavisi için üretilen Nadixa Krem kullanan gerçek kullanıcı yorumları, ürün hakkında genel bilgilere ve açıklamalara yer vereceğim.

Nadixa Krem nedir?

Cilt üzerindeki bakteriyel oluşumları engelleyip-yok ederek sivilce-akne problemlerini sonlandırma-yatıştırma amacıyla üretilen bir kremdir. Kremin aktif maddesi Nadifloksasin’dir.

Nadixa Ne işe yarar?

 • Kıl köklerinde oluşan bakteriyel sorunları azaltır.
 • Yüzdeki bakteriyel unsurları yok eder.
 • Sivilce tedavisinde kullanılır.
 • Akne tedavisinde kullanılır.
 • Sivilce ve akneleri yatıştırır ve yok eder.
 • Ciltteki -yüzdeki- pembe ve kırmızı kabarcıkları yatıştırır ve yok eder.

Nasıl kullanılır?

Bu tarz kremler doktor tavsiyesine uyularak kullanılmalıdır. Doktorunuz nasıl ve ne kadar dediyse o şekilde tüketilmelidir. Genel kullanım biçimi şu şekildedir:

 • Uygulama yapılacak bölge(yüz) yıkanmalı, temizlenmeli ve kurulanmalıdır.
 • Pamuk yardımıyla, sorunlu sivilce-akne bölgelerine ince tabaka halinde sürülmelidir.
 • Sabah ve akşam yatmadan önce kullanılmalıdır.
 • Nadixa kremin etki süresi 8 haftadır. Düzenli kullanılmalıdır.
 • Yüzünüze uyguladıktan sonra direkt güneş ışığına maruz kalmamalısınız.

Yan etkisi var mı?

İlacın etken maddesine karşı alerjiniz varsa kullanmayın. Kullandığınız bölgede aşırı tahriş varsa kullanıma ara verin. Bunun dışında kaşıntı sık görülen bir yan etkisidir.

Nadixa krem sivilce izlerini geçirir mi?

Sivilce tedavisinde etkin bir üründür. İzler konusunda da fayda sağlar.

Nadixa krem kullanan gerçek kullanıcı yorumları:

1)Doktorum sıklıkla bana bu ilacı yazıyor. Gece yatmadan önce sivilcenin üzerine sürüldüğü takdirde sabah o sivilceden eser bırakmayan mikrop öldürücü özelliğe sahip güçlü krem. Bu kremi gündüz kullanacaksanız uv ışınlarından korunmanız gerekiyor.

2)Epilasyon sonrası yüzümde oluşan sivilceler için doktorum yazmıştı. Prospektüsünde bakteri ve mikrop öldürücü özelliğe sahip olduğu yazıyor.

3)Sivilce problemi yaşamıyorum ayda 2 3 tane çıkarıyorum. Bende olan sivex bitmişti ve evde bu krem vardı. Ben de 3 hafta boyunca kullandım fakat sanki reglime birkaç gün kalmışçasına derin büyük kırmızı normalde çıkarmadığım sivilceler alnımı çenemi yanağımı sardı ve hiçbir şekilde azalma olmadı. Sivilceleri daha da arttırdı.

4)Nadixayı okuldan eve geldiğimde hava karardığında temiz yüzüme yine yıkadığım ellerimle sürüyordum, yatmaya doğru da iyice jelle yıkayıp differini sürüyordum. Pek bir faydasını göremediğim için bırakmıştım halbuki 2 ay falan kullanılması gerekiyormuş prospektüsünde de yazıyordu ama ben bir gecede mucize beklediğim için sabredemedim ve kozmetik yollarla halletmeye çalıştım.

5)Sivilcelere hızlıca baş verdiriyor ve tedaviyi hızlandırıyor.

6)Deri altında hapsolmuş, uç bile vermemiş akneleri ortaya çıkarma konusunda başarılı olduğunu gözlemledim.

Nadixa krem ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

Sivilce tedavisi için aşağıdaki ürünlere de bakabilirsiniz:

3 YORUMLAR

 1. Ben bu krem hakkında doktoruma danıştım, sivilcelerimde kullanmamda sorun olmayacağını belirtti. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derim yan etkileri olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here