Multiver Propolis Şurup

[dropcap]K[/dropcap]ış ayları geldi. Çocuğu olan ebeveynlerin zor dönemleri; bebekler, çocuklar hastalıklarla boğuşuyor. Bu yazımda Multiver Propolis Şurup hakkında gerçek bir kullanıcı yorumu yapacağım.

İki çocuğumda bu sene anaokuluna başladılar. Hemen hemen tüm ebeveynlerin bildiği gibi bu dönem, özellikle okulların ilk açıldığı zaman hastalık dönemidir. Okula yeni başlayan çocuklar ve buna kış ayının girişi eklenince hastalıklar, mikroplar kaçınılmaz oluyor.

Bizim çocuklar da bu döneme aynen yukarıda anlattığım gibi giriş yaptılar. Hastalık… Hastalık.. Hastalık… Gittiğim çocuk doktoru, birkaç ilaç ile birlikte bu şurubu yazdı. Şurubun içeriği şu şekilde:

Doktor bey günde bir ölçek kullanmamızı istedi. Şurubun üreticisi Dr. Besnim. Bu şurup ile, doktorumuzun dediğine göre iştahsızlık, soğuğa dayanıklılık ve  kilo alımı gözlemleyecekmişiz. Peki neler mi oldu?

Multiver Propolis Şurup Gerçek Kullanıcı Yorumum

Öncelikle çocuğumun hastalığı 1 ay daha devam etti. Tedavi sürecinde etkili olduğunu düşünmüyorum, fakat etkisi olmadı da diyemeyiz. Çünkü gözleme dayanıyor.

Fiyatı 38 TL. Herkesin alabileceği bir ek takviye değil.

Kullanım süresince çocuğum şurubun tadını sevdi, içmem demedi. Hatta şurubumu içmeyecek miyim diyerek soruyordu.

Bu şurup etkisi ile mi bilmiyorum(ana okulunda yemek düzeni iyiydi.) çocuğum kilo aldı. İştahsızlığı azaldı, daha az yiyecek seçmeye başladı. Çocuğumun gelişim hızında gözlemlenebilir bir artık oldu. (2 ay sonraki izlenimim.)

Tabiki bu yukarıda saydıklarım tamamen benim subjektif yorumlarımdır. Lütfen bu hususa dikkat ediniz.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Yukarıdaki ürünü de içeren hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

Multiver Propolis Şurup ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

Sağlıcakla kalın.

[dropcap]K[/dropcap]ış ayları geldi. Çocuğu olan ebeveynlerin zor dönemleri; bebekler, çocuklar hastalıklarla boğuşuyor. Bu yazımda Multiver Propolis Şurup hakkında gerçek bir kullanıcı yorumu yapacağım. İki çocuğumda bu sene anaokuluna başladılar. Hemen hemen tüm ebeveynlerin bildiği gibi bu dönem, özellikle okulların ilk açıldığı zaman hastalık dönemidir. Okula yeni başlayan çocuklar ve buna kış ayının girişi eklenince hastalıklar, mikroplar kaçınılmaz oluyor. Bizim çocuklar da bu döneme aynen yukarıda anlattığım gibi giriş yaptılar. Hastalık... Hastalık.. Hastalık... Gittiğim çocuk doktoru, birkaç ilaç ile birlikte bu şurubu yazdı. Şurubun içeriği şu şekilde: Doktor bey günde bir ölçek kullanmamızı istedi. Şurubun üreticisi Dr. Besnim. Bu şurup ile, doktorumuzun…

Multiver Propolis Şurup

Kilo Alma
İştah
Hastalık Tedavisi
Bağışıklık
Tadı-Kokusu
Fiyat

Puanım

User Rating: Be the first one !

Yazar: Ayşe DİKMEN

Merhaba 1yorum.com sitesine yorumlarınızı yazabilir aklınızdaki soruları sorabilir ve bizimle paylaşmak istediğiniz ne varsa bize yazabilirsiniz.

12 thoughts on “Multiver Propolis Şurup

  Burak

  (Kasım 20, 2017 - 2:08 am)

  Yetişkinler de kullanabilir mi?

   Ahmet ERTAN

   (Kasım 20, 2017 - 10:33 am)

   Evet kullanabilirsiniz. Yetişkinler için daha etkili aynı amaçla üretilen multivitaminler de var.

  Faruk

  (Kasım 20, 2017 - 4:42 am)

  Biz faydasını gördük.

  Deniz NEM

  (Kasım 20, 2017 - 5:31 am)

  Açıklayıcı yorumunuz için teşekkürler.

  fevzi ak

  (Kasım 25, 2017 - 10:22 pm)

  Helede bizim gibi ilaçları içmeyen bir çocuğunuz varsa başınız demektirki belada bilmiyorki aslında hasta olduğunda daha fazla ilaç içecek

  hülya var

  (Kasım 30, 2017 - 7:04 pm)

  Bir çok anne babayı multiver propolis şurubu kullanırken gördüm sürekli tavsiye ettiler ama kullanmadık kısmet bugüneymiş bugünden denemeye başlıyorum.

  murat karagenç

  (Aralık 3, 2017 - 4:35 pm)

  Bizim arkadaşlar çocukları için kullanıp çok etkili olduğunu söylediler ama ben o kadar etki edeceğini düşünmüyorum? siz nasıl sonuçlar aldınız acaba

   Ayşe DİKMEN

   (Mart 2, 2018 - 1:53 am)

   Kişiden kişiye ve kullanan bireye göre çok değişiyor sonuç

  Gizem Öztaş

  (Mart 7, 2018 - 1:47 am)

  Gayet etkili bir ilaçtır, arkadaş çevremdekiler çocuklarına kullanıyorlardı, bana da tavsiye ettiler, çocuğuma içiriyorum çok memnunum

  Filiz İlkay

  (Mart 13, 2018 - 7:50 pm)

  Kullandığımızda pek iyi bir etkisini göremedik, arkadaşlarım önermişti ancak ben kullandığım zaman ne yazık ki bir sonuç alamadım.

  Vildan Ağçal

  (Mart 24, 2018 - 2:38 am)

  Kullanan birkaç kişi görmüştüm , bir adet aldım çocuğuma içirmek için çok memnun kaldık

  Semra

  (Nisan 20, 2018 - 11:57 am)

  Multiver surupla balik yagi ayni seymi oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir