Multiver Propolis Şurup

12

[dropcap]K[/dropcap]ış ayları geldi. Çocuğu olan ebeveynlerin zor dönemleri; bebekler, çocuklar hastalıklarla boğuşuyor. Bu yazımda Multiver Propolis Şurup hakkında gerçek bir kullanıcı yorumu yapacağım.

İki çocuğumda bu sene anaokuluna başladılar. Hemen hemen tüm ebeveynlerin bildiği gibi bu dönem, özellikle okulların ilk açıldığı zaman hastalık dönemidir. Okula yeni başlayan çocuklar ve buna kış ayının girişi eklenince hastalıklar, mikroplar kaçınılmaz oluyor.

Bizim çocuklar da bu döneme aynen yukarıda anlattığım gibi giriş yaptılar. Hastalık… Hastalık.. Hastalık… Gittiğim çocuk doktoru, birkaç ilaç ile birlikte bu şurubu yazdı. Şurubun içeriği şu şekilde:

Doktor bey günde bir ölçek kullanmamızı istedi. Şurubun üreticisi Dr. Besnim. Bu şurup ile, doktorumuzun dediğine göre iştahsızlık, soğuğa dayanıklılık ve  kilo alımı gözlemleyecekmişiz. Peki neler mi oldu?

Multiver Propolis Şurup Gerçek Kullanıcı Yorumum

Öncelikle çocuğumun hastalığı 1 ay daha devam etti. Tedavi sürecinde etkili olduğunu düşünmüyorum, fakat etkisi olmadı da diyemeyiz. Çünkü gözleme dayanıyor.

Fiyatı 38 TL. Herkesin alabileceği bir ek takviye değil.

Kullanım süresince çocuğum şurubun tadını sevdi, içmem demedi. Hatta şurubumu içmeyecek miyim diyerek soruyordu.

Bu şurup etkisi ile mi bilmiyorum(ana okulunda yemek düzeni iyiydi.) çocuğum kilo aldı. İştahsızlığı azaldı, daha az yiyecek seçmeye başladı. Çocuğumun gelişim hızında gözlemlenebilir bir artık oldu. (2 ay sonraki izlenimim.)

Tabiki bu yukarıda saydıklarım tamamen benim subjektif yorumlarımdır. Lütfen bu hususa dikkat ediniz.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Yukarıdaki ürünü de içeren hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

Multiver Propolis Şurup ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

Sağlıcakla kalın.

12 YORUMLAR

  1. Bir çok anne babayı multiver propolis şurubu kullanırken gördüm sürekli tavsiye ettiler ama kullanmadık kısmet bugüneymiş bugünden denemeye başlıyorum.

  2. Bizim arkadaşlar çocukları için kullanıp çok etkili olduğunu söylediler ama ben o kadar etki edeceğini düşünmüyorum? siz nasıl sonuçlar aldınız acaba

  3. Gayet etkili bir ilaçtır, arkadaş çevremdekiler çocuklarına kullanıyorlardı, bana da tavsiye ettiler, çocuğuma içiriyorum çok memnunum

  4. Kullandığımızda pek iyi bir etkisini göremedik, arkadaşlarım önermişti ancak ben kullandığım zaman ne yazık ki bir sonuç alamadım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here