Mendiva Gözlük Temizleme Mendili Yorumları

0

Bir ürünü anlatmaya başlarken kendimi çok fazla rezil etmek istemem. Yine de bir konuda itirafta bulunmak istiyorum. Ben cam temizleme özürlü biriydim. Sadece bunu gözlük camı yada laptop camı ile sınırlandırmayın lütfen, yıllarca arabasız kalmış biri olarak başlarda araba aldığımda onun camlarını silemediğim de bunu kendime ara ara hatırlatırdım.

Yıllar birbirini kovaladı. Ben uzunca bir sürenin sonunda gözlük kullanmaya başlamış ama gözlük camlarını bir türlü temiz tutmayı başaramamıştım. O zamanlarda internette satılan gözlük temizleme mendillerinin fiyatlarına baktığım zaman kendimi çok kötü hissediyordum. Bunun yerine alternatif yöntemler denesem de en iyisinin gazete kağıdı olduğunu itiraf etmeliyim. Gözlük camlarımı iyi bir şekilde temizlemenin pek yolunu bulamadım.

Mendiva Gözlük Temizleme Mendili

Efendim, derken bu ürün ile A101 raflarında tanıştım. Yanlış hatırlamıyorsam 40’lık paketinin o zaman için fiyatının 4 – 4.5 TL arasında bir rakama satıldığını hatırlıyorum. Şu an için kaç liradan satılıyor yorum yapamayacağım. Şimdi yeterince uzun süre boyunca bu ürünü kullandığım için artık yorum yapmanın zamanı geldi diyebilirim.

Ben öncelikle birkaç tanesini kullanıp evden apar topar çıkıp tükenmeden yaklaşık 10 kutu kadar satın almıştım. O sebepten mendiva gözlük temizleme mendillerinin bende geniş bir stoğu bulunuyor her ihtimale karşı.

Bu kadar giriş yaptıktan sonra ürünü anlatmaya başlayabilirim. Tekli paketlerde açıyorsunuz ve bir dakika içerisinde kullanmanız gerekiyor. Aksi takdirde üzerinde bulunan solüsyon buharlaşıyor. Tabi ki bu şekilde camı silerseniz de camınızı çizmeye başlıyorsunuz.

Yine de oldukça bereketli olduğunu da belirtmek istiyorum. Ben diğer ürünleri kullanmadım. Yine de bunun benzerlerini birkaç misli fiyata alıp da memnun olmayan yine de mendiva ürünlerinden çok memnun olan pek çok kişi olduğunu duydum. Bu sebepten fiyatı ile bu ürün kesinlikle kullanılabilir. Tavsiye ederim…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here