Lierac Premium Serisi

5

Lierac, cilt bakımı konusunda öncü firmalardan biri. Birçok farklı ürün gamı ile müşterilerine hizmet sunan firma, premium serisi ile komple cilt bakımı konusunda tüketicilere yönelik çözüm sunan ürün grubunu sundu.  Yüksek konsantrasyonda hyaluronik asit içermekte olan ürünler, antioksidan ve besleyici özelliğe sahiptir. Bu makalemizde, Lierac Premium Serisi hakkında gerçek kullanan kullanıcı yorumlarına da yer vereceğiz.

Lierac premium ürün grubunda hangi ürünler var?

PREMIUM Yeux: Göz çevresinde oluşan yaşlanma belirtilerine karşı geliştirilmiş içeriğinde kan pigmentlerinin birikimini çözücü ve drenaj etkileriyle bilinen bitkisel ekstreler bir araya gelmiştir.

PREMIUM Serum: Hücre yenilenmesi için DNA onarımını sağlayan ve %10 saf hyaluronik asit çözeltisi içeren hoş formüllü serum.

PREMIUM Gündüz Bakım Kremi: İçeriğindeki papirüs ve karabiber özleri sayesinde derin kırışıklıklar üzerinde dolgunlaştırıcı ve sıkılaştırıcı etkiye sahiptir.

PREMIUM Elixir: Tüm yaşlanma belirtilerine karşı etkili onarıcı yağ.

Lierac Premium Yeux ne işe yarar?

Derin kırışıklıklar, gözaltındaki şişlikler, koyu halkalar ve parlaklık kaybı gibi yaşlanmanın tüm görülebilir işaretlerini yok etmeye yardımcı olur. Gözleri aydınlatır.

Lierac Premium Serum ne işe yarar?

Tüm görünür yaşlanma belirtileri üzerinde etkilidir. Hücresel yenilenme sürecini yeniden devreye sokmaya yardımcı olur. Cildin genç görünme süresini uzatır.

Lierac Premium Gündüz Bakım Kremi ne işe yarar?

Yaşlanmanın tüm görünür işaretlerini – derin kırışıklıklar, dolgunluk kaybı, eşit olmayan bir cilt görünümü – düzeltmeye yardımcı olur. Yoğun bir nem sağlar. Cilt parlaklığını arttırır.

Lierac Premium Elixir ne işe yarar?

Yaşlanmanın tüm görünür işaretlerini – derin kırışıklıklar, esneklik kaybı, eşit olmayan bir cilt görünümü- düzeltmeye yardımcı olur. Yoğun nemlendirme sağlar. Cildinizdeki ışıltıyı onarır.

Lierac Premium serisi nasıl kullanılır?

Ürünlerin hepsini ihtiyaç doğrultusunda kullanımı tavsiye edililiyor. Sabah ve akşam şeklinde iki defa kullanılabilir.

Lierac Premium ürünleri hakkında kullanan gerçek kullanıcı yorumları:

1) 6 aydır yüz nemlendiricilerini kullanıyorum. Cilt tarafından çabuk emilip yağlı bir his uyandırmıyor.

2) 1 ay boyunca deneme boyunu kullandım ve görece kısa bir süre kullansam da çok memnun kaldım. Serumun vaatlerini yerine getirdiğini düşünüyorum.

5 YORUMLAR

  1. Yüzümdeki kırışıklıkları bayağıdır dert ediyorum, doğal yollarla bir kaç farklı kür denedim ama çok faydasını göremedim, lierac bayağı işime yaradı.

  2. Lierac premium serisinin yoğun nemlendiricisini kullandım bugün ilk kez ama yüzümü Kaşındırıp biraz yaktı bir de kokusu oldukça keskin içindeki bitkilerin kokusu mu yoksa parfümden mi bilemiyorum oldukça yoğun belki elixir yağı daha iyi olabilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here