Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi

0

Her bebeğin hayata en büyük bağı annedir. Anne ile çocuk arasındaki en özel an ise emzirme sürecidir. Emzirme, anne ile bebeği arasındaki duygusal ve hissel bağların en yoğun olduğu andır. Bu sürecin, mümkün olan en iyi şekilde ve rahat geçirilmesi, hem anne hem de bebek için hayati öneme sahiptir.  Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi, Lansinoh ailesinin annelere yönelik ilk ürünüdür. 1978 yılında perakende satışa başlayan ürün, ilk lanolin içerikli anne-bebek ürünü olarak dikkat çekmektedir.

Lansinoh Krem ne işe yarar?

Lansinoh krem, çatlayan meme uçlarını korumaya yardımcı olmaktadır. Meme ucu kremidir. Meme ucunda emzirme öncesi silinme gerektirmeyen, doğal ve sağlıklı bir üründür. Doğum öncesi başlayıp dilediğiniz sürece kullanabilirsiniz.

Lansinoh krem güvenli midir?

hem anne hem de bebek için güvenlidir. Emzirme öncesi silinmeye gerek duymaz. İçeriği doğaldır. Tatsız, kokusuz ve renksizdir. Her ne kadar silinmeye gerek duymasa da, emzirme öncesi herhangi bir aksi durum yoksa MUTLAKA silin. İlk altı ay, bebeklerinizi sadece anne sütü ile besleyin.

Lansinoh Krem ne zaman kullanılır?

Bebek emziren anneler, meme ucunda çatlama sonucu tahriş, yanma veya rahatsızlık hissettiklerinde, emzirme konforu ve rahatlığı için lansinoh lanolin krem kullanabilirler.

Lansinoh Krem nasıl kullanılır?

Temizliği yapılmış elinizle, tüpü sıkarak nohut büyüklüğünde bir parça krem alın ve parmaklarınızın arasında yavaşça yumuşatın. Meme ucunun tamamını kapsayacak şekilde memenize sürün. Meme pedi kullanıyorsanız, meme ucu ile temas eden kısımlara da sürebilirsiniz. Kullanım sonrası tüpün ağzını sıkıca kapayın ve serin ortamda saklayın.

Lansinoh Göğüsucu Kremi ne kadardır?

Piyasada 30 TL ile 45 tl arasına satılmaktadır.  10ml ve 40ml olarak iki farklı formu bulunmaktadır. Eczanelerden ve sanal mağazalardan alınabilir.

Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi Gerçek Kullanıcı Yorumları:

1)Doğumdan önce kullanmaya başladığımdan belki çatlak, yara gibi bir problem yaşamadığım; şu günlerde el kremi olarak değerlendirdiğim mucize krem.

2)Doğumdan önce kullanılmaya başlarsa daha verimli oluyor.

3)Göğüs ucu kremi dertlere derman akıllara zarar derecede faydalıdır. İçeriğindeki lanolin dolayısıyla gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

4)İçeriğindeki lanolinden dolayı  bebeğinizin memeden kesilmesine sebep olabilir. Eğer emmede zorluk çekiyorsa, memeyi istemiyorsa kesinlikle kullanmayı bırakın.

5)Bence en etkili göğüs ucu kremidir. Göğüs uçlarında hassaslık, kızarıklık, kuruma, acı ne varsa alıp götürüyor. Büyük boyunu almak gereksiz, küçük boyu da sizi aylarca idare edebilir.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

6)Ne kadar kullanılacağı tahmin edilmediğinden başta pahalı sanılabilir ancak kullanım süresi ve miktarı açısından bereketli olduğu için gönül rahatlığıyla alınabilir.

7) Kullanmam artık herhalde derken oğlumun bir küçük ısırığına harika sonuç verdi.

Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

Sağlıcakla kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here