Kova Burcu Yorumu

0

Günlük Kova Burcu Yorumu

13 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Gökyüzü bugün iletişim de olduğunuz yakınlarınız ve iş arkadaşlarınız ile ilişkilerinizi bozacak konuşmalar içinde olmamanız için uyarıyor sizleri. Kızgınlıkla söyleyecekleriniz zor durumda kalmanıza yol açabilir dikkatli davranın. Özel yaşamınızda ise eski eş ya da sevgiliniz ile beklenmedik bir karşılaşma sizleri duygusal olarak gergin kılabilir ve süregelen ilişkinizde sudan bahaneler ile tartışmalar çıkarabilirsiniz.

12 Eylül, 2018

Bugün sizi heyecanlandıran gelişmeler ile karşılaşacaksınız. Saygı duyulan bir kişi ile aranızdaki görüş farklılığı bakış açınızı değiştirmeye zorluyor. Aranızdaki ilişkiyi zedelememeniz sizin yararınıza olacak. Küçük kusurları büyütmeyin ve isteklerinizi ortaya koymak için olayların gelişmesini bekleyin. Yeni atılımlarda bulunmak için istekli olacaksınız ve bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bu arada bütçenizi dikkatli yapın ve gereksiz harcamalarda bulunmamaya özen gösterin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve davetleri keyfinizi yerine getirecek.

11 Eylül, 2018

Sabahın erken saatlerinde uyanabilirsiniz ve kendinizi gözden geçirebilirsiniz. Özellikle burcun son günleri doğmuş olanlar kendilerine özen gösterecek ve isteklerini gözden geçirecekler. Öğlene doğru duygularınız değişecek ve çevreniz ile ilgileneceksiniz. Küçük detaylar dikkatinizi çekebilir ve rahatsızlık duyabilirsiniz. Aslında detayların farkına varmanız, fırsatları da beraberinde getiriyor ancak tespit ettiğiniz ayrıntılara takılı kalırsanız, fırsatları iyi kullanmanızı zorlaştırır. Sorunları büyütmeyin. Bu arada sevdiklerinizin yaşadığı ilişkilerden etkilenebilirsiniz ve ilişkilere bakış açınız değişebilir. Meydana gelen olaylar isteklerinizi sorgulamanıza neden olabilir.

10 Eylül, 2018

Iş ve para konularında aktif bir gün geçirebilirsiniz. İşle ilgili seyahat planları gündeminize gelebilir. Güçlü kişilerle temas kurabilirsiniz.

9 Eylül, 2018

Bugün gerçekleşen yeni ay ortak maddi konularda, ortak iş ve girişimlerde yeni bir başlangıca işaret edebilir. Ayrıca bugün burç değiştiren Venüs ile birlikte hedefleriniz, planlarınız doğrultusunda sizden yaşça büyük veya olgun kişilerden, üstlerinizden veya patronlarınızdan destek göreceğiniz bir dönem başlıyor.

8 Eylül, 2018

Uzak yollar ve yurt dışıyla bağlantılı ilişkilerde biraz daha sabırlı, temkinli davranmanız gerekebilir. Özellikle size yabancı kişilerle aranızdaki elektriklenmeler çok daha hızlı ve doğal bir şekilde ortaya çıkabilir.

7 Eylül, 2018

Bugünden itibaren Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte hayatınız biraz daha düzene oturabilir. Kontrol dışı pek çok beklenmedik olay, ani gelişen durumlar hız kesebilir.

6 Eylül, 2018

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle ortaklı işlerde görüşmelerinizi artırabilir, ortak maddi konularda anlaşma ve uzlaşma zemini yaratabilir, zihinsel konsantrasyon gerektiren işlere ağırlık verebilirsiniz.

 

5 Eylül, 2018

Sağlığınızla ilgili konular gündemde olabilir. Ancak kaygı ve kuruntuları bir kenara bırakmanız ve mükemmeliyetçi tarafınızı törpülemeniz gereken bir günde olabilirsiniz. Gereksiz yere fazla düşünüyor olmak sizi yorabilir, rahat olmaya çalışmalısınız.

4 Eylül, 2018

Sabah saatlerinde egoların tuzağına düşmemek, gerçek istek ve hevesler konusunda dikkatli olmak gerekiyor. Öğle sonrasında günlük iş ve uğraşlarınızla, detay ve ince hesap gerektiren konularla ilgilenebileceğiniz bir gün olabilir. Size yardım için çalışan, uğraşan kişilere siz de aynı hassasiyet, anlayış ve şefkatle yaklaşabilirsiniz.

3 Eylül, 2018

Aşkta tutku ve heyecanlar öne çıkabilir. Ancak karşı tarafa yönelik güven duygunuzu da sorgulayabilirsiniz. Beklenti ve isteklerinizde ısrarcı olmamaya dikkat etmeniz gerekebilir.

2 Eylül, 2018

Tutku ve arzularınızın ön planda olacağı bir gün, keyif duyduğunuz aktiviteler yapabilirsiniz. Aşk hayatınız ve sevdikleriniz ön planda olurken kalbinizin sesini izlemekten vazgeçmeyebilirsiniz. Egolarınızı, istek ve beklentilerinizi ortaya koyabileceğiniz bir gün.

1 Eylül, 2018

Ev ve aile yaşantınızla ilgili konular gündeminizde olurken ailenize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Geçmişinizle ilgili konular sizi duygusal kılabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here