Koç Burcu Yorumu

0

Günlük Koç Burcu Yorumu

13 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Gökyüzü aşk hayatınızda karışıklıklar yaşayabileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri.  Anlık kararlar almamalısınız pişmanlıklar yaşamamak adına sakin olun. İş  hayatınızda ise kimse ile tartışma içine girmemeye dikkat etmeli sizden farklı düşünen kişileri değiştirmeye kalkışmamalısınız.

12 Eylül, 2018

Nedeni anlaşılamayan rahatsızlıklar ortaya çıkabilir. Veya daha önce ortaya çıkmış nedensiz rahatsızlıklar başladığı gibi aniden bitebilir. Ani değişikler ve sürprizler sizi heyecanlandıracak. Duyduğunuz haberlere tepki göstermeden önce doğruluğunu araştırın ve hemen karar vermeyen. Duygularınızı denetlemek için gayret göstermeniz gerekiyor. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Üstelik karşınıza hoş fırsatlar çıkacak ve sürpriz teklifler ile karşılaşacaksınız.

11 Eylül, 2018

Günün ilk yarısı sizin için hareketli geçecek. Kendinizden ve çevrenizden memnun olacaksınız. Özellikle burcun son günleri doğmuş olanlar heyecanlı ve keyifli olacakları bir gün geçirecekler. Öğlene doğru duygularınız değişecek ve karşılaştığınız olaylardan etkileneceksiniz. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar farklı bir heyecan hissedebilirler. İlişkilerinizi gözden geçireceksiniz ve sevdikleriniz ile ilgili bakış açınızın değişmeye başladığını anlayacaksınız. İsteklerinizi heyecanlı bir biçimde ortaya koyabilirsiniz.

10 Eylül, 2018

İş ve çalışma ortamınız, günlük işleriniz gündeme gelirken hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Titiz ve mükemmeliyetçi yönleriniz ortaya çıkabilir.

9 Eylül, 2018

Yeni ay zamanındayız. Başak burcunda bugün gerçekleşen yeni ay sağlığınızla ilgili atabileceğiniz yeni girişimler olabileceğine dikkat çekiyor. Ayrıca bugün burç değiştiren Venüs ortak iş ve para konularında yakalayabileceğiniz güzel fırsatlara işaret ediyor.

8 Eylül, 2018

Özellikle ilişkilerde karşılıklı gerilmemeye dikkat edilmesi gereken bir gün olabilir. Fiziksel enerjinizi sportif aktivitelerle dağıtmalısınız. İlişkilerde sabrı korumak biraz daha zor olabilir.

7 Eylül, 2018

Bugünden itibaren Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konularda daha hızlı bir ivme yakalayabilirsiniz. Üstlerinizle aranızdaki engelleri kaldırabilirsiniz.

6 Eylül, 2018

Bugün Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte zeka, çeviklik ve beceri gerektiren işlerde hızlanabilirsiniz. Ayrıca sağlıkla ilgili konulara daha fazla ilgi ve merak içinde olabilirsiniz.

5 Eylül, 2018

Ay Yengeç burcunda ilerlerken ev ve aile konuları gündeminizde olabilir. Evinizle ilgili tadilat, tamirat, dekorasyon işleriyle ilgilenebilirsiniz. Yemek ve beslenme konuları gündeme gelebilir. Geçmiş ve anılar duygusal hassasiyetleri ortaya çıkarabilir.

4 Eylül, 2018

Sabah saatlerinde sinirsel gerginliğe biraz daha dikkat etmelisiniz, yoğun bir trafiğiniz olabilir. Öğleden sonra ise biraz daha rahat bir gündeminiz var, ev ve aile işleriyle ilgilenebilirsiniz.

3 Eylül, 2018

Yakın çevrenizle etkileşim ve iletişim gerektiren konularda bugün biraz daha dikkatli, temkinli hareket etmeniz gerekebilir. Kardeşleriniz, komşularınızla ilgili konular gündeminize gelebilir.

2 Eylül, 2018

Sabah saatlerinde İkizler burcuna ilerleyen Ay, yakın çevreniz, arkadaşlarınız ve komşularınızla keyifli sohbetler, görüşmeler yapmanızı sağlayabilir. İletişim ağırlık kazanırken, kibar, adil ve ılımlı yönlerinizi konuşmalarınıza, sözlerinize yansıtabilirsiniz.

1 Eylül, 2018

Hayatın konforlu yönlerini daha çok hissetmek isteyebileceğiniz bir gün. Harcama ve alışverişler söz konusu olabilir, gösterişli giysi ve aksesuarları, dekorasyon ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bonkörlüğünüzü gösterebileceğiniz bir gün olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here