Kargibi Visco Yatak

5

[dropcap]Y[/dropcap]ataklar bence hayatımızın en önemli unsurlarından biridir. Kaliteli ve vücuda uygun bir yatak, dinlenmiş ve enerjisini toplamış bir insan demektir. Bu yazıda, Kargibi Visco Yatak ve diğer ürünleri hakkında gerçek bir kullanıcı yorumunu sizlerle paylaşacağım.

Kargibi markası Kayseri merkezli üzerim yapan bir firma. İnternet üzerinden visco yatak satış yapmaktalar. Ürün listelerinde aşağıdaki tür yataklar mevcut:

 • Visco ortopedik
 • Visco
 • Sünger yataklar
 • Yaylı yataklar
 • Bebek Yatakları

Her ürün, kendine özel bir müşteri kitlesine hitap diyor. Bu ürünlerden birini tercih etmeden önce hangi tür yatağa ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz çok önemli. Bu giriş bilgisinden sonra Kargibi Visco Yatak hakkındaki görüş ve yorumlarıma geçmek istiyorum:

Kargibi Yatakları Hakkında Gerçek Kullanıcı Yorumu

Öncelikle firma ile telefon ile iletişim kuruyorsunuz. ürünü deneyip alma şansınız, Kayseri deyseniz olabilir ama ben alışveriş yaparken mağaza opsiyonları yoktu.

Telefon ile irtibat kurduktan sonra, sizi ihtiyacınıza göre yönlendiren bilgili insanlar sorularınızı cevaplıyor.

Kargibi firmasından kendim ve eşim için tercih ettiğim ilk ürün “RoyalFlex Visco Yatak” oldu. Üreticinin vaad ettiği özellikleri şu şekildeydi:

 • 5 cm Visco Akıllı Sünger (60 DNS)
 • 10 cm Soft Sünger (22 DNS)
 • 2 cm Örme Kılıf (Fermuarlı-Yıkanabilir)
 • Toplam yükseklik: 17 cm (±1cm)

Ürün vaad ettiği tüm özellikleri karşıladı. Eski yatağımız olan yaylı yatağa göre konfor artışı hissedilir derecedeydi. Yatakta herkes bağımsız gibi, bir diğerini hareketleri ile rahatsız etmiyordu. Oldukça memnun olarak bir 4 sene bu ürünü kullandım. Fiyat performans olarak çok iyi not aldı diyebilirim.

Sadece eşim, eğer hareketsiz kalırsa bel ağrısı problemi yaşadı. Bu, yataktan mı bireysel bir sorun mu bu konuya yorum yapamıyorum.

Kargibi firmasından aldığım ikinci ürün ise “Kargibi Bebek Yatağı” oldu. fermuarlı olması, kolay çıkması tercih sebebi oldu. Özel ölçüler ile sipariş almaları artı puan oldu. Bu yatağı da 3 senedir sorunsuz kullanıyoruz. Bir hususa dikkat etmek gerekiyor; bebek yatağı ağırlık arttıkça konforsuzlaşıyor. Eğer çocuğunuz büyüdüğünde de aynı yatağı kullanmasını istiyorsanız bu yataktan uzak durmanız iyi olur.

Ve yeni aldığım, Kargibi firmasının en iyi ürünü olan “Kargibi ViscoPlus Tam Ortopedik Yatak“… Bu yatağı da diğer büyük çocuğum için aldım.

Ürünün özellikleri:

 • 5 cm Visco Sünger (60 DNS)
 • Paket Yay (5 Bölgeli)
 • 3 cm Sünger (22 DNS)
 • Havlu Kılıf (Fermuarlı)
 • Yatak Yüksekliği: 25cm (±1cm)

Öncelikle, ilk iki siparişteki kargo hizmeti ve paketlemesi, daha üst noktalara ulaşmış. İlk iki siparişte de sorun yaşamadım fakat bu sefer daha profesyonel bir paketleme hizmeti aldım.

Vakumlu poşetin içinde küçücük olan yatak, açıldığı anda büyümeye başlıyor. Bu noktada dikkatli olun. yatakta üretim kaynaklı koku var. Kullanmadan en az 1 hafta havalandırmanız iyi olur.

Yastık hediyelerini açıkçası ben kullanmadım. Komple visco süngerden oluşan bu yastıklar bana hitap etmiyor. Beğeneni çok. Visco akıllı sünger, üstüne etki yapan hismin şeklini aldığı için o hissi sevenler tercih edebilir.

Ürün gerçekten iyi. Çok rahat ve yatma konforunuzu çok arttırıyor. Muadili firmaların binlerce liralık ürünleriyle kıyas dahi kabul etmez. Kesinlikle tercih sebebidir. Hangi arkadaşıma aldırdıysam memnun kaldı. Eğer maddi imkanınız yetiyorsa, visco tarz yataklar sizin bedeninize uygunsa, ilk tercihiniz “ViscoPlus Tam Ortopedik Yatak” olabilir.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

Kargibi yatakları ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

5 YORUMLAR

 1. Yatakları halen pek umursamayanların olduğunu görüyorum, yataklar sağlığımız için en önemli parçalardan biri neredeyse hayatımızın yarısı yataklarda geçiyor çünkü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here