İphone Xs İnceleme

0

İyi  iPhone XS, hem karanlık hem de yüksek kontrastlı ortamlarda iPhone X’den daha iyi fotoğraflar sunan, belirgin şekilde geliştirilmiş bir çift kameraya sahiptir. Daha hızlı bir işlemci, daha hızlı yüz kimliği, çift SIM desteği ekler ve artık altın ve 512GB sürümlerinde kullanılabilir.

Bozuk  Pil ömrü, üç yeni iPhone’un en kısa ve sadece geçen yılkilerden daha iyi. Zengin fiyat etiketi rağmen, artan depolama, USB-C hızlı şarj cihazları ve kulaklık dongle’ları gibi anahtar ekstralar daha fazla harcama yapacak.

Alt Satır  iPhone XS, zaten harika iPhone X’e etkileyici bir kamera geliştirmesi ekler. Ancak, Ekim ayında gelecek olan düşük fiyatlı XR’nin neye benzediğini ciddi olarak beklemeli ve görmelisiniz.

8.9 GENEL
  • TASARIM 9
  • ÖZELLİKLER 9
  • PERFORMANS 10
  • FOTOĞRAF MAKİNESİ 9

Apple’ın en yeni iPhone’ları artık mevcut . Ya da en az iki tanesi. İPhone XS ve iPhone XS Max burada, ancak biz hala Ekim ayında gelecek olan daha düşük fiyatlı bir sürüm olan iPhone XR’de bekliyoruz . Bu doğru: Apple, bu yıl iPhone X serisini üç kategoriye ayırdı . Hangisini aldın? Söylemesi zor, XR henüz burada değil. Ancak, XS’in zaten büyük X’in genel bir gelişmesi olduğunu bilin.

Geçmiş yılların “S” iPhone’larının aksine, XS’nin yeni ve etkileyici bir özelliği yok . Çift SIM desteği dışında, Touch ID  veya  3D Touch gibi süslü veya sıradışı bir şey yoktur  . Bunun yerine, genel olarak daha iyi kameralar ve yeni bir A12 Bionic yongası olan , AI, AR ve grafiklerde büyük bir fark yaratabilecek hızda bir başka adım olan en önemli özellik olan geliştirmeleri yayıyor . Harika bir telefon daha da iyileşti.

2017 iPhone X’i ilk kez denemek için nasıl hissettiğini hatırlıyorum  . Heyecan verici. Bazen sinir bozucu . Face ID’yi test etmek için çok fazla zaman harcadım, jestleri anladım. Ancak ev düğmesine basmak ve yüz tabanlı bir girişe geçmek, çalışmayı sonlandırdı ve iPhone’un neredeyse tüm ekranlara gitmesine izin verdi.

Bu, Apple’ın 10. yıl dönümü iPhone’unda kumar oynamasıydı ve ödendi. Radikal olarak yeniden tasarlanan telefon 1000 dolar seviyesinde fiyatlandırıldı – bir ana telefon için eşi görülmemiş – ve bu yana şirketin hattında en çok satan telefon oldu.

Bu yeni XS modelleri hala dizüstü bilgisayar fiyatlarında geliyor: 5.8 inç iPhone XS ve 6.5 inç iPhone XS Max Amazon Marketplace’de 1.262 $ )  sırasıyla 999 $ ve 1.099 $ ‘dan başlıyor. (Apple bunu “tenis” gibi telaffuz etmenizi istiyor. Çoğu insan “fazla” gibi telaffuz edecek)

Artı boyutlu iPhone’un ekstra kamera avantajlarına veya daha fazla RAM’e sahip olduğu önceki yılların aksine, XS Max ve XS özeldir. Sadece “büyük” ve “ekstra büyük” ile birlikte gelen pil ve ekstra ekran / piksel gayrimenkul arasında seçim yapıyorsunuz.

iPhone XS fiyatları

iPhone XS (64 GB)iPhone XS (256GB)iPhone XS (512GB)
ABD$ 999$ 1149$ 1349
UK£ 999£ 1149£ 1349
AvustralyaAU $ 1629AU $ 1879AU $ 2199

Hem iPhone XS hem de XS Max, süper bağlantılı evreniniz için harika telefonlar, harika iyileştirmeler ve inanılmaz derecede umut vaat eden hublardır. Beklediğiniz gibi, şu anda en iyi iPhone’lar. Ama burada büküm: Bu üçüncü yeni iPhone, iPhone XR 2017 iPhone X. dışında herhangi iPhone’dan yükseltme herkes için en iyi seçim olabilir 

XS ile aynı özelliklerin çoğuna sahiptir, ancak XS ile karşılaştırıldığında daha büyük, daha düşük çözünürlüklü 6.1 inç LCD ekrana ve – Apple’a göre daha iyi pil ömrüne sahiptir. Ve başlangıçta 250 $ daha ucuz – bu yıl geçen sene iPhone 8’in başlangıç ​​fiyatından sadece 50 $ daha fazla . 

Maalesef iPhone XR’yi birkaç hafta daha gözden geçiremiyoruz – 26 Ekim’e kadar yayınlanmayacak – bu yüzden yeni bir iPhone almadan önce beklemeniz gerektiğini düşünüyoruz. Bu arada, burada ilk deneyimim XS ve XS Max ile. ( Not : Ek piller, fotoğraf ve performans testleri tamamlanana kadar bu derecelendirmeler kesin değildir.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here