İkizler Burcu Yorumu

0

Günlük İkizler Burcu Yorumu

13 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Gökyüzü bugün hırslı konuşmalar içinde olmamanız için uyarıyor sizleri. Aksi halde iş hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşayabilir zor durumda kalabilirsiniz. Özellikle yeni bilgiler öğrenmeye açık olmalı bilmediğiniz konularda ısrarcı olmamalısınız. Özel yaşamınızda ise karşılıklı anlayış ilişkinizin gidişatını olumlu yönde değiştirebilir.

 

12 Eylül, 2018

Bugün alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak. Huzursuzluk ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz ancak dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacak ve yaratıcı çözümleriniz ile dikkat çekici olacaksınız. Karamsar konulardan uzaklaşın ve dikkatinizi pratik konulara odaklayın. Ayrıca arkadaşlarınızın ilgisi ve daveti keşfinizi yerine getirecek. Çeşitli organizasyonlara katılabilirsiniz ve projelerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Üstelik şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz.

11 Eylül, 2018

Güne keyifli başlayacaksınız ve daha önce yapmayı planladığınız işlere odaklanacaksınız. Öğlene doğru alacağınız haberler kafanızı karıştırabilir. Ayrıca beklemediğiniz ziyaretçileriniz olabilir veya uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızdan alacağınız haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Fakat iyimser bir tavır içinde olabilirsiniz ve anlayışlı davranmayı başarabilirsiniz. Aklınız yerine duygularınız ile hareket ederseniz, daha başarılı olacaksınız. Çünkü aklınız sizi yanıltabilir. Ayrıca arkadaşlarınızın fikirlerinden etkilenebilirsiniz.

10 Eylül, 2018

Ailenizle bir araya gelebilir, onların problemlerine eğilebilirsiniz. Evinize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Tadilat, dekorasyon ve onarım işleriyle ilgilenebilirsiniz.

9 Eylül, 2018

Bugün gerçekleşen yeni ay ev ve aile yaşamınızda yepyeni bir düzene işaret ediyor. Ailenize yeni bir üye katılabilir. Ayrıca bugün burç değiştiren Venüs fiziksel ve ruhsal açıdan kendinizi zinde ve sağlıklı hissedebileceğiniz bir dönemin müjdecisi.

8 Eylül, 2018

Aşk hayatınız bugün biraz daha hızlı ve elektrikli olabilir. Ani ve beklenmedik tepkiler verebilir ya da siz de böyle tepkiler görebilirsiniz. Yüksek enerjinizi ilişkilerden ziyade yaratıcılık ve üretkenliğe aktarabilirsiniz.

7 Eylül, 2018

Bugünden itibaren Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte ortak maddi konuların önündeki engeller kalkabilir. Ortak iş ve çalışmalarda daha kolay sonuca gidebilirsiniz.

6 Eylül, 2018

Bugün burcunuzun yöneticisi Merkür burç değiştiriyor ve yüceldiği bir burca ilerliyor. Artık hızınızı, çevikliğini, esneklik ve uyum gücünüzü daha açık şekilde ortaya koyabilir, özellikle ev ve aile konularında insiyatif gösterebilirsiniz.

5 Eylül, 2018

Harcama ve alışverişler gündeme gelirken, bir yandan bu konularda insiyatif alabilir, diğer yandan duygusal hareket edebilirsiniz. Güven duygunuza yönelik hassasiyetler ön plana çıkabilir.

4 Eylül, 2018

Öğle saatlerinden itibaren yüceldiği Yengeç burcunda ilerleyen Ay maddi konuları gündeme getirirken, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Keyif, konfor alanınızı genişletmek önceliğiniz olabilir.

3 Eylül, 2018

Ay burcunuzda ilerlerken cesur, korkusuz, kararlı yönlerinizi, girişimci yönünüzü daha çok ortaya koyabilirsiniz. İddialı yaklaşımlarınızla dikkat çekebilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz.

2 Eylül, 2018

Ay burcunuza ilerlerken ışıltınızı artırıyor. Güzelliğiniz, kibarlığınız, adil ve kibar yaklaşımlarınızı daha fazla ortaya çıkarırken, çevrenizdeki kişiler için cazibe merkezi olabilirsiniz. İlişkilerde gücü ele geçirebilir, cesur ve girişimci davranabilirsiniz.

1 Eylül, 2018

Sakin ve sessiz bir gün geçirme niyetinde olabilirsiniz, huzuru her şeye tercih edebilirsiniz. Yalnız kalmak hoşunuza gidebilir. Dalgınlık ve unutkanlığa her zamankinden fazla dikkat etmeniz gerekebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here