Huncalife Seasons Food Care(Ayak Bakımı)

[dropcap]A[/dropcap]yaklar, bence bir kadının en dikkat çeken bölgelerinin başında geliyor. Bakımlı, temiz, canlı, renkli ve sağlıklı ayaklar her kadının çekici olma skalasında önemli bir etkendir fikrindeyim. Bu yazımda, Huncalife Seasons Food Care (Ayak Bakımı) seti hakkında gerçek kullanıcı yorumlarımı sizlerle paylaşacağım.

Huncalife firmasının Seasons başlığı altında Food Care yani ayak bakımı için 4 farklı ürünü bulunuyor:

 • Yumuşatıcı Krem:
 • Arındırıcı Peeling
 • Anti- Perspirant Ayak Spreyi
 • Topuk Bakım Kremi

Ben bu ürünlerden Arındırıcı Peeling olanı ve Anti- Perspirant Ayak Spreyi aldım. İhtiyacınıza göre bu dört üründen istediğiniz seti yapabileceğiniz firma tarafından belirtiliyor. Peki, ürünler vaad ettiğini sağlıyor mu? Bundan sonra yazacaklarım, kendi kullanıcı yorumumu içermektedir.

Huncalife Seasons Food Care Ayak Bakım Ürünleri Gerçek Kullanıcı Yorumu

Öncelikle ürünlerin fiyatından başlamak istiyorum. Oldukça ucuzlar. Kozmetikte göremeyeceğimiz fiyatlara satılıyorlar.

Seasons Anti- Perspirant Ayak Spreyi antiperspirant özelliği ile ayak terlemesini azaltmaya ve terleme ile meydana gelen kötü koku oluşumunu gidermeye yardımcı olduğu iddasında. Cilt tahrişlerini giderici özelliği de bulunduğu belirtilen sprey, allantoin içeriği ile ayaklarımıza ihtiyaç duyduğu nem ve yumuşaklığı kazandıracak diye belirtiliyor. İçerdiği mentol ile serinletici bir his vereceği söyleniyor.

Benim şahsi kanaatim, bu vaad edilen faydaların çok iddalı olduğu yönünde. Evet bir ferahlık hissi var fakat abartılacak bir etkisini görmedim.

Seasons Arındırıcı Ayak Peeling kremi, ölü deri hücreleri giderilirken içeriğindeki yeşil çay ve bambu özleri, ayakların canlanmasına, yorgunluğun atılmasına destek olur deniliyor. Gliserin pürüzlü kuru cildin yumuşamasını sağlar şeklinde bir tanıtımı mevcut.

Ben duştan sonra yumuşak deriye uyguladım, dendiği gibi peeling etkisini gördüm. Evet ayaklarda rahatlık sağlıyor, ölü deri hücre tabakasını atmanıza yardımcı oluyor.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Yukarıdaki ürünü de içeren hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

Huncalife Seasons Food Care Ayak Bakım Ürünleri ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

[dropcap]A[/dropcap]yaklar, bence bir kadının en dikkat çeken bölgelerinin başında geliyor. Bakımlı, temiz, canlı, renkli ve sağlıklı ayaklar her kadının çekici olma skalasında önemli bir etkendir fikrindeyim. Bu yazımda, Huncalife Seasons Food Care (Ayak Bakımı) seti hakkında gerçek kullanıcı yorumlarımı sizlerle paylaşacağım. Huncalife firmasının Seasons başlığı altında Food Care yani ayak bakımı için 4 farklı ürünü bulunuyor: Yumuşatıcı Krem: Arındırıcı Peeling Anti- Perspirant Ayak Spreyi Topuk Bakım Kremi Ben bu ürünlerden Arındırıcı Peeling olanı ve Anti- Perspirant Ayak Spreyi aldım. İhtiyacınıza göre bu dört üründen istediğiniz seti yapabileceğiniz firma tarafından belirtiliyor. Peki, ürünler vaad ettiğini sağlıyor mu? Bundan sonra yazacaklarım, kendi kullanıcı yorumumu…

Huncalife Seasons Food Care Ayak Bakım Ürünleri

Fiyat
Fayda
Temizlik
Vaad Ettiklerini Yapma

Puanım

User Rating: 2.6 ( 2 votes)

Yazar: Ayşe DİKMEN

Merhaba 1yorum.com sitesine yorumlarınızı yazabilir aklınızdaki soruları sorabilir ve bizimle paylaşmak istediğiniz ne varsa bize yazabilirsiniz.

5 thoughts on “Huncalife Seasons Food Care(Ayak Bakımı)

  fevzi ak

  (Kasım 25, 2017 - 10:19 pm)

  Bazı bayanlar bazen ayak diyip geçiyor ama bence o kadar hafife alınacak bir şey değil, ayak bakımlarımızı yapmak oldukça önemli

  zeynep ak

  (Kasım 28, 2017 - 4:59 pm)

  Ayak bakımını çok önemseyen biri değilim normalde ama artık fark ettimki ayak bakımı ve sağlığı çok önemli hemen herkesin ayak bakımını sürekli yapması gerektiği görüşündeyim.

  Sude Okçuoğlu

  (Mart 7, 2018 - 1:53 am)

  Bir süredir kullanıyorum üründen memnuniyetim orta derece diyebilirim, çok fazla etkili değil.

  Filiz İlkay

  (Mart 14, 2018 - 10:09 pm)

  Ayak bakımım için gayet etkili bir krem oldu , bir süredir kullanıyorum ve memnunum.

  Zeliha Akkuş

  (Mart 21, 2018 - 1:44 am)

  Pek sık kullanmasam da ara sıra kullanıyorum bu kremi, gayet iyi memnunum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir