Huncalife Seasons Food Care(Ayak Bakımı)

5

[dropcap]A[/dropcap]yaklar, bence bir kadının en dikkat çeken bölgelerinin başında geliyor. Bakımlı, temiz, canlı, renkli ve sağlıklı ayaklar her kadının çekici olma skalasında önemli bir etkendir fikrindeyim. Bu yazımda, Huncalife Seasons Food Care (Ayak Bakımı) seti hakkında gerçek kullanıcı yorumlarımı sizlerle paylaşacağım.

Huncalife firmasının Seasons başlığı altında Food Care yani ayak bakımı için 4 farklı ürünü bulunuyor:

  • Yumuşatıcı Krem:
  • Arındırıcı Peeling
  • Anti- Perspirant Ayak Spreyi
  • Topuk Bakım Kremi

Ben bu ürünlerden Arındırıcı Peeling olanı ve Anti- Perspirant Ayak Spreyi aldım. İhtiyacınıza göre bu dört üründen istediğiniz seti yapabileceğiniz firma tarafından belirtiliyor. Peki, ürünler vaad ettiğini sağlıyor mu? Bundan sonra yazacaklarım, kendi kullanıcı yorumumu içermektedir.

Huncalife Seasons Food Care Ayak Bakım Ürünleri Gerçek Kullanıcı Yorumu

Öncelikle ürünlerin fiyatından başlamak istiyorum. Oldukça ucuzlar. Kozmetikte göremeyeceğimiz fiyatlara satılıyorlar.

Seasons Anti- Perspirant Ayak Spreyi antiperspirant özelliği ile ayak terlemesini azaltmaya ve terleme ile meydana gelen kötü koku oluşumunu gidermeye yardımcı olduğu iddasında. Cilt tahrişlerini giderici özelliği de bulunduğu belirtilen sprey, allantoin içeriği ile ayaklarımıza ihtiyaç duyduğu nem ve yumuşaklığı kazandıracak diye belirtiliyor. İçerdiği mentol ile serinletici bir his vereceği söyleniyor.

Benim şahsi kanaatim, bu vaad edilen faydaların çok iddalı olduğu yönünde. Evet bir ferahlık hissi var fakat abartılacak bir etkisini görmedim.

Seasons Arındırıcı Ayak Peeling kremi, ölü deri hücreleri giderilirken içeriğindeki yeşil çay ve bambu özleri, ayakların canlanmasına, yorgunluğun atılmasına destek olur deniliyor. Gliserin pürüzlü kuru cildin yumuşamasını sağlar şeklinde bir tanıtımı mevcut.

Ben duştan sonra yumuşak deriye uyguladım, dendiği gibi peeling etkisini gördüm. Evet ayaklarda rahatlık sağlıyor, ölü deri hücre tabakasını atmanıza yardımcı oluyor.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Yukarıdaki ürünü de içeren hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

Huncalife Seasons Food Care Ayak Bakım Ürünleri ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

5 YORUMLAR

  1. Ayak bakımını çok önemseyen biri değilim normalde ama artık fark ettimki ayak bakımı ve sağlığı çok önemli hemen herkesin ayak bakımını sürekli yapması gerektiği görüşündeyim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here