Hi Level 39HL550 Yorumları

0

Bildiğiniz üzere A101 3 Ocak 2019 tarihinden itibaren yeniden marketlerinde Hi-Level Led Tv satışına devam edecek. Daha önce Hi-Level kullanmadığım için bu konuda çok fazla bilgi sahibi değildim. Bu sebepten bu cihaz alınır mı? Alınırsa fiyatı nasıl gibi sorularını bu işin uzmanı ev arkadaşım Rıfat’a sordum. Soru cevap şeklinde yazmadan direkt Rıfatın ağzından devam edeceğim.

Hi-Level Alınır mı

Neden alınmasın? Bu tarz cihazlar gerçek anlamda fiyat performans ürünü olarak üretiliyor. 39” bir LED tv fiyatına baktığın zaman bundan çok daha yüksek rakamlara satın alabilirken bu cihazı uygun fiyattan neden satın almayasınız ki?

Öncelikle bir Led Tvden beklentilerinizi sıralamak gerekiyor. Hi-Level hakkında çok fazla yorum okudum. Bir süredir ikinci televizyon olarak kullanmaya devam ediyorum. Ses benim için yeterli olmadığı için tek eksiğini sesi yazabilirim. Bunun dışında ikinci televizyon olarak kesinlikle kullanılabilir. 39” televizyonu birinci televizyonunuz olarak kullanmayı düşünüyorsanız zaten çok televizyon izlemiyorsunuzdur. Bu da almak için geçerli bir sebep olarak ön plana çıkıyor.

Hi-Level 39HL550 Fiyatı

A101 bu ürünü 1199 TL den satışa sunuyor. Bu ekrana sahip başka bir cihazı satın almak isterseniz aşağı yukarı 1300 – 1400 TL den başlayan fiyatlara satın alabiliyorsunuz. Bir de internette aşağı yukarı aynı fiyat aralığından satılan Hi-Level 39HL500 bulunuyor. Bir üst ürün olarak piyasaya sürülen 550 sürümünün daha yeni olduğunun da altını çizelim. Aradaki fiyat farkına değer mi? Zaten çok para oynamıyor ama yine de bir sonra ki sürümünün A101’den satıldığını bilin istedim.

Hi-Level Özellikleri

Bu televizyon 39” yani 99 cm ile satın alınıyor. Vestel servis güvencesi altında olması herhangi bir sorun olması durumunda doğrudan başvurduğumuz bir kaynak olarak dikkatleri üzerinde topluyor. Bunun dışında 1 scart girişi ve 1 usb girişi bulunuyor. Duyduğum kadarıyla en çok sorunu usb girişinden yaşıyormuş. Bunu da Vestel servis son derece kısa bir süre içerisinde çözüyor zaten. Bir de HDMI girişi bulunuyor. Dahili HD uydu alıcıya sahip olması ve taksitle satın alınabiliyor olması da diğer artıları arasında yer alıyor.

Bim Ürünleri Hakkında

Bu yazıyı yazmaya karar vermeden önce Bim Tavuk Fiyatları konu başlığı üzerinde yazmayı planlıyordum. Fiyat aralığında değişiklik olması durumunda yeniden güncelleme gereği duymuştuk.

Şimdilik tavuk fiyatları hakkında bir yazı yayınlamayacağım. Daha çok teknolojik içerikler üzerinden yazılar yayınlamaya devam etmeye karar verdim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here