Hemoroid Tedavisi: Hemoclin Jel-Sprey

9

[dropcap]H[/dropcap]emoroid, diğer adıyla basur birçok yetişkinin yaşadığı, hayat kalitesini ve yaşamı olumsuz etkileyen bir rahatsızlıktır. Bu yazımızda hemoroid tedavisi için kullanılan Hemoclin Jel ve Sprey hakkında gerçek kullanıcı yorumunda bulunacağız.

Hemoclin iki formda satılmaktadır:

 • Jel
 • Sprey

Hemoclin neye iyi gelir?

 • Antibakteriyel Etkilidir, Makatta İltihap Gelişimini Önler.
 • Rahat ve düzenli bir tuvalet alışkanlığı sağlar,dışkıyı sulandırır.Tuvalet yapılması sırasında oluşan zorlanma ve ıkınma nedenlerini önler.
 • Kanama, kaşıntı, ağrı, yanma, huzursuzluk şikayetlerinizi gidermeye yardımcı olur.
 • Hormon ve uyuşturucu madde içermez, kimyasal içerik taşımaz. Tamamen doğaldır.
 • Her yaş grubu hasta ve hamilelerde güvenle kullanabilir.
 • Sistemik etki göstermeyip kana karışmaz, sadece makat bölgesinde etkilidir.

Hemoclin fiyatı nedir?

30 TL ile 40 TL arası değişmektedir.

Hemoclin Jel nasıl kullanılır?

Az miktarda Hemoclin Jel’i parmağınıza sürüyorsunuz. Anal bölge içine ve çevresine uyguluyorsunuz. Jeli kullandıktan sonra, kurumasını önlemek için kapağını iyi bir şekilde kapayınız.

Hemoclin Sprey nasıl kullanılır?

Hemoclin sprey kutusu ele alınır, makat bölgesine, çevresine ve içine doğru 1-2 defa 5 cm mesafeden sıkılır.

Hemoclin Sprey-Jel Hakkında Gerçek Kullanıcı Yorumu

Hemoroid ciddi bir rahatsızlık. Bazı durumlarda cerrahi operasyon gerektiriyor. Yani sizdeki basur ne durumda öncelikli olan durum bu. İlaçlarla tedavi olacak durumda olmayan hastalarda ne yaparsanız yapın çözüm olmayacaktır. Çözüm cerrahi ise operasyon geçirmek kaçınılmaz.

Bunun dışında acılı yemekler, yanlış dışkılama uygulamaları, doğum, aşırı ıkınma, tuvalette çok durma gibi durumlarda makat bölgesi tahriş olabiliyor ya da o bölgedeki memeler iltihaplanabiliyor. Bu durumlarda geçici bir çözüm ve rahatlama ürünleri gerekebiliyor. Bu amaç için bu ürün kullanılabilir.

Jel iç bölge için, sprey dış bölge için kullanılabilir. O bölgenin hijnei için ve kaşıntıyı almak için tercih edilebilir.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

Hemoclin Sprey-Jel ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

Sağlıcakla kalın.

9 YORUMLAR

 1. Fiyat olarak yaklaşık 30 tl karşılığında almıştım, çok işe yarayan bir ürün eğer basur ile ilgili sorunlarınız varsa kesinlikle tavsiye ederim.

 2. Hemeroid için bir çok jel ve sprey bulunmakta bir çoğunuda denedim şahsen ben içlerinde en çok etkisini gördüğüm jellerden birisi hemoclin jel.

 3. Başımın belası olan hemeroid için ben jel ini tercih ettim ancak spreyini de deneyeceğim pek bir fark olmadığı söyleniyor ancak denemekte fayda var.

 4. Yazık verdiğim paraya inanipta sakin almayın hiç bir etkisi yok memethol bundan bin kat daha etkili ilk kullanımda etkisini gösteriyor bunda jel ile sprey bitirdim hiç bir ağrı kasinti vs giderme yok aksine daha çok siddetlendi yazık günah verdiğim paraya

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here