Expigment Leke Kremi

5

[dropcap]C[/dropcap]ilt lekeleri, genç-yaşlı birçok insanın üstünden gelmeye çalıştığı bir problemdir. Leke tedavisi için birçok krem ve ürün piyasada yer almakta. Leke probleminin  tedavisi için Bu yazımızda ilacın genel tanıtımına ve  Expigment Leke Kremi kullanan gerçek  kullanıcı yorumlarına yer vereceğiz. Expigment, cilt üzerindeki pigmentlerin renginin açılması sağlayarak yüz lekelerinin giderilmesi amacıyla kullanılan bir ilaçtır.

Expigment Leke Kremi etken maddesi nedir? İçinde ne var?

Krem içerisinde aktif madde olarak Hidrokinon yer almaktadır.

Expigment Leke Kremi Ne İçin Kullanılır?

  • Sivilce lekeleri
  • Yaşlılık lekeleri
  • Hamilelik izleri
  • Güneş izleri
  • Siyah nokta izleri
  • Pürüzlü cilt tedavisi
  • Koltukaltı ve genital bölge kararmaları

Expigment Leke Kremi yüzdeki cilt izlerini geçirir mi?

İlaç oldukça güçlü bir etken maddeye sahiptir. Uzun süreli kullanımlarda kişinin cilt yapısına bağlı olarak ciltte yer alan  izlerine olumlu etkileri olması beklenir.

%2 ile %4 arasındaki fark nedir?

Etken maddenin yoğunluğudur. Doktor tavsiyesine uyup alınız.

Koltuk altı kararması için kullanılabilir mi?

Evet. Expigment krem koltuk altı kararması ve genital bölge beyazlatma işlemleri için kullanılabilir.

Expigment nasıl kullanılır?

Öncelikle doktorunuzun tavsiye ettiği % olan ürünü alın. Kuru ve temiz cilde doktor tavsiyesine dikkat edip, genelde sabah ve akşam sürün. Güneşli günlerde dikkatli kullanın. Kararmalara neden olabilir.

Kızarıklık yaptı, normal mi?

Evet, ilaç kızarıklık yapıp pigmentleri beyazlatmakta, hatta ölü hücreleri soyup dökmektedir. Bu nedenle kızarıklık olması normal. Hatta bazı kişilerde yanma hissi de görülmektedir. Aşırı ve uzun bir süre görülmüyorsa süreç normal diyebiliriz.

Expigment Leke Kremi hakkında gerçek kullanıcı yorumları:

1)Hasas bir cilde sahip iseniz yüzünüz cayır cayır yanar, kıpkırmızı dolaşırsınız. Deriniz pul pul dökülür, acısına dayanıp kullanırsanız cildiniz bebek poposu gibi olur : )

2)Günde 2 3 kez sürerseniz tahriş edebilir dikkat edin. %4lük olanı akşamları günde 1 kez güneşe maruz kalmadan kullandım. ÇOK ETKİLİ dikkatli olun.

3)Güzel beyazlattı cildimi. kesinlikle sürekli kullanmamanız gerekiyor yoksa siyah kömür gibi yanık izi yapar.

4)Güneş lekelerine karşı doktorların da önerdiği ve reçeteye yazdıkları bir kremdir. Çok etkili. Ben de bugün itibariyle kullanmaya başladım. Sonuçları yazacağım.

5)Yüzümdeki izleri yok etti. Sürekli kullanmak gerekli. İlk hafta kızarma yaptı fakat sonra tertemiz bir cildim oldu. Böyle bildiğiniz domates gibi geziyorsunuz. Sonrasında soyulmaya başlıyorsunuz, zamanla kızarıklık ve soyulma olayı bitiyor. Bu ürünü kullanırken güneş koruyucu  kullanın mutlaka! Kokusu berbat.

6)Lekeleri en iyi açan kremdir. sivilce lekelerinde %50 oranında etkili iken, güneş lekesi ve çillerde % 90lara kadar başarılıdır. Hatta bazı lekeleri %100 geçirdiği de tarafımdan görülmüştür. Etki alanlarından bir tanesi de ağda sonrası oluşan lekeler. Hatta kadınların meşhur sorunu olan koltuk altı kararması için bile kullanılabilir.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

7)Krem anladığım kadarıyla %90 etkili bazı insanlarda etkisini göstermiyor. Bende aldım çok hafif çillerim ve renk düzensizliğim var. . Başlangıç olarak gerçekten güzel . Sonrası ne olur %100 geçirir mi düzelir mi bilemiyorum.

8) Koltuk altı kararmasından muzdariptim. Kullandım, ilk kullanmada etkisini gördüm.

Expigment Leke Kremi ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

Sağlıcakla kalın.

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here