Epson L386 Yazıcı

Öğretmen bir arkadaşım, öğrencileri için renkli bir yazıcıya ihtiyaç duymuştu. Araştırmaları sonucunda Epson  L386 yazıcı aldığını duydum. Hemen kendisine bu yazıcı hakkında ne düşündüğünü sordum. Bu makalemde Epson L386 yazıcısı hakkında gerçek bir kullanıcı yorumunu okuyacaksınız.

Epson L386, kartuşsuz bir yazıcı; mürekkep tankları var. Tarama ve kopyalama işleri yapılabiliyor. Wi-fi özelliği sayesinde cep telefonu ve diğer aygıtlarla kolaylıkla haberleşebiliyor.

Mürekkep tankları bayağı dolu geliyor. Epson, L386 müşterilerine ilk aldıkları mürekkep tankında 13.000 siyah-beyaz sayfa ve renklide ise 6.500 sayfaya kadar basım vaad ediyor. Paket içinde iki tane fazladan siyah mürekkep çıkıyor. Özelliklerinde 10 sayfa dakika hızına sahip olduğu belirtiliyor.

Epson L386 Yazıcı Hakkında Gerçek Bir Kullanıcı Yorumu

Öncelikle kullanım koşullarımdan bahsedeyim. Ben bir öğretmenim. 20 öğrencim var.  Okuma-yazma çalışmaları için renkli çıktı ihtiyacım vardır. Bu amaçla aramalarım sonucu Epson L386 yazıcısına ulaştım. Ürün güzel bir kutuda geldi. Vaad edilen ürünler içindeydi.

Aldığım çıktı örneği sayfalardan birini göstermek istiyorum:

Bu şekilde çıktılar alıyorum. Her gün çalıştırıyorum. Şu ana kadar herhangi bir sorun yaşanmadı. renkli çıktı vaadi olan 6500 leri görecek gibi gözüküyor.

Kurulumu zor olmadı. WİFİ kullandım sorun yaşamadım. Baskı kalitesi iyi. Sorun çıkarmıyor. Tank dolumu kolay.

Bu şekilde, bu amaçlar için çözüm arayan arkadaşlara tavsiye ederim.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

Epson L386 Yazıcı ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

Öğretmen bir arkadaşım, öğrencileri için renkli bir yazıcıya ihtiyaç duymuştu. Araştırmaları sonucunda Epson  L386 yazıcı aldığını duydum. Hemen kendisine bu yazıcı hakkında ne düşündüğünü sordum. Bu makalemde Epson L386 yazıcısı hakkında gerçek bir kullanıcı yorumunu okuyacaksınız. Epson L386, kartuşsuz bir yazıcı; mürekkep tankları var. Tarama ve kopyalama işleri yapılabiliyor. Wi-fi özelliği sayesinde cep telefonu ve diğer aygıtlarla kolaylıkla haberleşebiliyor. Mürekkep tankları bayağı dolu geliyor. Epson, L386 müşterilerine ilk aldıkları mürekkep tankında 13.000 siyah-beyaz sayfa ve renklide ise 6.500 sayfaya kadar basım vaad ediyor. Paket içinde iki tane fazladan siyah mürekkep çıkıyor. Özelliklerinde 10 sayfa dakika hızına sahip olduğu belirtiliyor. Epson L386…

Epson L386 Yazıcı

Toner Vaadi
Fiyat
Plastik Kalitesi
Baskı Kalitesi
User Rating: Be the first one !

Yazar: Ahmet ERTAN

Merhaba. Ben Ahmet ERTAN. 1Yorum sitesi yazı editörlerindenim. 2005 yılından beri yazarlık yapıyorum. Sitemizde, kendi deneyimlerimi ve çevremdeki arkadaşlarımın yorumlarını sizlerle paylaşıyorum. Bana iletişim bölümünden ve yorum kısımlarından her türlü işlem için ulaşabilirsiniz.

10 thoughts on “Epson L386 Yazıcı

  duran ak

  (Kasım 25, 2017 - 10:23 pm)

  Okula yeni başlayan oğlum için böyle birşeyler arıyordum, yeni karar ile Epson L386 almaya karar verdim bizim için yeterli seviyede bir ürün

   Ahmet ERTAN

   (Kasım 26, 2017 - 9:01 am)

   Sizin işinizi kolaylıkla görecektir.

  şerif ak

  (Kasım 28, 2017 - 4:53 pm)

  Bende böyle bir şey arıyorum ya çok kaliteli olmasada fiyat için çok uygun bir ürün sanırım.

  ali canönder

  (Kasım 29, 2017 - 8:18 pm)

  Bazen bilgisayardan birşeyleri çıkartmam gerekiyor böyle birşey hem küçük hemde bütçeyi zorlamayan bir ürün başlangıç için yeterli bir ürün sanırım.

  Ertan kır

  (Aralık 1, 2017 - 7:12 pm)

  Arada bir fotokopi çıkarmam gerekiyor çok üst seviye bir ürün gerekmiyor bana acaba bu ürün yetermi temel ihtiyaçlar için?

   Ayşe DİKMEN

   (Mart 2, 2018 - 1:54 am)

   Kesinlikle işinizi görür.

  mert sağlam

  (Aralık 2, 2017 - 7:10 pm)

  Bizim oğlanlar her gün en az bir kere fotokopiciye gidip geliyorlardı artık genel ihtiyaç haline gelmişti bize bu ürün uygun geldi bakalım nasıl sonuçlar alacağız.

  can aydogdu

  (Aralık 4, 2017 - 7:53 pm)

  Basit işlemlerim için ihtiyaç duyduğum sebepten aldım, basit işlerinizi yapmak için oldukça yeterli tavsiye ederim.

  Büşra Ahmetoğlu

  (Mart 21, 2018 - 1:30 am)

  Ofisimde bir yazıcıya ihtiyaç duyuyordum, küçük işlerim için çok işime yarıyor, öneririm.

  Vural Sahen

  (Nisan 3, 2018 - 9:45 pm)

  Kişisel kullanımım için aldım çok kullanışlı bir yazıcıdır almak isteyenlere öneririm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir