Epson L386 Yazıcı

10

Öğretmen bir arkadaşım, öğrencileri için renkli bir yazıcıya ihtiyaç duymuştu. Araştırmaları sonucunda Epson  L386 yazıcı aldığını duydum. Hemen kendisine bu yazıcı hakkında ne düşündüğünü sordum. Bu makalemde Epson L386 yazıcısı hakkında gerçek bir kullanıcı yorumunu okuyacaksınız.

Epson L386, kartuşsuz bir yazıcı; mürekkep tankları var. Tarama ve kopyalama işleri yapılabiliyor. Wi-fi özelliği sayesinde cep telefonu ve diğer aygıtlarla kolaylıkla haberleşebiliyor.

Mürekkep tankları bayağı dolu geliyor. Epson, L386 müşterilerine ilk aldıkları mürekkep tankında 13.000 siyah-beyaz sayfa ve renklide ise 6.500 sayfaya kadar basım vaad ediyor. Paket içinde iki tane fazladan siyah mürekkep çıkıyor. Özelliklerinde 10 sayfa dakika hızına sahip olduğu belirtiliyor.

Epson L386 Yazıcı Hakkında Gerçek Bir Kullanıcı Yorumu

Öncelikle kullanım koşullarımdan bahsedeyim. Ben bir öğretmenim. 20 öğrencim var.  Okuma-yazma çalışmaları için renkli çıktı ihtiyacım vardır. Bu amaçla aramalarım sonucu Epson L386 yazıcısına ulaştım. Ürün güzel bir kutuda geldi. Vaad edilen ürünler içindeydi.

Aldığım çıktı örneği sayfalardan birini göstermek istiyorum:

Bu şekilde çıktılar alıyorum. Her gün çalıştırıyorum. Şu ana kadar herhangi bir sorun yaşanmadı. renkli çıktı vaadi olan 6500 leri görecek gibi gözüküyor.

Kurulumu zor olmadı. WİFİ kullandım sorun yaşamadım. Baskı kalitesi iyi. Sorun çıkarmıyor. Tank dolumu kolay.

Bu şekilde, bu amaçlar için çözüm arayan arkadaşlara tavsiye ederim.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

Epson L386 Yazıcı ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

10 YORUMLAR

  1. Bazen bilgisayardan birşeyleri çıkartmam gerekiyor böyle birşey hem küçük hemde bütçeyi zorlamayan bir ürün başlangıç için yeterli bir ürün sanırım.

  2. Bizim oğlanlar her gün en az bir kere fotokopiciye gidip geliyorlardı artık genel ihtiyaç haline gelmişti bize bu ürün uygun geldi bakalım nasıl sonuçlar alacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here