En İyi Kırışıklık Kremi

0

En İyi Kırışıklık Kremi

Kırışıklık kremi, cilt bakımının uzun vadesidir, aylarca hatta yıllarca sonuç göstermeyecek günlük bir rutine bağlılıktır. Kırışıklıklar için tezgah üstü hızlı bir çözüm yok – hiçbir şey bir gece sotere edemeyiz ve ertesi sabaha kadar kırışmaz bir şey yapamazız. En iyi kırışıklık kremleri söz konusu olduğunda, rutine yatırım yaparız ve belli bir dereceye kadar, parmaklarımızı 10 ila 20 yıl sonra, onlar olmadan 10 veya 20 yıl daha genç görebiliriz.

Bu yüzden, en güçlü kırışıklık savaşçılarının arkasındaki bilim – retinol, bir, ama alfa hidroksi asitler ve hiyalüronik asit gibi humektantlar – arkasındaki bilimin, ince çizgilerin ve yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltmak için çalıştıklarını söylüyor. Kötü haber: Ucuza gelmiyorlar.

Bizim iki genel favoriler Dr Dennis Gross Ferulic Asit + Retinol Parlatıcı Çözüm (88 $) ve, eğer bunu karşılayabilir, La Prairie Hücresel Güç Şarj Gecesi(530 $). Tüm 112 kriterlerimizi karşılayan sadece iki ürün vardı. Bunlar, kırışıklıkları geri almak ve cildin genç ve sağlıklı görünmesini sağlamak için retinoidler ve eksfolyantlar içerir. Ayrıca sodyum hyaluronat – cildin dolgun ve sıvı halde kalmasına yardımcı olan süper şarjlı bir nemlendiricidir. Özellikle retinoidler son derece hassas olduğundan ve kolayca degrade olduklarından, her iki formülden de ışık, hava ve kirli parmaklara maruz kalmayı en aza indirgeyen ambalajları kullandıklarını takdir ettik.

En iyi kırışıklık kremlerimiz: Dr. Dennis Gross Parlatıcı Çözüm (solda) ve La Prairie Hücresel Güç Şarj Gecesi.

Bu ikisi arasındaki gerçek fark dokudır: Dr. Dennis Gross Parlatıcı Çözüm bir damlalık ile uygulanan ince, hafif bir serumdur. La Prairie, sevdiğimiz soluk bir narenciye kokusuyla kremsi, lüks his veren bir losyon. Seçiminiz bütçenize ve kişisel tercihinize göre gelir.

Ayrıca, ürünü hava ve ışığa maruz bırakan küvetlere ( Dr. Dennis Gross Anti-Aging Nemlendirici ve O Kozmetik Nemlendirici Süper Krem ) sahip olduklarından ya da onlar için çok mükemmel olmayan bir dizi koşucu bulduk. sodyum hiyalüronat eksikliği ve bağımsız bir nemlendirici ( RoC Gece Kremive Sıradan Retinoid Emülsiyon ) ile eşleştirilmesi gerekir . Yine de, etrafta alışveriş yapmak isterseniz, bu markalar bir dizi fiyat noktasında uygun seçenekleri temsil etmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here