En İyi Göz Kremleri

0

En iyi göz kremi ince çizgileri pürüzsüzleştirir ve kırışıklıkların azalmasına neden olur, yaşlanmanın görünümünü tersine çevirir. İşi yapmak için gerekli olan peptidler, retinoidler, antioksidanlar ve nemlendiriciler ile altı formül bulduk. Göz kırışıklıkları ve elastikiyet üzerindeki etkileri görmek için her ay hergün krem ​​sürmeniz gerekecek, ancak bu arada, ipeksi bir cilt hissi ve hoş kokusu onları uygulamaktan keyif alıyor.

En İyi 6 Göz Kremi

  • Göz Onarım Kremi Altında Kate Somerville Line Release En İyi Gece Kremi (Orta Kapama)
  • İnsanlara Gençlik Çağı Önleme Superfood Göz Kremi En İyi Gece Kremi (Işık Kapsama)
  • SkinMedica Kaldırma Göz Serumu En İyi Gece Kremi (Ağır Kapsama)
  • Mizon Kollajen Güç Sıkılaştırıcı Göz Kremi En İyi Gündüz Kremi (Orta Kapama)
  • Botanikler All Bright Refreshing Eye Roll-On En İyi Gündüz Kremi (Işık Kapsama)
  • Peptidler ile Cilt Çamaşır Kırışıklık Karşıtı Göz Kremi En İyi Gündüz Kremi (Ağır Kapsama)

Göz Bakımı Krem Altında Kate Somerville Line Release

Neden onu seçtik?

Mükemmel orta tutarlılık

Kırışıklıklar için retinoid bazlı göz kremi mi arıyorsunuz? Normal bir cildiniz varsa orta ağırlık formülü başlamak için en iyi yerdir. Kate Somerville Line Release Göz Altı Göz Kremi , cildinizi nemlendirilmiş ve yenilenmiş hissederek, cildinizde nemden etkilenmeden 20 dakika veya daha sonra cildinizdeki nem oranını hissetmenize rağmen, cildinizin nemini hissetmenize yetecek kadar yeterli bir tutarlılık sağlar.

Hassas dağıtıcı

Kate Somerville, bu ürün için en sevdiğimiz konteynır stilinde bir pompa dağıtıcısına ihtiyaç duyuyor.

Koku ücretsiz

Diğer tasarım seçenekleri ilk ikisinde hafifçe çiçek (neredeyse şifalı) bir koku taşırken, Kate Somerville neredeyse kokusuzdur. Parfüm eksikliği cilt hassasiyeti için önemlidir, ancak güçlü veya bitkin kokular ile güzellik ürünleri tarafından kapatılmışsanız da bir nimettir.

Dikkate alınması gereken noktalar

Pahalı

Küçük bir pompa şişesi için yüz dolarlık bir ücretle, Kate Somerville’in formülü yüzünüzü rahatlatıyor, ancak bütçenize uygun değil. Ama sonuçta, bu kadar etkili ve kaliteli bir ürüne para harcamak, tatmin edici olmayan bir taklitçiden çok daha iyidir.

İnsanlara Gençlik Çağı Önleme Superfood Göz Kremi

Neden onu seçtik?

Hızlı emici

Hafif gece kremleri çabuk emilir: Bir veya iki dakika sonra, bir şey koyduğunuzu söylemek zor olabilir. Bu kategoriyi yağlı ciltler ya da ağır losyonların dokularını sevmeyen kişiler için tavsiye ediyoruz. Çoğumuz denediğimizden, Gençlerin Göz Yaşını Önleme Superfood Göz Kremi , açık bir seçimdi. Tüm retinol bazlı gece göz kremimizin en yüksek emicilik derecesini aldı ve cildimizin pürüzsüz ve yumuşak olmasını sağladı.

Tester favori

YTTP, test ettiğimiz kişilerin mutlak favorisi olma onurunu elinde tutuyor – daha fazla insan denediğimiz diğer kremlerden “en iyi göz kremi” olarak adlandırılıyor.

Paraben içermez

Jüri, bazı raporlarda parabenlerin düşük, tekrarlı dozlarda tehlikeli olup olmadığı konusunda hala kararlıdır . Ama eğer koruyucunuzu güzellik rejiminizden uzak tutmanız sizin için önemliyse, YTTP’nin bu durumdan kurtulduğunu duymaktan memnun olacaksınız – bu iddiayı gerçekleştirebilecek en iyi seçimlerimizden tek göz kremi.

Dikkate alınması gereken noktalar

Kavanozda gelir

YTTP’nin birçok olumlu yanı vardır, ancak aynı zamanda dikkate değer bir dezavantajı vardır: İçerideki maddeleri içeriye yayan ve bir pompa ya da sıkma tüpünden daha fazla ışık veren bir kavanoz içinde gelir. Kremin etkisini korumak için, sadece ellerinizi yıkadıktan ve karanlık ve serin bir yerde sakladıktan sonra uygulamak için daha dikkatli olmanız gerekir.

SkinMedica Kaldırma Göz Serumu

Neden onu seçtik?

Kuru ciltler için ekstra nemlendirme

Retinoid bazlı ürünlerimizden sadece bir tanesi gerçekten ağır bir kapsama sahipti: SkinMedica Kaldırma Göz Serumu . Testcilerin çoğu bu seçeneğin büyük hayranı değildi. Sürekli olarak yapışkan ve “gloopy” olarak adlandırıldı ve birkaç testçi, cildinin içine hiçbir şekilde nüfuz etmediğini, bunun yerine kalın bir tabakada oturduğunu hissetti. Son derece kuru bir cildiniz varsa, SkinMedica’nın başka bir yere almadığımız ekstra bir hidrasyon seviyesi sunma gücüne sahip olduğunu belirtti, bir testçiyi kremayı “kalın ve lüks” olarak tanımladı.

Dikkate alınması gereken noktalar

Hassas veya yağlı ciltlerle uyumlu değildir

Testcilerin çoğu bu seçeneğin büyük hayranı değildi. Sürekli olarak yapışkan ve “gloopy” olarak adlandırıldı ve birkaç test cihazı, annenizin bir kez burnuna dolup taşan güneş kremi gibi üstüne oturmak yerine, cildinin içine girmediğini hissettiler. Her şey cilt tipine ve kişisel tercihlere indirgeniyor: Yağlı cilt üzerinde aşırı güçlenmenin, sabit kurulukla mücadele eden birisinin kutsanmış bir rahatlaması olması muhtemeldir.

Mizon Kollajen Güç Sıkılaştırıcı Göz Kremi

Neden onu seçtik?

Pürüzsüz ve emici

Gün boyunca giyilebilen peptit bazlı bir formül arıyorsanız, yolun orta kısmındaki emiciliğin yanı sıra , Mizon Kollajen Güç Sıkılaştırıcı Göz Kremiemin bir bahistir. Testers, cildinin, nemlendirici bir makyaj tabakası gibi süren ince bir tortu ile pürüzsüz ve nemlendiğini belirtti.

Kullanımı kolay dağıtıcı

Test cihazları, Mizon’un temel sıkma borusuyla doğru miktarları dağıtmakta zorlanmadı.

satın alınabilir

Mizon, sadece 10 $ ‘ın altında bir fiyata satılıyor – hiper-pahalı iksirler pazarında çalmak.

Dikkate alınması gereken noktalar

Hafif yağlı kalıntı

Eğer üzerlerine krem ​​püskürttükten sonra ellerini yıkamak için cazip birisi isen o zaman, ancak oradaki Mizon kalıntısı seni çıldırtabilir. Aramızdaki hidrat tutkunları, nihayetinde nihayetinde aradıkları son etkiyi hissetmek için nem hissi buldular.

Botanikler All Bright Refreshing Eye Roll-On

Neden onu seçtik?

İnanılmaz hafif

Hafif, hızlı emilen gündüz kremi için, Botaniklerin Tüm Parlak Yenileyici Göz Yuvarlağı , test ettiğimizlerin favorisi oldu. Cilt, bu doğal göz kreminden neredeyse hiç yatmayan, “görünmez” bir kaplama tabakasıyla pürüzsüz ve nemlendirilmiş hisseder.

Genius uygulaması

Test cihazları da uygulama stilini çok sevdi. Botanikler, gözlerinin altında harika bir his veren metal bir silindir topu olan bir sıkma borusu kullanır. Şişmanlık ile ilgili endişeleriniz varsa, küçük bir sabah uyandırma ve günlük hazırlık çalışmalarınıza iki-in-one destek. Hatta bir adım daha ileri gidebilir ve buzdolabında saklayabilirsiniz.

Mükemmel fiyat

Bu akıllıca tasarlanmış ve formüle edilmiş gündüz kremi, on ila yirmi dolar arasında gezinirken, bir savurganlık hissi veren bir pazarlık.

Dikkate alınması gereken noktalar

Rasyona zor

Silindir top aplikatörünün kolaylığını ve eğlencesini oy birliğiyle kabul ettik, ancak bu uygulama stilinin, ne kadar ürün kullandığınızı tam olarak söylemesini sağladığını belirtti.

Peptidler ile Cilt Çamaşır Kırışıklık Karşıtı Göz Kremi

Neden onu seçtik?

Kremalı hissediyorum

Peptidler içeren Skin Çamaşır Kırışıklık Karşıtı Göz Kremi , test cihazlarının favorilerinden biri olarak belirlediği ipeksi, kremsi bir cilt hissinin ardında bırakır. Diğer kalın kremlerin aksine, bu oldukça hızlı bir şekilde emer. Cildiniz yağlı veya yapışkan değil, beslenmiş ve nemlendirilmiş hissedecektir.

Düzenli ve hassas ambalaj

Skin Laundry, küçük ve doğru miktarları dağıtmayı kolaylaştıran bir tüp içinde paketlenir.

Dikkate alınması gereken noktalar

Yağlı veya hassas ciltler için en iyisi değil

Skin Laundry’in lüks kıvamı, tipik olarak kalın kremlerden uzak duran test cihazlarını bile rahatsız etmese de, kolayca tahriş olmuş cildiniz varsa, yoğunluğun aşırı kayganlık veya tıkanıklık olduğunu kanıtlayabilir.

Sizin için doğru göz kremi nasıl bulunur

Göz kremi uygulamak istediğiniz zaman karar verin

Sizi sakinleştirmek için bir sabah rutinini mi yoksa sizi sakinleştirmek için bir gece rutinini mi tercih edersiniz? Bu bir düşüncedir, diğeri retinoid kullanmak isteyip istemediğinizdir. Bunlar sadece gece kremlerinde bulunur ve piyasadaki en hızlı etkili ve iyi araştırılmış kırışıklık karşıtı ajan olarak kalırlar.

Bununla birlikte, bu madde sınıfı güneş ışığına maruz kaldığında etkisiz hale gelir. Gündüz kremleri, güneş ışığına karşı daha az hassas olan ve cildi tahriş etme olasılığı daha az olan anti-aging bilimine daha yeni katılan bir peptit içerir. Flipside: sonuçların daha uzun süre beklemesini bekliyoruz.

Hafif, orta ve ağır tutarlılıklar arasında seçim yapın

Ardından, hızlı bir şekilde emen hafif bir losyonu tercih edin ( Gençlik için İnsanlara (retinoid) ve Botanikler Tüm Parlak (peptid) gibi ) ya da Cilt Çamaşırı(retinoid) ya da SkinMedica (peptit) gibi ciltte kalan daha zengin bir krem. . Nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, Kate Somerville’in Line Release retinoid krem veya Mizon’un peptit kreminin sunduğu orta ağırlık kapsamını öneriyoruz .

Tencere veya kavanozdan kaçının

Göz kremi hava ve güneş ışığı ile daha az temas halinde, daha iyi. Retinoidler , ışığa ve oksijene maruz kaldıklarında bozunmakta , daha az etkili olmaktadırve peptitler de oksidasyona karşı duyarlı olabilmektedir . Pompalar ve tüpler, içeriklerini açık tencerelere göre daha iyi korur ve aynı zamanda küçük bir ürün parçasını daha kolay parçalara ayırır. Porsiyon kontrolü eksikliği, özellikle lüks bir favori için doluysa, bir sıkıntı, aynı zamanda bir atık.

Yavaşça bütünleşsin

İster retinoid veya peptit bazlı bir ürün seçin, özellikle hassas bir cildiniz varsa, cilt bakım rutininize yeni malzemeler ekleyerek zaman ayırın. Kremayı haftada bir ya da iki kez uygulayarak başlayarak, cildinizin yeni rutine göre ayarlanmasını bekleyin. Bu, cildinizin yeni göz kreminizdeki bileşenlere karşı hassas olup olmadığını kontrol etmenin kolay bir yoludur – tahriş olmuş cilt kaşıntılı hisseder ve kırmızı görünecektir. Retinoid bazlı bir gece kremi kullanıyorsanız, tahriş veya kızarıklık bunun yerine peptid bazlı gündelik kremaya geçmek için bir işaret olabilir.

Göz Kremi SSS

Benim cilt tipim nedir?

Paula’nın Seçimi, cilt tiplerini üç kategoriye ayırır: Kuru, Normal ve Yağlı . Seninkini bulmak için yüzünü yıkamayı ve herhangi bir ürün kullanmadan iki saat beklemenizi tavsiye ediyorlar. Cildiniz pul pul görünüyor veya sıkı hissediyorsa, kuru cildiniz var. Parlak ve kaygan? Yağlı. Ne? Ya normal cildiniz ya da yağlı ve kuru bölümler bir arada.

Gün boyunca gece kremi giyebilir miyim?

Gece kremleri retinoid içerdiğinden gün ışığı kullanımı için tavsiye edilmez. Retinoidler etkilidir çünkü ölü deriyi temizleyen güçlü bir peeling etkisi vardır. Retinoidin gücüne ve cildinizin hassasiyetine bağlı olarak, bu soyulma cildinizi UV ışınlarına karşı daha hassas hale getirebilir . Tek kolay düzeltme: Üstte güneş koruyucu kullanın. Daha iyi bir çözüm: Peptit bazlı bir göz kremine geçin.

Shainhouse, peptitleri “kolajen ve parçalanmış proteinler” olarak tanımlayan kolajen ve proteinlerin küçük parçaları olarak tanımlamaktadır. Zamanla, cildi kalınlaştırmaya ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olabilir. ”Retinoidlerin aksine, peptitler güneş ışığına maruz kaldıklarında stabildir (araştırmalar güneş ışığının retinolleri azaltabileceğini ve daha az etkili hale getirebildiğini gösterir ). Geceleri bir peptit gündüz kremi giymenizi engelleyecek hiçbir şey yok.

Göz kremi koyu halkaları düzeltir mi?

Koyu halkalar genetik, dolaşım sorunu ya da yaşlanmanın doğal bir sonucu olabilir: Dr. Greene , yaşlandıkça yüz anatomimizin değiştiğini, bu da göz çevresindeki cildin ne kadar pürüzsüz veya düzensiz olduğuna katkıda bulunduğunu açıklıyor. Kan dolaşımını ( kafein gibi ) veya kan pıhtılaşmasını ( Vitamin K gibi) iyileştiren , şişkinliği ve koyu halkaları teorik olarak azaltacak birçok göz kremi bileşeni vardır . Ancak cildinizin dış tabakası , bu bileşenlerin çoğunun derinlemesine nüfuz etmesini önlediği için istilacıları koruyan iyi bir iş çıkarır.

Koyu halkalar için çoğu göz kremleri, koyu halkalar üzerinde renklendirmek için pigmentlere veya dolgunun optik yanılsamasını sağlamak için mika veya inci tozu gibi yansıtıcı materyallere dayanır. ( Optikler ile ilgileniyorsanız , Olay Regenerist Mikro Şekillendirici Göz Girdabı ve Olay Gözleri Aydınlatıcı Göz Kremi , karanlık çevrelerin gizlenmesine yardımcı olmak için hem mika’ya güvenir.)

Parabenler kötü mü?

Parabenler, kozmetikte yaygın olarak bulunan koruyucuların yanı sıra diş macunu, deodorant ve şampuan gibi diğer hijyen ürünleridir. Bakteri ve mantarların büyümesini engellemek için kullanılırlar – gözlerinizin etrafında kesinlikle istemediğiniz şeyler. Fakat son zamanlarda paraben maruziyetinin bazı kanser türlerine bağlı olduğu korkusuyla incelemeler yaptılar. Parabenleri çevreleyen daha büyük sorulardan biri, özellikle tipik bakkalların% 90’ından fazlasını içerdiği için , küçük dozlarda güvenli olup olmadıkları, ancak büyük dozlarda biriktikleri için zararlı olmalarıdır. Diğer bir deyişle, sadece diş macunlarınızda parabenler varsa, ancak günlük olarak kullandığınız her üründe bulunmuyorlarsa iyi olmayabilirsiniz.

Tüm danışman dermatologlarımız ve kozmetik kimyagerlerimiz, parabenlerin gerçekten zararlı olup olmadıklarına karar vermek için yeterli bilimsel veri olmadığını kabul ettiler. Bununla birlikte, parabenler için bu alternatifleri aramaya teşvik ettiler. Zorluk, pek fazla değil.

Potansiyel olarak zararlı olabilecek diğer maddeleri karıştırdıktan sonra sadece üç paraben içermeyen seçenek bulabiliriz: Her iki ışıltılı olay göz kremleri , insanın orta ağırlıkta gece kremi için olduğu gibi paraben içermez . Ayrıca bulabileceğiniz bir dördüncü var: Perricone MD Cold Plasma Yaşlanma Karşıtı Göz Bakımı . Ancak Amazon, Ulta ya da Sephora gibi perakendecilerin geniş çaplı olarak bulunmadığı ve bunu test için getiremediğimiz oldu.

Göz kremi çalışmıyorsa ne olur?

Günde en az altı aydır göz kremini kullanıyorsanız ve hala bir fark görmediyseniz, daha güçlü seçenekler vardır. Kozmetik enjeksiyonları ve reçete dayanımlı retinoidler ikidir. Her ikisi de bir konsültasyon için bir dermatolog veya plastik cerrah görmeyi gerektirecektir.

  • Genellikle doğal olarak nemlendirici hiyaluronik asitten oluşan dolgu maddeleri , cilt altından ve kırışıklıkları yumuşatmak için enjekte edilebilir. Bir profesyonel hangi dermal dolgu maddesinin en iyi ve nerede olduğunu belirlemenize yardımcı olacaktır.
  • Reçeteli retinoid kremler inatçı kırışıklıklar için başka bir seçenektir, ancak dikkatle kullanılmalıdır. Hassas bir cildiniz varsa , soyulma, dökülme, kuruluk veya akne alevlenmelerine neden olma potansiyeli vardır . Bir dermatolog, retinoidin gücünün cildinize uygun olduğunu bulmak için sizinle birlikte çalışabilir.

Bizim Göz Kremi İnceleme: Summed Up

Göz kremi
En iyisi
Retinoidler
Peptidler
Alfa hidroksi asit
Koku ve mineral yağ içermez
Göz Bakımı Krem Altında Kate Somerville Line Release
Orta Ağırlıklı Gece Kremi
İnsanlara Gençlik Çağı Önleme Superfood Göz Kremi
Hafif Gece Kremi
SkinMedica Kaldırma Göz Serumu
Ağır Gece Kremi
Mizon Kollajen Güç Sıkılaştırıcı Göz Kremi
Orta Boy Gündüz Kremi
Botanikler All Bright Refreshing Eye Roll-On
Hafif Gündüz Kremi
Peptidler ile Cilt Çamaşır Kırışıklık Karşıtı Göz Kremi
Ağır Gündüz Kremi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here