Eeose Beard Sakal Bıyık Serumu

4

Erkeklerin yüz hatlarında önem verdikleri unsurların başında sakal ve bıyıklar geliyor. Erkekler arasında sakal ve bıyık bölgelerinde seyreklik olması, estetik olarak hoş karşılanmıyor. Erkekler traş olsa bile sağlıklı, tam ve gür sakal-bıyık tercih ederler. Bu konularda sorun yaşayanların tercihe ettiği ürünlerin başında Eeose Beard Sakal Serumu gelmektedir. Bu yazımızda, ilgili serum hakkında genel bilgiler, kullanımı ve gerçek kullanıcı yorumlarına yer vereceğiz.

Eeose Sakal Serumu, sakal ve bıyıkları, ihtiyacı duyulan maddelerle besler ve bakım yapar . Fransız Dermscan Laboratuvarları’nda geliştirilmiştir. Sakal ve bıyık miktarında eksiklik, boşluk olan ve güçlendirici bir tedavi arzulayanlar için geliştirilmiştir. EEOSE Ultra Forte Sakal Serumu da firmanın bir diğer ürünüdür. Daha farklı aktif maddeler içermektedir.

Eeose Sakal Serumu nasıl kullanılır?

Hergün günde sadece bir kez uygulanır.

Uygulama öncesi sakal varsa traş edilmelidir.

Temiz cilde, nemlendirici bir krem ya da losyon sürer gibi kullanılır.

Hafifce masaj yaparak cilde yedirilir, durulanmaz.

Eeose Sakal Serumu ne kadar süre kullanılır?

4 ay boyunca hergün düzenli kullanılması önerilir. Eğer tüm sakal bölgesinde kullanılacaksa, 6 ay kullanılmalıdır. 1 şişe 1.5 ay yetmekte.

Eeose Sakal Serumu Kullanan gerçek kullanıcı yorumları:

1) Erkek kardeşim bunu kullandı ama pek randıman alamadı.

2)Merak edip aldım bir tüp. Sakal çıkmasını istediğiniz bölgeye sürün sadece diyor. Bu nedenle sadece bıyık ve dudağın alt kısmına sürüyorum. Bir süre kullandım. Her gece yatmadan evvel bıyık ve dudağın alt kısmını jilet ile kesip, bu ürünü sürdüm. Her gün kestiğim için nasıl sonuç elde ettiğini anlamak da zor oluyor. Ben de bir süre kesmedim, sakalın nasıl çıktığını görmek adına.

Şöyle diyeyim; olmayanı çıkarmıyor. Eğer sürülen yerde kıl kökü yoksa yapacak bir şey yok fakat tüy gibi olan kılları, sertleştirip kalınlaştırdığını söyleyebilirim. Bunun her gece jilet vurmak ile ne kadar alakası var orası da ayrı bir mevzu tabi. Belki de plasebo etkisidir bilemiyorum ama yakın çevrem ile konuştuğumda fark ettiklerini söylüyorlar. Umarım istediğim sonucu alırım.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

Benzer bir ürün olan Myman Sakal Serumu da mutlaka okumalısınız.

Eeose Sakal Serumu ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

Sağlıcakla kalın.

4 YORUMLAR

  1. Eeose ürünlerine genelde güvenirim, sağlıklı ürünler oluyor. Bu sakal serumunu da denedim ancak ne yazık ki pek iyi sonuç elde edemedim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here