DKNY Men Erkek Parfümü

0

Cilt Tipi

Tüm cilt tipleri için uygundur.

Ürün Özellikleri

Esans: Oryantal

DKNY erkek kokusu, iş merkezindeki şehir hareketliliğini, yerlaşim yerindeki seçkin sakinliği ve sokağın ritmini yakalayan erkek için yaratılmıştır. DKNY erkek kokusu, ona dokunan erkeğin ruhunu yansıtan hareketlilik, ferahlık, yalınlık uyumu üzerine kurulmuştur.

Tepe Notası: Mandalina, Zencefil, Sarmaşık Yaprakları Kalp Notası: Ardıç Meyvesi, Beyaz Baharat Karışımı,

Dip Notası: Akça Ağaç, Sandal Ağacı

Ürün Avantajları

Bir parfümden çok daha fazlasını bulacaksınız.

Ürün Kullanımı

Temiz tene ve kıyafete istenilen sıklıkta uygulanabilir.

DKNY Men EDT Erkek Parfüm, şehirli erkeklerin aktif ve karizmatik yönünü yansıtan turunçgil ağırlıklı bir koku. Parfüm açılış notalarında turunçgil yoğunluğunda olsa da zamanla yerini egzotik ardıç ve sandal ağacı esanslarına bırakıyor. Yoğun esansları sayesinde günün her anında her yaştan erkeğe uyum sağlayacak bu koku; erkeklerin güçlü yönlerini ortaya koyuyor ve fresh bir his bırakıyor.

Eklektik ve Temiz

  • Yaz günlerinde oldukça ferah bir his uyandıran bu notalar kış ve bahar aylarında kullanıma da uyum sağlıyor. İlk sıkışta alınan turunçgil kokusu, güne zinde başlamanız ve yenilenmiş hissetmeniz için soft fakat kalıcı bir açılış yapıyor.
  • Orta ve alt notalarda yerini odunsu kokulara bırakan turunçgil, parfümün sıcak, tatlı fakat dengeli, baymayan bir hal almasına yardımcı oluyor.
  • DKNY Men, içeriğindeki özlerin meyveli ve odunsu karışımı sayesinde doğanın uyanışını ve renklerini çağrıştırıyor.
  • İçeriğindeki esansların yoğun olması kalıcılığını arttırırken, esansların dengeli dağılımı her mevsim kullanmanız için harika bir karışım sunuyor.
  • Yaz mevsimlerinde bunaltıcı sıcaklarda kullanıldığında sakin, yenilenmiş ve berrak bir koku deneyimi sunan DKNY erkek parfümü, kış aylarında ise kalıcı yapısı nedeniyle kıyafetlerinizden ve teninizden kolay ayrılmıyor.

Ürün İçeriği:

DKNY Men, 100 ml’lik sade fakat şık; uzun ince ve beyaz bir şişe içerisinde kullanımınıza sunuluyor. Şişenin boyutu ve uzun ince yapısı çantada taşıma kolaylığı sağlıyor. 100 ml olması ve kalıcılığı ile uzun süre yanınızdan ayırmayacağınız parfümü, renksiz yapısı nedeniyle cildinize ve kıyafetlerinize istediğiniz sıklıkta uygulayabiliyorsunuz.

Üst notalar; Zencefil, turunçgil

Orta notalar:Ardıç, sarmaşık

Alt notalar: Sandal ağacı, akçaağaç

Kokuda göze çarpan en belirgin özelliklerden bir tanesi ise her notada farklı bileşenlerden gelen özgün karışım. DKNY Men EDT erkek parfümü, günün her anında parfümün teninize farklı oturmasına sebep oluyor ve günlük yaşamın getirdiği spontan ve hızlı tempoya ayak uydurmanızı sağlıyor.

Açılış notasının turunç olması, parfümü teninize sabitlemek için meyvemsi bir başlangıç yaparken üzerine eklenen sandal ağacı, akçaağaç ve sarmaşık yaprakları parfümün temiz ve aromatik karakterini oluşturuyor.

DKNY: New York Sokaklarından İlham Alan Kalite

1989 yılında Donna Karan tarafından kurulan DKNY şehirli yaşamın gündelik aksamalarına, kimi zaman sıradan ve durgun kimi zaman yoğun ve baş döndürücü temposuna ayak uydurabilmeniz için sade ve kaliteli tasarımlar üretmeyi amaçlıyor. Günün her anında değişen planlarınız, tarzınızdan ödün vermeden şık görünme isteğiniz Donna Karan için ilham kaynağı oluyor. Ünlü tasarımcı Donna Karan için bu tarzı oluşturmanın ve stilinizle fark yaratmanın önemli unsurlarından birini de koku oluşturuyor. Donna Karan’ın özgün ve kaliteli anlayışı; enerjik, şık ve güçlü görünmesinin yanında kokunuzla da temiz ve güven veren bir izlenim bırakabilmenize yardımcı oluyor. DKNY Men erkek parfümü, özgüvenli ve ağırbaşlı bir erkeğin, eğlenceli ve yaratıcı yönünü de temsil eden, özellikleriyle tüm duyuları uyarıyor ve tamamen kalite kokuyor.

Her Yaştan Erkeğin İhtiyacını Karşılıyor

Parfümü, 20 cm uzakta tutarak gün içerisinde istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz.

DKNY Men EDT 100 ml erkek parfüm, okula yetişmekte olan genç bir erkeğin veya toplantıdan çıkıp bir iş yemeğine yetişecek olan olgun bir erkeğin ihtiyaçlarına aynı oranda cevap verebilecek aktif ve oturaklı yapıyı içeriğinde barındırıyor.

Şehirli erkeklerin bir gün içerisinde harcadığı enerji, yoğun tempolu yaşam tarzı düşünülerek geliştirilen koku, turunçgilin neşeli ve genç ruhunu doğadan gelen sakin ve bilge ruhla birleştiriyor. Bu nedenle her yaştan erkeğin kullanımına uygun, gece veya gündüz aktivitelerinizde çekinmeden kullanabileceğiniz etkileyici bir parfüm olarak fark yaratıyor. Bu anlamda da oldukça özgün olan parfüm; yaşınız veya işiniz ne olursa olsun kendine has özellikleriyle güçlü duruşunuzu yansıtmaya yardımcı oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here