Cosmed Kızarıklık Karşıtı Onarıcı Bakım Kremi

İnsanların sosyal iletişiminde, yüz cildi çok önemlidir. Sözlü iletişimde insanların birbirine ilk baktıkları yer yüzümüzdür. Yüzde yer alan kızarıklıklar, sosyal iletişimde kişide güvensizliğe ve sıkıntılara neden olabilir. Cosmed kızarıklık karşıtı onarıcı bakım kremi, bu amaçla üretilmiş bir üründür. Kızarıklıkları azaltma ve yok etme iddiasındadır. Bu yazımızda, bu cilt kremi hakkında detaylı bilgilere ve kullanıcı yorumlarına yer vereceğiz.

Cosmed Ultrasense Krem ne işe yarar?

Bu cilt kremi, damar içi dengelerin düzenlenmesine ve cilt üzerindeki kılcal damar görünümünün azaltılmasına yardımcı olan formüle sahiptir. Bu sayede yüzdeki kızarıklıkların azalmasına, yatışmasına ve yok olmasını sağlar.  İşlev bozukluğuna bağlı yüz kızarıklıkların azaltılmasına ve iritasyon oluşumunun önlenmesine katkıda bulunur. Cildin uzun süreli nem ihtiyacının karşılanmasında, yenilenmesinde ve sakinleştirilmesinde önemli rol oynar.

İçeriğinde ne var?

Cosmed yüz kremi içerisinde aşağıdaki etken maddeler bulunur:

 • PANTHENYL TRIACETATE
 • NARINGENIN
 • PLANTAFLUID COMPLEX BC
 • SILIDINE®

Cosmed kızarıklık karşıtı krem nasıl kullanılır?

Cilt uygun ürünlerle temizlendikten sonra, göz ve açık yara haricinde kızarık bölgelere masaj yardımı ile uygulanır. Makyaj altına da uygulayabilirsiniz.

Fiyatı ne kadar?

Piyasada 45 ile 75 tl arası fiyatla satılmaktadır. Eczanelerden ve online mağazalardan temin edilebilir.

Cosmed Kızarıklık Karşıtı Onarıcı Bakım Kremi kullananlar ve yorumları:

1) Ben cildimi yıkadığımda bazı bölgelerinde kızarıklıklar oluşuyor. Bu ürünü 5-6 defa kullandım. Özellikle cildim uzun süre nemlendi. Ben denedim gayet güzel faydalarını gördüm..

2)Fiyatı biraz pahalı fakat benzerlerinden pek geri aklan bir ürün değil.

3)İlk kullanımda bile etkisini hemen gösterdi. Cildim rahatlamış gibi tşkler…

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

Cosmed Kızarıklık Karşıtı Onarıcı Bakım Kremi ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

Sağlıcakla kalın.

İnsanların sosyal iletişiminde, yüz cildi çok önemlidir. Sözlü iletişimde insanların birbirine ilk baktıkları yer yüzümüzdür. Yüzde yer alan kızarıklıklar, sosyal iletişimde kişide güvensizliğe ve sıkıntılara neden olabilir. Cosmed kızarıklık karşıtı onarıcı bakım kremi, bu amaçla üretilmiş bir üründür. Kızarıklıkları azaltma ve yok etme iddiasındadır. Bu yazımızda, bu cilt kremi hakkında detaylı bilgilere ve kullanıcı yorumlarına yer vereceğiz. Cosmed Ultrasense Krem ne işe yarar? Bu cilt kremi, damar içi dengelerin düzenlenmesine ve cilt üzerindeki kılcal damar görünümünün azaltılmasına yardımcı olan formüle sahiptir. Bu sayede yüzdeki kızarıklıkların azalmasına, yatışmasına ve yok olmasını sağlar.  İşlev bozukluğuna bağlı yüz kızarıklıkların azaltılmasına ve iritasyon oluşumunun önlenmesine…

Cosmed Kızarıklık Karşıtı Onarıcı Bakım Kremi

Fiyat
Kızarıklığa Etkisi
User Rating: 3 ( 1 votes)

Yazar: Ayşe DİKMEN

Merhaba 1yorum.com sitesine yorumlarınızı yazabilir aklınızdaki soruları sorabilir ve bizimle paylaşmak istediğiniz ne varsa bize yazabilirsiniz.

4 thoughts on “Cosmed Kızarıklık Karşıtı Onarıcı Bakım Kremi

  Büşra Irmak

  (Mart 2, 2018 - 5:00 pm)

  Gerçekten efektli bir krem etkisini kısa bir zaman içinde gördüm, kızarıklıklardan şikayeti olanlara öneririm.

  Anisa Dag

  (Mart 8, 2018 - 1:48 am)

  Bir süredir kullanmaya devam ediyorum, etkisini görmeye başladım , birkaç başka krem kullanmıştım ama şuan için en iyisi bu.

  Vildan Ağçal

  (Mart 15, 2018 - 12:38 am)

  Kızarıklıklar için gerçekten birebir, başka bir arkadaşım da kullanmıştı ama o etkisini görmediğini söylemişti, ben kullandığımda baya bir etikisini gördüm.

  Yağmur Pester

  (Nisan 2, 2018 - 1:13 am)

  Ben denedim pek randıman alamadım maalesef, beklentimin altında kaldı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir