Coresatin Sea Nonsteroidal Dermatit Onarıcı Krem

3

Coresatin sarı krem olarak kısaca adlandırdığımız ürün özellikle atopik dermatitli ciltler için özel olarak geliştirilmiş formülü ile zedelenmiş cildi korumaktadır. İçeriğinde bulunan etken maddeler sayesinde özellikle bebek ve çocuklarda güvenle kullanılmaktadır. Seboreik dermatit ve atopik dermatit için kesin çözüm niteliği taşıyan krem kaşıntı ve pullanma sorununu ilk kullanımdan itibaren yok ediyor.

Coresatin Sarı Tüp Ne İşe Yarar?

Coresatin sarı tüp krem cildin doğal yapısını ve bariyerini geri kazanmasına yardımcı olur. Deride oluşan ve deri bariyerinin işlevini yapamamasından kaynaklı olarak rahatsızlık yaratan belirtilerin giderilmesi için kullanılan bir üründür.

Zedelenen cilt tabakasını onarır ve korur. İçeriğinde bulunan;

  • Aloe vera özütü,
  • Üre,
  • Mineral yağlar ve nane yağı,
  • Vitamin B6
  • E vitamini

İle doğal sürecin hızlanmasına yardımcı olur. Hassas ve atopik dermatit ciltler için kortizon içermeyen bakım ürünüdür. Cildin eski işlevini kazanması ve nem kaybının en aza indirilmesi için idealdir. Ciltte oluşan kuruluğu ve pullanmayı yok eder. Nemlendirir ve eski sağlıklı görünüme sahip olmasını sağlar.

Coresatin’in formülünde bulunan doğal yağlar cildi tahriş eden dış etkenlere, mikroorganizmalara ve alerjenlere geçit vermez. Cilt döküntülerini ve pullanmayı kontrol altına alır. Tahriş olan cildi etkili ve hızlı bir şekilde onarmak, doğal onarılma süresini hızlandırmak, cildi iç ve dış mikroorganizmalara karşı korumak için kullanılır.

Coresatin Sarı tüp Nasıl Kullanılır?

Coreatin sarı tüp krem hasta olan bölgeleye doğrudan uygulanır. Krem yapısı sayesinde cilt tarafından anında emilerek etki etmeye başlar. Etrafına da yayılacak şekilde uygulanmalıdır. Sabah ve akşam günde iki kez kullanılır. Kremin özel formülü ciltte görülen lezyonlar üzerinde ince bir koruyucu katman oluşturarak nem kaybını önler. Temizlenmiş cilde dairesel masajlar yaparak uyguladığınız anda rahatlama hissedeceksiniz.

Pullanma gördüğünüz ve kaşıntı olan bölgeleri temizleyerek kuruladıktan sonra uygulayın. Uyguladığınız anda kaşıntının kesildiğini hissedeceksiniz.

Yan Etkileri Nelerdir?

Şuana kadar içeriğinde her hangi bir kimyasal madde bulundurmadığı ve doğal özütler içerdiği için tespit edilen bir yan etkisi söz konusu değildir. Kortizon içermez ve her yaş ve cinsiyet için kullanıma uygundur. Gözle teması ve ağız yolu ile yutulma durumlarına dikkat etmek gerekir. Açık yara üzerine uygulanmamalıdır. Bu özelliklere dikkat edildiği sürece insan vücuduna her hangi bir zarar vermez.

Coresatin Sea Nonsteroidal Dermatit Onarıcı Krem Kullanan Kullanıcı Yorumları

‘’4 yıldır seboreik dermatit hastasıyım birçok ürünü ve ilacı denedim. Fakat Coresatin kadar etki gösteren olmadı. Coresatin olmasaydı ne yapardım nasıl çözüm bulurdum bilmiyorum. Şiddetle tavsiye ediyorum.’’

‘’Mutlaka denenmesi gereken ürün egzama için kesin çözüm.’’

‘’Seboreik dermatit için tek ve kesin çözüm kullandığım andan itibaren ne kaşıntı ne de pullanma oldu.’’

‘’Kullandığım en başarılı ürün birçok krem kullandım ama kaşıntı ve pullanmadan kurtulamadım. Coresatin sarı tüp krem kesin çözüm oldu. Çok başarılı bir ürün.’’

‘’Çocuğumun vücudunda kaşıntı ve kızarıklıklar oluşmuştu ve pullanma vardı çocuk doktorumun tavsiyesi ile Coresatin ille tanıştım. Çocuğumun ağlamaları ve kaşıntıları son buldu. Anında etkisi ve içeriğinde kortizon bulunmaması çok güzel. Gerçekten tavsiye edilecek bir ürün.’’

‘’Coresatin sarı tüp ile doktorumuzun tavsiyesi ile tanıştık. Kızım ve ben atopik dermatit sorunu yaşıyorduk. Hem kendim için hem de kızım için kullandım ve anında çözüm yaşadım. Gerçekten etkili ve doğal bir ürün.’’

‘’Yıllardır savaştığım kaşıntı ve pul pul dökülme sorunumdan Coreatin sarı tüp ile kurtuldum. Kullanmadığım krem kalmamıştı. Kesin çözüm ve rahatlığı buldum.’’

Coresatin onarıcı krem ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

Sağlıcakla kalın.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here