Continental 205/55R16 91T TS860 Yorumları

0

Bir süredir hangi kış lastiğini alsam diye düşünüp duruyordum. Markaları gözden geçirdiğim zaman birden fazla markanın ön plana çıktığını görebiliyordum. Hangi markayı tercih etsem nasıl bir ürün satın alsam diye düşünürken Continental 205/55R16 91T TS860 modeline gözüm kaydı. Yaklaşık olarak 400 TL fiyatına baktığım zaman daha ekonomik bir ürün bulabilir miyim? Diye düşünmeden de edemedim.

Continental 205/55R16 91T TS860 Nasıl Bir Ürün

Oldukça kaliteli ve ayrıcalıklı bir ürün olduğu için rahat bir şekilde kullanılabilir. Fiyatına kıyasladığımız zaman son derece ayrıcalıklı bir kış lastiği olduğunu söyleyebiliriz. Zaman içerisinde bunu daha net bir şekilde anlayabiliyorsunuz. Çünkü kış şartlarında yol tutuşunun çok iyi olduğunu kendi gözlerinizle görüyorsunuz.

Continental 205/55R16 91T TS860 Yorumları

Aslına bakarsanız bu konuda farklı farklı ürün yorumlarına göz attım. Bunlar arasında birkaç tanesini de buraya eklemem gerektiğini düşünüyordum. Pek çok farklı web sitesi ve ürün satan adrese göz attığımız zaman ortalama olarak aynı konu başlıklarından şikayet ettiklerini ve hep aynı konudan memnun olduklarını görebiliyoruz. Öncelikle bu ürün hakkında en büyük memnuniyet sebebinin ürünün yol tutuşunun ve fren mesafesinin çok iyi olması olduğunu söyleyebiliriz.

Ürün hakkında ki en büyük şikayet ise parçalanması şeklinde bir şikayet gözümden kaçmadı. Bunun dışında ürüne 4 yıldız dışında yorum veren bile olmamış. Benim şahsi görüşümü soracak olursanız bir kışlık lastikten beklediğiniz tüm ayrıcalıkların bu ürünle size sunulduğudur.

Kış Lastiği Alırken Nelere Dikkat Etmeli

Aslına bakarsanız doğrudan şu anın konusu olmasa da ben uluslararası testlere bakmanızı ve fren mesafesine iyi bakmanızı öneririm. Çünkü her kışlık lastikten herkesin beklentisi aynı olmaz. Bazıları yavaş giderken frene basar ve çok iyi yol tutuşa sahip olduğunu söylerken hareketli bir durumdayken fren mesafesinin lastiğin kalitesinden kalitesine değiştiğini görebiliriz. Bu da kış lastiği alırken sizin avantajınızı oluşturacaktır. Continental 205/55R16 91T TS860 almasanız bile yine de buna benzer ürünlerin yorumlarına göz atabilirsiniz. Çoğunlukla güvenilir adreslerde yazılan yorumların gerçek kişiler tarafından yazıldığını düşünecek olursak mantıklı yorumlar olduklarını görmek yanlış olmayacaktır.

Buradan merak ettiğiniz konu başlıklarını bize de sorabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here