Colgate Sensitive with Sensifoam Diş Macunu

8

[dropcap]D[/dropcap]iş sağlığı hayatımızın her yönünü kapsayan bir unsur. En ufak diş rahatsızlığı, yaşam kalitemizi diplere indiriyor. Bu yazımda Colgate Sensitive with Sensifoam diş macunu hakkında gerçek bir kullanıcı yorumunu sizlerle paylaşacağım.

Öncelikle kendimden bahsedeyim; diş macunu, diş ipi ve ağız gargarası kullanan bir insanım; kısacası ağız sağlığına dikkat eden biriyim. Bu aralar dişlerimde bir hassasiyet sorunu başladı; sıcak ve soğuk gıdalara karşı bir kırılganlık gördüm. Özellikle çay içerken vs sıkıntılar yaşamaya başladım. Hassasiyet problemleri için diş macunları olduğunu biliyordum,

Colgate Sensitive with Sensifoam diş macunu A101 market raflarında karşıma çıkınca aldım. Paketinde Türkçe açıklama yoktu. Sanırım özel ithal bir ürün. Türkiye Colgate sitesinde de tanıtımını bulamadım.

Diş macunu, hassasiyet kadar beyazlık iddiasını da ortaya koyuyor. Üretim yarı Polonya.Dişleri hafifçe beyazlatmak ve oyuklara, plaklara ve tartarlara karşı koruma sağlama iddiasında. Etken maddesi Potasyum Nitrat.

Colgate Sensitive with Sensifoam Diş Macunu Gerçek Kullanıcı Yorumu

Öncelikle, macunun muadili hassasiyet amaçlı macunlara nazaran daha ucuz olduğunu belirtmeliyim.  Kullandıktan sonra bir temizlik hissi verdiği yadsınamaz. Beyazlık konusunu ise hiç gözlemlemedim. Hassasiyet koruması konusunda, pahalı muadilleriyle boy ölçüşecek bir etkisi yok. Daha etkili diş macunları var bu konuda.

Uygun fiyatlı, hassasiyet hedefli bir diş macunu arıyorsanız Colgate Sensitive with Sensifoam Diş Macunu tercih edebilirsiniz. Daha yüksek bir koruma için ise tavsiye etmem.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Yukarıdaki ürünü de içeren hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

Colgate Sensitive with Sensifoam Diş Macunu ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

8 YORUMLAR

  1. Günde en az 2 kez dişlerimizi fırçalamamız gerekiyor, dişlerini fırçalamayan yaşı 25’i geçmiş insanlara dikkat ederseniz diş problemleriyle karşılaştığını görürsünüz bu sebepten seçtiğiniz diş macunuda oldukça önemli

  2. Ben diş sağlıma maalesef 20’li yaşlarımdan sonra önem vermeye başladım şuan acısını çekiyorum, siz siz olun diş sağlığınızı öneme alın.

  3. Dişlerime yaklaşık bir aydır çok önem vermekteyim bu sürede bir çok kez diş macunu değiştirdim en iyisini bulmak için sensitive diş macunu aralarında en etkililerinden birisi.

  4. Yıllardır vazgeçemediğim tek diş macunu colgatedir, diş sağlığı çok önemli ve bunun için bilinmedik markaları kullanmamanızı öneririm.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here