Cenk Yazma

3

Yazma ile işi olan kişilerin tercih ettiği markaların başında Cenk Yazma geliyor. İğne oyasına saatler-günler harcayan kadınlar, bu emeklerini yazmaların en iyi ve kalitelisine harcamak istiyorlar. Bu konuda da göze çarpan markaların başınca Cenk Yazma ürünlerin eliyor. Bu yazımızda, ilgili ürünün kalite, fiyat, inceleme ve gerçek kullanıcı yorumlarına yer verceğiz.

Cenk Yazma nereden alınır? Bayiileri nerelerdir?

Cenk yazma ürünleri internet mağazalarından ve resmi satış ağlarından satın alınabilir. Yine farklı satış noktalarında resmi olmayan ağlar üzerinden satışı gerçekleşmektedir.

Neden kaliteli yazma seçilmeli?

Oya işçiliği oldukça zahmetli ve emek isteyen bir süreçtir. Oyanın işleneceği yazma kaliteli değilse, kolaylıkla sökülür, yıpranır ve zamana dayanamaz. Bu da oyalara harcanan emeğin heba olmasına neden olur. Oya işçiliklerinin ziyan olmasını istemeyen ya da zamana daha uzun süre dayanmasını isteyen kullanıcılar kaliteli yazma tercih ederler.

Cenk Yazma hakkında gerçek kullanıcı yorumları:

1)Yazmayla işi olanların tercih ettiği markadır ve yazmaları gerçekten kalitelidir. Özellikle iğne oyası için tercih edilir. o kadar emek verince en kalitelisini kullanmak istiyor insan.

2)Gerçekten de çok kalitelidir. Yazmalar kaliteli değilse kenarlarına yapılan oyalar nedeniyle delik deşik olur, bunda öyle problem yok.. Renkleri çok hoş, modelleri de eşarp havasında olan yazmalardır.

Desenli Cenk Yazma 2018 modelleri nelerdir?

Desenli modeller, kendi içerinde renk çeşitleri, farklı modeller ve ürün skalası şeklinde beğeniye sunulmaktadır:

Cenk 300 Serisi 100cm desenli modeller:

Cenk 304 Serisi Ortası Boş 90cm desenli modeller:

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Hediye sepetimizi kazanmak ister misiniz? Hediye sepetlerimizi her ay sizlere armağan ediyoruz! Yapmanız gereken, sadece bu ürün ile ilgili yorumunuzu yapmak ve puan vermek. Bu kadar! Bu sayede hediye kazanabilirsiniz![/box]

Cenk Yazma 2018 düz renk modelleri nelerdir?

Tek renk modelleri ithal ve yerli olarak ikiye ayrılmaktadır. 90-100-110 cm boy ölçülerinde seçenekler mevcuttur. Cenk yazma tek renk seçenekleri, ithal düz, dikilişli namaz örtüsü, italyan dikişli ve beyaz tambur olarak sıralanıyor. Tek renk ürünlerinin renk seçenekleri aşağıdadır: Cenk Yazma Fiyatları ne kadar? 

Ürün türüne göre fiyatlar 6.8 TL’den başlayıp 40 TL fiyatlara kadar değişmektedir.Cenk yazma modelleri ile ilgili aklınıza gelen soruları ya da bu ürünü kullandıysanız kullanıcı yorumunuzu aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz. Mutlaka dönüş yaparım.

Sağlıcakla kalın.

3 YORUMLAR

  1. Sizlere bir turlu ulasamadim unye ve antalyada urunlerinizi satan tum magazalarda bej renginizi bulamadim cvp olarakta uretilmiyor cevabi aldim 90 yada 100 poset duz bej ihtiyacim var nasil tedarik edebilirim acaba

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here